Şimdi Ara

Android 4.1.2'den memnun musunuz ?(Galaxy S3)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet başlıkta belirttiğim gibi henüz güncellemedim güzel yorumlar olmasına karşın, çok olumsuz yorumlarda mevcut kullananlara sormak istiyorum güncellemeye değer mi ? şarj, stabilite, ram kullanımı ne durumda ? vs..

Şuan 4.0.4 yüklü

• ben aşağıdaki linkteki konuyla alakalı buraya konu da açmıştım. bende 4.1.2 kullanıcısıyım. kısmen benim görüşmelerimi yansıtıyor. okuyabilirsiniz.

http://www.haberkurulu.com/teknoloji/item/286-galaxy-s3-icin-android-412-bekleneni-vermedi.html
  • şarjı yavaş dolmaya başladı ben geçtikten sonra, ama yeni özellikler geliyor.
    4.0.4 ün klavyesi düzeltiyordu yazdıklarımı, bunlarda ne oldu bilmiyorum 4.1.1 den sonra düzeltmemeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slapert -- 4 Şubat 2013; 17:57:26 >
  • geçmeye değmez gibi duruyor beni tereddüt ettiren şarj konusu telefonu yoğun kullanıyorum, stabilitede ve şarj olayında bir aksilik olması benim işimi yavaşlatacaktır şuan ki sürüm ile bir derdim yok gerçi memnun fakat daha iyi bir sürümse iyisini kullanmak daha mantıklı olacaktır düşüncesindeyim, konuyla ilgi farklı fikir ve görüşlere açığım s3 kullanan bir çok insan var forumda fakat kimse geçmemiş herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkn_ymz -- 4 Şubat 2013; 18:37:53 >
  • Stabilite olarak en iyi sürüm Türkiye için son çıkan 4.1.2 sürümü, ancak telefonun şarjı her güncelleme de malesef daha az gitmeye başladı. Sanırım yazılımla sağlanan performans artışı, pil ömrüne aksi yönde tesir ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

Evet başlıkta belirttiğim gibi henüz güncellemedim güzel yorumlar olmasına karşın, çok olumsuz yorumlarda mevcut kullananlara sormak istiyorum güncellemeye değer mi ? şarj, stabilite, ram kullanımı ne durumda ? vs..

Şuan 4.0.4 yüklü

Şarjım 2 gün 4 saat gidiyor yaklaşık ortalama 4-5 saat ekran açık şekilde 4.0.4 ten beri en iyi şarj performansını alıyorum şuan stabilite konusundada hiç problem yaşamadım.Telefonum şuan 22 saat 10 dakikadır açık 1 saat ekran açık kalma süresi var ve şarjım % 55 Ram 598 mb kullanılmış,236 mb boşta.
  • bende güncellemekte çok tereddüt ettim ama güncelledim 4 1 1 den daha iyi bence sadece biraz sarj daha az gidiyor gibi geldi, farklı uygulamalar kullandıgım için net birşey söyleyemiyorum
  • Özellikle bekleme modundayken çok şarj gidiyor. 4.0.4 de gece yüzde yüz bırakıp sabah aldığımda yüzde 99 a düşüyordu. 4.1.1 de 96-97 kalmaya başladı. Bunu kurduktan sonra ise 94-95 seviyelerine düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 4 Şubat 2013; 19:16:31 >
  • Ozellikle ema2 bence suana kadarki en iyi samsung surumu stabillik 10 numara sarjda fark yok hep akici ve sorunsuz 4.0.4 ve 4.1.1 den cok daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarz gözle görülür derece az gidiyor.ancak yeni gelen özellikler ve performans artışı nedeniyle 4.1.1 e geri dönmüyorum.

• Stok 4.1.2. Yi sevmedim.Sarji yedigi kadar performans veremiyor.Ama suan omega v40 (4.1.2 ) kullaniyorum.Samsungun acik biraktigi herseyi tamamlamislar :)

• telefonun performansı zaten 4.0.4 ile gayet iyi daha önce s2 kullanıyordum baya fark hissetim , perf. bana yetiyor şarj konusunda sanırım herkes hem fikir "az gidiyor" ve en önemli konu asılında
  • Sabahtan aksama kadar 3g de 5 saat ekran suresi cok rahat elde ediyorum 2 mail sync whatsapp viber aktif sekilde daha fazlasi sart degil bence wireless altinda kullaninca zaten 6 saati buluyor 4.1.2 de pili azaltan google now benim kullanmayan kapasin pil farkini gorecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

telefonun performansı zaten 4.0.4 ile gayet iyi daha önce s2 kullanıyordum baya fark hissetim , perf. bana yetiyor şarj konusunda sanırım herkes hem fikir "az gidiyor" ve en önemli konu asılında

Ben hemfikir değilim. Dün batarya performansım zirve yaptı. 6:45 saat ekran açık kalma süresi, 2:35 saat internet, 20dk lık 4 tane dizi izleme web üzeri flash içerikli (aslında 4-5 saat internetteyidi data alışverişi yapmadığı anları saymadığından o şekilde gözüküyor)

Tüm senkronizasyonlar ve wifi açık durumdaydı.

Ayrıca batarya süresi düşsseydi bile Multiwindow kullanmak herşeye değer.

Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydink_1903 -- 4 Şubat 2013; 22:07:53 >
  • Geç performans artışı güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

Ben hemfikir değilim. Dün batarya performansım zirve yaptı. 6:45 saat ekran açık kalma süresi, 2:35 saat internet, 20dk lık 4 tane dizi izleme web üzeri flash içerikli (aslında 4-5 saat internetteyidi data alışverişi yapmadığı anları saymadığından o şekilde gözüküyor)

Tüm senkronizasyonlar ve wifi açık durumdaydı.

Ayrıca batarya süresi düşsseydi bile Multiwindow kullanmak herşeye değer.

Kolay gelsin

genel çoğunluk batarya şarj süresi hakkında şikayetçi şanş işimi oluyor ?

4.0.4 ile 4.1.2 nin batarya performansını karşılaştırırsanız nasıl bir sonuç çıkar, tabi 4.0.4 rom kullanıp nasıl harcağını hatırlıyorsanız

multiwindow'un benim için hayati bir güncelleme olmadığını varsayarsak yine geçmeye değer mi ?

Herkese teşekürler yorumlarını eksik etmedikleri için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.