Şimdi Ara

Android 11 ile gelen 11 yeni özellik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
4.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google kaynaklarını daha çok sistemin çekirdek kısımlarına ayırsa daha iyi olur. Yeni android sürümlerinde duyurulan yenilikler, özellikle de ara yüz düzeyinde olanlar üreticilerin özelleştirmeleri ile neredeyse her android telefonda mevcut oluyor zaten.

• Birkaçı zaten çoğu telefon üreticilerin yazılımlarını ekledikleri şeyler zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Realme 3 pro da hepsini zaten kullanıyorum ben

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt

aynı cihazı kullanıyoruz. Bildirim geçmişi var mı?

• android auto ve güvenlik güncellemeri olayı yararlı diğerleri fasa fiso zaten neredeyse tüm romlarda olan özellikler.

• Apple dediğin 10 yıl sonra widget getiriyor. O da şimdilik sadece Google için. Yıllarca insanları Mobil veriyi kapatmak için menüden menüye giriyordu...

• Android 10 kullanıyorum ve bağlı cihazlar güç menüsü ile kablosuz auto hariç diğer tüm özellikler zaten var, kullanıyorum. Anlamadım ben bu işten

• 6. Sı hariç diğer hepsi Xiaomi de MIUI 11 ve 12 de var ztn

• Xiaomi redmi note 9 neredeyse hepsi var <br /><br />Androyid sayomiden calyo

• iyide bu özellikler zaten android 10 da telefonuma geldi!! bende mi bir sorun var a7(2018) kullaniyorum son guncellemeden sonra bu ozellikleri kullanabiliyorum yeni olan ne?? yanliskla yeni sistem ozelligi diye eskilere mi baktiniz ????

• 8 adet özellik yıllardır iOS’ta olan şeyler. Google yine kopyalayacak şeyi bulmuş.

• Samsung kullanıyorum, bu özelliklerin tamamına yakını zaten vardı, boşa heyecanlandık

• ozandemir- kullanıcısına yanıt

Aynen öyle benim note 10 lite telefonumda da hepsi var bomboş haber haber olsun diye haber yapmak bu oluyor demek ki

• birçok özellik andorid 10 da var

• apple benzeten bir ben değilim herhalde

• samsung note 10 plusta çoğu mevcut en çok sevindiren kablosuz android auto oldu.

• sanıyorum bir o yok. ama color os 7 kurdum ben. realme os v1 degilim

coloros 7 mi? Nasıllll??

• quote:

Orijinalden alıntı: devrimsel

coloros 7 mi? Nasıllll??

uzun hikaye dostum :) web de var

link atın hocam. Gerisi bende :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.