Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mesela telefonun sarj yüzde 40 telefonu sarja taksam batarya sıkıntı çıkarır mı? Yoksa illa yüzde 15 falan olunca mı takayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fastk F kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada.com en ucuz güvenilir müşteri memnuniyetli site gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
  • Shade.Anqer S kullanıcısına yanıt
    Mümkün olduğunca %10 - %90 aralığında kullan gerisi istediğin aralıkta istediğin kadar sarja takabilirsin.

2 tane aldık hepsiburadadan 0 sorun uygun fiyat. Tavsiye edilir.

• dell35 D kullanıcısına yanıt
    haklısınız zam gelecek bende acele etmeye çalışıyorum. nerden alacagım karar veremedim. hepsi burada güvenelir yalnız kimisine sıkıntılı kullunılmış falan gelmişte onları duyunca şüphe kalıyor
    işte. iade dururmu nasıl kapıda almadan kontrol edip alma durumu varmı begenmezsem gönderebilirmiyim.
    Satıcı olarak hepsiburada.com seçerseniz hiç bir sorun çıkmaz zaten türkiyenin bir numaralı online alışveriş sitesi,kapıda kontrol etme durumuda söz konusu hiç bir sorun sıkıntı cıkmaz şuana kadar 2 tane telefon aldım gram sıkıntı cıkmadı
  • İyi günler hayırlı bayramlar. Xperia z5 compact kullanıyorum. Ama z5 serilerindeki rom ların yapısı aynı o yüzden sizede soruyorum sizce lollipopu daha iyi marshmallow mu? Performans kamera pil anlamında. Açıkcası ben şöyle sorunlar yaşadım nadir de olsa içim rahat değil. Sorun şu snapchatten veya kameradan çıkarken ana Sayfa yeniden başlıyor ikonlar gidip geliyor. Nadir oluyor hep değil sizdede bu göze çarptımı? Ve marshmallowu beğenmeyip lollipop a dönen oldumu? Teşekkürler

• Kılıf ve cam öneriniz var mı?
  • t.ayan T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim şarjım bitmeden şarja takmıyor %10 - %15 olunca şarja takıyorum. Birde 6.0 Marsmallow'da şarj sorunu var diyorlar o yüzden 5.1 kullanıyorum henüz 6.0 a geçmedim o konu hakkında bilginiz var mı ?
  • Shade.Anqer S kullanıcısına yanıt
    Epey oluyor geçeli ama öyle aşırı bir fark yok.

• Sizde ortalama pil süresi ve ekran süresi ne kadar? Stamina işlevsiz geldi bana bildirim gelmemesi gereken uygulamalardan bildirim gelmeye devam ediyor.

• Eski stamina değil zaten. Pil tasarruf modunu stamina diye sunmuşlar.

• Bugün telefonu denize soktum bi 10 15 dakika arası takıldım problem olmadı touch block özelliğiyle baya kullanışlı

• Aslında kamera 6.0.1 le gece çekimlerinde biraz toparlandı daha az noise yapıyor ama hala kapasitenin altında gibi

Bugün çektim bunları

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

• Canımı sıkan bir durum var.Telefonun sağ tarafı, dokunmatiğin üst tarafı sanki şişmiş gibi bu yüzden de hafif dikkatli bakmak lazım eğrilik var gibiSizde bakar mısınız aynı durum sizlerde de var mı?Eğer benlik bir durumsa telefonu garantiye vermem gerekli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakGetiren -- 10 Temmuz 2016; 11:03:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede benzer şekilde güç tuşunun olduğu yer biraz içerde duruyor.
  • Kasada sanki açıklık var. Yukarıya doğru kamera lens tarafı... bu arada tlf rew kaç acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Motti79

Kasada sanki açıklık var. Yukarıya doğru kamera lens tarafı... bu arada tlf rew kaç acaba ?

Rev 3 hocam, resimde pek belli olmuyor ama orada şişlik olduğunu görebiliyorum.Su almasından falan korkuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    Manuel çekim mi hocam?

• jumuu J kullanıcısına yanıt
    Sakın M5 ile Z5 i değişme benim gözümde m5 daha kullanışlı nedenmi 2 hafta önce bende m5 i mi üste 400 daha koayarak Z5 ile değiştim pişman oldum 50 dereceyi görüyordu çok ısınıyordu Flaşı çok zayıf sadece bende mi böyle dedim gittim başka Z5 lerle kıyasladım onlarlada aynı 2.si tasarımı çok güzel şahane fakat sağlamlığa gelince hiç iç açıcı değil kasa açılıyormuş zamanla bana öyle dediler ve benim arka kapağın her tarafının kapanması eşit değildi kasası metal ama bükülme yamulma yapıyor Ses kalitesi güzel ama çok kısık birisi arasa belki duyamayacak derecede kısık şarjı M5 ten gayet iyi ekrani m5 kadar güzel değil malesef bi amiral gemisinin böyle bi eksiği bence kabul edilemez yani M5 inde üstün olduğu çok yer var Z5 inde ben iki telefonuda kullanmış birisi olarak söylüyorum M5 in üstüne koyup Z5 alma derim Bende Z5 i arefe günü Zar zor birisiyle S6 ile değiştim ilaç gibi geldi resmen eğer model yükselticeksen S6 öneririm

EDİT : Samsung dan nefret ediyordum ama Adamlar S5 ten bu yana iyi işler çıkarmaya başladılar hoşuma gitmeye başladı

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.