Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben dün opera mini ile 6 saat aldım ama sildim çok yavaş şimdi tekrar kürkçü dükkanına döndük 4 saat anca alıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: verdi001

ben dün opera mini ile 6 saat aldım ama sildim çok yavaş şimdi tekrar kürkçü dükkanına döndük 4 saat anca alıyorum

Ya arkadaş ne var şu telefonlara manyak para veriyoruz 6000 yap şu bataryayı kullanalım mis. Ama yok yapmazlar..

• Kardeşim nerde ya katsaydı şu cihaza 4000 eyvallah derdim.

• Beyler kutudan çıkan kulaklık bozuldu zaten az ses veriyordu şimdide telefon görmüyor yenisini almam gerek 50 tl ye kadar verebilirim yeterki ikide bir bozulmasın yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: sonyu

Beyler kutudan çıkan kulaklık bozuldu zaten az ses veriyordu şimdide telefon görmüyor yenisini almam gerek 50 tl ye kadar verebilirim yeterki ikide bir bozulmasın yardımcı olursanız sevinirim

bende fazla kulaklık var sony'nin kullanmıyorum öyle duruyor istersen 30 tl'ye veririm..

• verdi001 V kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan internetten alışveriş yapmam pek mumkun değil gidip mağazadan alacağım sağolun yinede bunun dışında opera indirip Chrome u devre dışı bıraktım güncellemelerini kaldırdım da birşeyi unuttum kaydettiğim önemli yer imleri vardı onları kurtarmanın bir yolu var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonyu S kullanıcısına yanıt
    onu bilmiyorum vallayi hocam. opera mini ne diyorum nickli arkadaş kullanmış ve memnun baya bende kullandım çok iyi batarya ve veri konusunda. Ama çok yavaş olduğu için Chromeye geri döndüm.

• Başka bir kulaklığı denedim ve telefon onuda görmüyor kulaklık girişi bozuk galiba reset attım güvenli mod da açtım fakat birşey değişmedi başına gelen varmı garanti yolu gözüktü mü

• Burdaki yorumları okuyup bende opera miniyi kurdum boat tarayıcıyı kaldırdım,bakalım nasılmış

• Hocam ben yanlış mı indirdim bilmiyorum ama çoğu emoji Çin harfi gibi gözüküyor desteklemiyor yani gelişmişlik olarak Chrome la yarışamaz pilde bariz bir artış olmazsa değmez

• Kulaklık girişi düzeldi fakat niye böyle birşey oldu ve tekrar edecek mi
    Philips marka dj kulaklık kullanıyorum sık sık bu girişe zarar vermiş olabilir mi,? Kutudan çıkan kulaklıktan az ses geliyordu bunun bunla bir alakası var mıdır umarım garantiye vermek zorunda kalmam..

Aşırı yüksek direnç değerinde kulaklık kullanırsanız cihazınızın kulaklık girişi bozulabilir. Ancak yaşadığınız problem yazılımsal gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

Aşırı yüksek direnç değerinde kulaklık kullanırsanız cihazınızın kulaklık girişi bozulabilir. Ancak yaşadığınız problem yazılımsal gibi görünüyor.

Hocam kulaklığı media markt dan 60tl ye aldım hiç bir sorun çıkartmayacağını söylediler.Bencede yazılımsal gibi çünkü kulaklık zarar verse komple giderdi heralde

• Arkadaşlar 9 şubatta Turkcell'den Z5 cihazını aldım. Cihazın ekranına hemen içerisinden çıkan ön jelatini yapıştırdım. Ertesi günü ekranın orta ve alt kısımlarında öncelikler beyaz renkte olmak üzere parlamalar gördüm. sanki gölgelenmiş gibiydi bazı yerleri ama anca ekran testinde net görünüyordu. Filmden olduğunu düşündüm filmi çıkardım ama görüntü yine aynıydı dedim jelatinin yapışkanındandır sonra ekranı hafif yıkadım ama yine olmadı. En son Adana KVK ya götürdüm Mersinde yaşadığım halde. Gittim böyle böyle dedim gösterdim cihazı teslim aldılar ve Ankara KVK'ya göndereceklerini söylediler. açıklama yerinede doa cihaz isteniyor gibi birşey yazdılar. Ayrıca aşırı derecede sesli bir titreşim söz konusuydu ekran ile beraber onu da açıklama yerine yazdırdım.
    1. Cihazın değişimi onaylanmama gibi bir şey söz konusu mu. Gayet ekran çin malı telefonlar gibi görünüyor çünkü.
    2. Değişim süresi ne kadar sürer. Bilginiz var mı.
    Yıllardır Sony kullanan biriyim. ilk defa böyle birşey ile karşılaştım.

• cemde33 C kullanıcısına yanıt
    Servis kvk olduğu için olabildiği kadar yokuşa sürecektir süreci. Ben de parmak izi okuyucuda sorun var, fabrika ayarlarına dönünce sorun düzeliyor ancak 1 saat sonra yine okumuyor diye yolladım, yeni yazılım yüklendi geri yollandı yazmışlar. Eminim geldikten bir kaç saat sonra yine arızalanacak ve tekrar tekrar yollayacam.
    Bu arada sony'de ilk 1 ayda arıza cıkınca mekanik onarım yapılmıyormuş.

• Twitch de yayın izlerken sıcaklık bir hayli artıyor resimde görüldüğü gibi bu beni rahatsız etmez ama telefona bir zararı var mıdır böyle ısındığı zaman soğuması için beklemeli miyim biraz??
    ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

• quote:

Twitch de yayın izlerken sıcaklık bir hayli artıyor resimde görüldüğü gibi bu beni rahatsız etmez ama telefona bir zararı var mıdır böyle ısındığı zaman soğuması için beklemeli miyim biraz??
    ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

Nexus 4'de 98° C görmüş biri olarak bu değerler bana normal geliyor :)
    Benim telefona bir şey olmamıştı ama sonuçta uzman olmadığım için kesin konuşamayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: demente

quote:

Twitch de yayın izlerken sıcaklık bir hayli artıyor resimde görüldüğü gibi bu beni rahatsız etmez ama telefona bir zararı var mıdır böyle ısındığı zaman soğuması için beklemeli miyim biraz??

Nexus 4'de 98° C görmüş biri olarak bu değerler bana normal geliyor :)
    Benim telefona bir şey olmamıştı ama sonuçta uzman olmadığım için kesin konuşamayacağım.

Hocam sıkıntı yoktur o zaman sanmıyorum teşekkür ederim 98 biraz fazla değilmi nasıl başardınız

Boşta bu değerleri paylaşsaydınız fazla derdim fakat yük altında normal değerler içiniz rahat olsun

• Z5 kullanmadan önce aktif olarak note5 kullananız oldu mu?
    bu sınma sorunu yüzünden vazgeçmek üzereyim cihazdan, note5 e geçsen üzülürmüyüm.....
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.