Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sırf telefon biraz ısınıyor diye(ki bana göre fazla değil) satıp değişmek büyük israf olur ama karar sizin tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonyu S kullanıcısına yanıt
    z5 kullanmıyorum, almayı düşünüyorum
    arkadaşım ısrarla uzak dur diyor tamiri çok zor diye , git note5 al diyor ama gönlüm z5 ten yana
    ama hergün bişey duyuyoruz burda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugarb -- 12 Şubat 2016; 21:55:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

z5 kullanmıyorum, almayı düşünüyorum
    arkadaşım ısrarla uzak dur diyor tamiri çok zor diye , git note5 al diyor ama gönlüm z5 ten yana
    ama hergün bişey duyuyoruz burda...

Hocam resimlerdeki ısı değerleri Max gördüklerim ve 30-60sn içerisinde telefon kendni tekrar soğutuyor ve performans düşüklüğü olmuyor.Pil olarakda Chrome yerine başka bir tarayıcı kullanırsan 6 saat görürsün bence başkada bir sorunu yok telefonun

• demente D kullanıcısına yanıt
    Nexus 4 ile 80 küsür derece görmüştüm ama 98 de çok ne yaptınız hocam öyle

• Arkadaslar g3 32 gb kullaniyorum. Lg hastasi biriyim fakat kesinlikle fanboy degilim. Sevmemin sebebi beni yari yolda birakmamasi, cogu konuda memnun etmesi. Bu yil degistirmeyi dusunuyorum. Z6 yi bekliyorum snapdragon 820 den dolayi. Z6 tasarimi ve su gecirmemezligi en onemli ozelligi benim icin. Telefonla havuza giricem su gecirsede gecirmesede. Siz bu gecisim hakkinda ne dusunuyorsunuz? Deger mi?

• Sorunlu 4.4.1 android sürümü, sorunlu o zamanlar oynadığım Kingdoms of Camelot sürümü, ve çin malı kablosuz QI şarj cihazı bir araya gelince telefon kendini buzdolabında buldu :)

• şimdi ben bu telefonu almayı düşünüyorum ama su geçirmezlik için basınç testinden bahsedilmiş.

testte normal değer ne olmalı, basınca ne kadar değişmeli?
  • Basınç testinde normal değer yoktur arkadaşlar. Aynı telefon ile Ankara'da ayrı değer çıkar, İstanbul'da ayrı, Ağrı merkezde ayrı değer çıkar, Ağrı dağında ayrı. Çünkü her konumun basıncı aynı değildir.
    Teste gelirsek; ekrana bastırdığında (ben fazla zorlamadım) değer 20-30 civarı artıyor, yandaki sim kart kapağını açarak ekrana bastırırsan da değerler hiç değişmiyor.

Ama telefon bir şekilde su alır da arızalanırsa Sony bunu garanti kapsamında onarmıyor maalesef :(
  • ugarb kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi note5 le z5 arasında kaldım gittim z5 aldım benim için kamera ve pil çok önemli unsur artı olarak elbette stabilite.. Kesinlikle z5 diyorum.. İyi günlerde kullanın şimdiden hayırlı olsun.

İyi forumlar.
    Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.arda -- 13 Şubat 2016; 2:05:34 >
  • hepsiburada da 2099'a düşmüş.
  • Hepsiburada'da 2099 a düşmüş ama yeşil renginin satıcısı hepsiburada değil mysonyshop diye bişey.
    Alsak sorun çıkar mı iadede, garantide falan.

• Keremqw kullanıcısına yanıt
    şahsi fikrim internet alışverişinde hepsiburadaya güvenirim ama başka satıcıların hbyle bi bağlantısı yok. herhangi bir sorun durumunda muhatap olarak hbde olmaz. şahsen almam oralardan. ama iyi araştırmak lazım kimsenin günahına girmeyelim.
  • Opera mini tarayıcı gerçekten de pil harcamıyormuş boat tarayıcıyı kaldırdım bunu kullanıyorum şimdilik, ekran sürem 30 dk kadar arttı

• Telefonun içinden çıkan mh750 kulaklık bozuldu ilk sayfada yazan kulaklık nasıl onu alsam böyle 1 ayda bozulmaz demi veya önereceğiniz başka kulaklık var mı 60 65 liralık

• fotoğraf paylaşımları yapalım biraz...
    ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Hocam merabalar, bu 6 guncellemesi gelmedi mi yav

• quote:

Orijinalden alıntı: bbuurockk

support.sonymobile.com/tr/xperiaz5/software/

Güncellemeleri buradan takip edebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: bbuurockk

Gelmedi henüz:(

• Arkadaşlar şimdi bunun bataryasını değiştirmek için garantiye verince arka kapağı açacaklar açtıktan sonra su geçirmezlik özelliği gider mi

• quote:

Orijinalden alıntı: FalanFilan78

Arkadaşlar şimdi bunun bataryasını değiştirmek için garantiye verince arka kapağı açacaklar açtıktan sonra su geçirmezlik özelliği gider mi

Bildiğim kadarı ile gidiyor ama batarya yı niye değişeceksiniz ki??

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.