Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
107
Favori
165.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

Şimdi sevinemiyoruz ama ileride elbet bize de gelecek.
  • bize gelmesine daha baya var ama yine de note 4 kullanıcısı olarak yerimizi alalım

#rez
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    21 Şubat'ı bekleyelim bakalım. Açıkçası Rusya'ya bile "Samsung Pay marketlerinden biri olabilir" denildiği için Türkiye adına pek olumlu bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum.
  • Odin Anlatımı eklenmiştir.
    Bende dün sammobile da dün için global dağıtıma başladığını duymuştum ama buda kademe kademe olacaktı (yine aynı hesap) ama benim burada anlamadığım bize gelecek güncellemenin operatörlerle alakası ne. Çünkü bazı yazılarda operatörün testlerinden sonra diyor. Benim operatörüme ne gelecek günellemeden anlamadım.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Bende dün sammobile da dün için global dağıtıma başladığını duymuştum ama buda kademe kademe olacaktı (yine aynı hesap) ama benim burada anlamadığım bize gelecek güncellemenin operatörlerle alakası ne. Çünkü bazı yazılarda operatörün testlerinden sonra diyor. Benim operatörüme ne gelecek günellemeden anlamadım.

Operatörler bu işte büyük pay sahibi olduğu için ilk mesela T-Mobile yapıyor açıklamayı.
  • yerimizi alalım bakalım
  • Gerekli bir konuydu,teşekkürler...
  • Destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar, ne kadar fazla destek gelirse bende o oranda konuyu günceller, düzenlerim.
  • S4 marshmallow için bir umut var mı desem çok feci durum dersiniz acaba :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

S4 marshmallow için bir umut var mı desem çok feci durum dersiniz acaba :(

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar, ne kadar fazla destek gelirse bende o oranda konuyu günceller, düzenlerim.

Hocam güncelleme ay sonuna kaldı sanırım. Belirtmekte fayda var :D
  • Lungorthin kullanıcısına yanıt
    Ya bu açıklamanın geldikten sonra bir aksiyon olmaması çok garip...
  • quote:

Açıklama yapmışlar hocam. Verilen kullanıcılardan olumsuz dönüş aldıkları için güncellemeyi geri çekmişler. Hala geliştirilmeye ihtiyacı varmış.
    En cok istedigim active modellerinin at&t tarafindan satilmasi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kameraya Raw desteği de gelecekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lungorthin

quote:

Açıklama yapmışlar hocam. Verilen kullanıcılardan olumsuz dönüş aldıkları için güncellemeyi geri çekmişler. Hala geliştirilmeye ihtiyacı varmış.

Gene ne yapıp ne edip 21'ini bulacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariturka

Kameraya Raw desteği de gelecekmiş

Güzel bir haber ekleyelim hemen.
  • Hocam hızlı şarj özelliği pil ayarlarından açılıp kapatılabiliyor.

Ekran görüntüsü birden fazla alıp alta doğru uzatılıp tek bir resim halinde eklenebiliyor.

6.0.1 betada farkettiğim bahsedilmeyenler bunlar.Edge ekranına cetvel,pusula,flaş,mesaj yaz vs gibi kolay komutlar,uygulamalar falan geldi.

Bildirim çubuğu eskisi gibi oldu alta doğru olan oka basıp tüm özellikler çıkıyor.

Ekran klavuzunu 5x5 yapınca uygulamalardaki ikonlar da küçülüyor.Bunda 5.1.1 de değişmiyordu.

Bunları da ekleyebilirsiniz konuya.Betadan çok farklı bir güncelleme beklemiyorum ama geldiğinde göreceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.