Şimdi Ara

Android 11 ile gelen 11 yeni özellik (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
4.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bahsi geçen özelliklerin hemen hepsi üretici yazılımları ile mevcutta var zaten. Bir değişim yok yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: maximus8282

Apple’dan göre göre öğrenecekler. Aceleye gerek yok.

Şaka bir yana iki tarafta da olmayan özellikler var herkes birbirine bakarak kullanıcının hoşuna giden neyse ekliyor. Rekabet bu yüzden iyi bir şey.
    Daha düne kadar ios da mobil veri kapatma açma kısayolu yoktu. Çok talihsiz bir yorum olmuş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ardicli2000 kullanıcısına yanıt

Güvenlik güncellemeleri daha önceden kernel ile veriliyordu, artık google playden verilebildiğine göre önemli bazı değişiklikler vardır hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kaydı özelliği ıphone geleli yıl oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jesipikmin J kullanıcısına yanıt

Apple olmasa hala tuşlu telefon vardı belkide. O bakımdan sizin yorumda tutarsız oluyor. Apple damla çentik yaptığında yapılan yorumları hatırlıyorum da ne dalga geçilmişti ve ardından tüm android camiası damlaya geçiş yaptı, kısacası teknolojiye yön veren firmayla insanlar nasıl eğlenebiliyor anlamıyorum. İki platformunda eksisi var artısı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların çoğu zamzug ta var zaten kimse yazmadan yazayım

• hangi telefonlar alacak ki belli mi

• Apple kullanıyorken her yeni ios da farkediyordum değişiklikleri ama androidde asla farkedemiyorum. Şu an 10 kullanıyorum 9 ile ne değişti bi fikrim yok lulw.

Ekran kaydedicisi zaten var ama telefon özelliği de olabilir idk, burda gösterilen ile aynı işlevi görüyor eksiği yok.

Mesaj baloncuğu kısmını sevdim, gerisi pek işime yaramıyor zaten <.<

• İlla kafiye yapacanız ekran kaydı android 10 da var android 11 11 yeni özellik aman ne güzel başlık iyice msn Türkiye ye bağladınız ha

• Üç beş özellik için android versiyonu yükseltmek ne kadar saçma iş ver işte güncelleme ile özellikleri Allah allah her 2 ayda yeni sürüm çıkarın bari oldu olacak böyle olsun.

• Cpt. MacMillan kullanıcısına yanıt
    Stok 10 da ekran kaydetme yok hocam. Belki kullandığınız cihazın üreticisi kendi eklemiştir. Android one kapsamında ki Xiaomi A3 kullanıyorum. Olsa bizde de olurdu

Genel ekleme: Samsung Xiaomi gibi firmalar bu özellikleri kendi arayüzlerine eklemiş olabilir. Google stok androide temel olarak yeni ekliyor bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 23 Eylül 2020; 18:22:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Mantıklı op kendi eklemiş olabilir... Ama yinede bu haber başlığı çok banal...

• Biz hâla 7 kullanıyoruz

• Cezbedici gelişmeler yok :(

• Zaten bu ozelleklerin bazilari mevcut not 9 proda

• Samsung a71 de bütün özellikler mevcut zaten

• J8 (J810F) kullanıyorum ve burdaki bazı özellikler zaten mevcut.

• Ben Xiaomi poco X3 NFC kullaniyom bu özellikler zaten var bende

• Android 6.1.1 tabanlı Resurrection Remix zaten ekran kaydedici taşıyor.

• beyler android 11'de 2. whatsapp ı yüklüyorum ama.

1. whatsappdan foto göndermek istediğimde tam galeriye erişemiyorum kısıtlı foto gösteriyor ve rehberdede aynı durum var.
    2. Çözen var mı bu durumu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.