Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.314
Cevap
122
Favori
513.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kutu içinden çıkan kulaklığın modeli nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum hocam.

• udmösg U kullanıcısına yanıt
    Varmış hocam yapmanız gereken şey video kısmında ayarlara girip diğer kısmından odak modunu yüz algılamadan kaldırıp nesne izlemeye almanız. Dilerseniz yüklerim videoyu gayet iyi çalışıyor nereye isterseniz oraya odaklıyor

• Elimde m5 var 2-3 haftalık. Z5 almak için m5i verdikten sonra üstüne daha ne kadar isterler? 2. El alacağım z5'i. Yani piyasası ne kadardır?

• Telefonların Ekranları 5" ten buyuk, çözünürlük 1080p hatta 4K iken, internet te açıkken, işlemci 8 çekirdek iken (fiziki veya sanal..) Şarjın Max. 5 saati geçmesi mucize olur :) 3-4 saatlerden bahsediliyor ki bu bile iyidir..Zira Büyük ekran ve ıvız zıvırlar kasıyor..Pil olayına çare bulunmadı..
  • Batarya süresine etkisi olanlar gereksiz uygulamalar,gerekli olup fazla kullananlar misal facebook şarjı sömürüyor ve en önemlisi şebeke operatörü onun için ben bir cihazı alır almaz bot kilidi kapalı şekilde root yapıp gereksiz işime yaramayan uygulamaları kaldiriyorum. Sosyal medya mobil uygulamasi yüklemem ve en önemlisi turkcell hat kullanırım.tabi dusunulecek asıl mevzu z5 bataryası 3300 olabilirmiydi olsaydı tadından yenmeZdi.

• Bu sebeplerle yeni Tel almak istemiyorum :) Teknoloji ilerledikçe, Şarj süreleri geriye gidiyor..

Nasıl bir yazılım yaptılar ise, örnek 8 GB depolama olan bir telefona 500 Mb, hadi olsun 1 GB uygulama yüklüyorsunuz, yer kalmadı uyarısı veriyor :)

Önbellek temizlemesi yapmak gerek, işe yarıyor..Ama bazı programlar kapladıkları yerden fazla farklı alanları şişiriyor..Bir zaman sonra yeni telefon da ESKİ oluyor..

Yoksa 10 yıl kullanırdık..

PowerBank denilen yedek bataryalardan başka çare yok..Gömülü Pil olayını hiç sevmedim..yedek pil takma imkanı yok..Zamanla piller maalesef yarı ömrünü dolduruyor..%80 dolma kapasitesine gelince değiştirmek gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 7 Temmuz 2016; 17:23:12 >
  • Arkadaşlar merhaba z5 alıp aranıza katılmış bulunmaktayım. Telefondan genel olarak memnunum yalnız boştaki Ram miktarı az geldi bana 1,10 GB Ram boşta gözüküyor sizde de aynı durum geçerli mi?
    Tesekkürler
  • Z5 i kilit kapalı nasıl rootladınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

Z5 i kilit kapalı nasıl rootladınız?

Eğer BL kapalı root yapabildiyseniz hemen XDA ya bildirim ve 3000€ alın derim. BL kapalı root'u başarabilen olmadı.
  • By40bir kullanıcısına yanıt
    3000 € olayı nedir hocam?

Bende onu sordum nasıl yaptınız diye.

• BL nedir arkadaşlar?
  • dewilswale kullanıcısına yanıt
    Bootloader

• quote:

Orijinalden alıntı: slord236

3000 € olayı nedir hocam?

XDA genelde her yeni telefon çıktığında bir konu açıyor ve kullanıcılardan bağış sözü alıyor. BL kapalı root yapabilmeyi şart koşuyor. Eğer bunu yapabilen bir yazılım yazabilirseniz, ödülü alıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

Bende onu sordum nasıl yaptınız diye.

Pardon. Mesajı alıntılayıp, mesajı asıl yazanı etiketlemeyi unutmuşum

• arkadaşlar bande z5 almayı planlıyorum yalnız nerden alayım karar veremedim. tekneloji marketlerden alayım dedım yesil yok ya beyaz kalmış yada teşhir ürünü
    internete pek güvenemiyorum teknolojide muhatap bulmak isterim yalnız piyasada talefon kalmamış vatan zam yapmış maşallah. yeni telefon cıkınca düşmemiş fiyatı. önerebileceğiniz site varmı . hepsi buruda da sıkıntı yaşayan varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastk

arkadaşlar bande z5 almayı planlıyorum yalnız nerden alayım karar veremedim. tekneloji marketlerden alayım dedım yesil yok ya beyaz kalmış yada teşhir ürünü
    internete pek güvenemiyorum teknolojide muhatap bulmak isterim yalnız piyasada talefon kalmamış vatan zam yapmış maşallah. yeni telefon cıkınca düşmemiş fiyatı. önerebileceğiniz site varmı . hepsi buruda da sıkıntı yaşayan varmı.

Şuan size tavsiye edebileceğim bir yer yok fakat telefonlara yakın zamanda zam gelicek bu konuda bilginiz olsun.Zammın oranı da %8 ona göre elinizi çabuk tutun.

Z5 daha yapmadım deneyeceğim ama z1 den z3 plus kadar tüm sony cihazları aynı yöntem yada yakın şekilde root yaptım kernel ayrı system ayrı çok basit ama dedigim gibi cihazim elime ulasirsa mutlaka deneyeceğim

• fastk F kullanıcısına yanıt
    N11 de Dist garantisi olanlardan alabilirsiniz. Kupon takipçisi olun 1750 düşürerek uygun fiyatlarla bulursunuz

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.