Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
106
Favori
165.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belli bir sure beta kullandim ama su bahsi gecen doze yi bi turlu goremedim sarj masallah su.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esasmevzi E kullanıcısına yanıt
    Bence 5.1.1 e göre daha iyi batarya.Geceleri %10 gidiyordu 5.1.1 de bunda %5 gidiyor wifi açık.Doze modu sanırım betada yok.Ben de bulamadım onu.
  • Bu adamın konularını alakam olmasa bile takip ediyorum. Adam ne yaparsa yapsın çok ciddi ve disiplinli helal olsun meeeendis mırad.
  • teşekkürler takip.

• Marshmallow'un kendisine dair bir haber değil ama güzel bir haber geldi.

Samsung Web Browser 4.0

Android 6.0 ile birlikte Samsung telefonlara AD-Block destekli Samsung Browser'in 4.0 versiyonu gelecek.

Şuan kullanılabilen Secret Mode'a parmak izi doğrulayıcısının gelip gelmeyeceği bilinmiyormuş.

Gene internet browser'in GEAR VR desteği olacak.

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

Cross App

Diğer bir yenilik olan bu özellik sayesinde mesela arkaplanda web sayfası yüklenirken biz mesajımızı yazmaya devam edebileceğiz, bu zaten herkesin en az bir kere ya bu böyle olsa ne iyi olurdu dediği özelliği anca şimdi getirmişler.

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

• Ekleme:Alpha ve A seriside alicak 6.0

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Ekleme:Alpha ve A seriside alicak 6.0

Güzel haberi ekledim.
  • Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

Bu listedekiler için gelecek deniliyor fakat N/A yazanların tarihi belli değil.

Ayrıca parmak izi desteği olmayan telefonlara 6.0 güncellemesi ile gelmesi mümkün değildir değil mi?
  • Hots H kullanıcısına yanıt
    Sanmam.
  • Hots H kullanıcısına yanıt
    Telefonun donanımsal olarak parmak izi okuyucu özelliği yoksa android 6 ile de bu özellik gelmez telefona. Android 6 da sadece bu özellik dahili olarak entegre edilecek telefon üreticilerinin o özellik için ekstra yazılım yapmasına gerek kalmayacak yani

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    arkadaşım sen donanımhabere falan mı çalışıyosun, yoksa bu konuları gönüllü olarak mı açıyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Small

arkadaşım sen donanımhabere falan mı çalışıyosun, yoksa bu konuları gönüllü olarak mı açıyorsun?

Kesinlikle 5 kuruş bile bir çıkarım olmamıştır, iyilik etmek güzel birşey parayı boşverin elbet kazanılır ama insanların güvenleri, gönüllerini kazanmak ayrı birşey, banada bir teşekkür/dua yetiyor.
  • http://www.sammobile.com/firmwares/download/65659/N920CXXU2BPB6_N920COLB2BPB6_CAM/
    Note 5 güne güzel başladı 😉 hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Bay Small

Kesinlikle 5 kuruş bile bir çıkarım olmamıştır, iyilik etmek güzel birşey parayı boşverin elbet kazanılır ama insanların güvenleri, gönüllerini kazanmak ayrı birşey, banada bir teşekkür/dua yetiyor.

Sayın mühendisim bilgilendirme için ellerine sağlık benim sana sormak istediğim ben rot ve odin işinden anlamam S6 kullanıyorum hiç bir proğramla uğraşmasam senin anlattığın güncelleme ile arasında gün farkı çok olur mu? çok beklermiyim.

• Kamboçya için başlamış.

• A.N.E.Y.H. kullanıcısına yanıt
    Türkiye'yi beklersen en az bir iki ay daha fazla beklersin diye düşünüyorum.
  • Model SM-N920C
    Model name GALAXY Note 5
    Country Cambodia
    Version Android 6.0.1
    Product code CAM
    PDA N920CXXU2BPB6

eklendi, darısı S6'nın başına.
  • quote:

Model SM-N920C
    Model name GALAXY Note 5
    Country Cambodia
    Version Android 6.0.1
    Product code CAM
    PDA N920CXXU2BPB6

eklendi, darısı S6'nın başına.

gelmezse kan dökülecek
  • rorschach_ kullanıcısına yanıt
    Resmen sağ gösterip sol vurdu, ilk S6 diye bekliyorduk.
  • quote:

Resmen sağ gösterip sol vurdu, ilk S6 diye bekliyorduk.

Eski listelerden birinde 2015 Aralık - note 5 yazıyordu. Yanında da uploading yazıyordu. Note 5 için aralıkta upload etmeye başlayıp şubatta yayınladılarsa, s6 sahipleri çıldıracak

Şaka bir yana. Ben 1 haftaya bekliyorum. Gerilmeye gerek yok. Eline sağlık sayfa güzel olmuş.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.