Şimdi Ara

Ancestors: The HumanKIND Odyssey Türkçe Yama Yayınlandı [APEX ÇEVİRİ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
7
Favori
4.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ancestors: The HumanKIND Odyssey Türkçe Yama Yayınlandı [APEX ÇEVİRİ]

Çeviri Yüzdesi %100

Çeviri Başlangıç Tarihi: 7 Eylül 2019
    Bitiş Tarihi: 21 Eylül 2019

NOT
    Türkçe yama oyunun 1.4 sürümü ile uyumludur.

İNDİRME LİNKİ

Discord sunucumuza bekleriz:
    https://discord.com/invite/RXm7qNS

Gelişmeleri ayrıca buradan takip edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apex Çeviri -- 20 Temmuz 2020; 14:6:58 >

• Peki yamanın kalitesini nasıl belirleyeceğiz? Ücretli olarak dağıtılan yamanın oynayış videosunda bu denli hatalar oldukça, kullanıcılar satın almak isterler mi sizce? Özellikle ücretli dağıtılan yamalarda, böyle bir hatanın olmaması gerekir. Bence siz farklı bir bölümden, oyunun test edilmiş versiyonuyla tekrar bir oynanış videosu yayınlamalısınız.
    Ben bilimden bahsediyorum adamlar hemen islama saldırıyor. İlginç. Sizin meseleniz demek ki islam ile başka birşeyle değil. Ağzımdan din adına islam adına peygamber adına hiçbir kelime çıkmadı. İslam dini en azından bilimin ispatlayamadığı şeylere mucize diyor. Günümüz avam tabakası ise saçmalayıp bilime sığınıyor. Doğudaki tarikat muridleri nasıl körü körünü şeyhine itaat ediyorsa avam tabakası da her okuduğuna duyduğuna akıl mantık süzgecinden geçirmeden inanıyor. İşte karı dedikodusu dediğim buydu. Siz conilerin uzaya ayak bastığına da inanın.
  • Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin.
  • off çok güzel haberler geliyor iyiki bu forum ve iyi insanlar var...
  • Harikasınız, evrime ilgi duyanların mutlaka oynaması gerekiyor. Bilimsel altyapısı olan bir oyun olmuş söylenilenlere göre. Ellerinize sağlık kolaylıklar diliyorum.
  • Elinize sağlık kolay gelsin. Aralıkta kış indirimleri olur. O zamana yetiştirseniz yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne güzel çalışmalar başlıyor 😀 evrime inandigimiz yok ancak oyunu oynamak istiyordum kolay gelsin

• Saçma bir fiyatlandırması olan oyunlardan. Merak ediyorum ama o kadar da değil. Kolay gelsin arkadaşlar, umarım sorunsuz tamamlarsınız.
  • Kolay gelsin

• Emeğiniz için şimdiden teşekkürler, alt yazı yok ise çevirme menü ve açıklamalar için mi?
  • Çeviri yapmayı anlatırsan bende yardımcı olmak isterim
  • Kolay gelsin

• Serden Geçti kullanıcısına yanıt
    Menü, arayüz, açıklama ve notlar için geçerli olacak.
  • Yamaya ait birkaç ekran resmi konuya eklenmiştir.
  • -----....----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apex Çeviri -- 13 Temmuz 2020; 18:46:34 >
  • quote:

Çeviri Başlangıç Tarihi: 7 Eylül 2019

Çeviri çok hızlı gidiyor, daha başlamadan %30 olmuş. Başarılar arkadaşlar, kolay gelsin.
  • İngilizce terimlerin oldukça ağır ve detaylı olduğu bir oyundu , iyi çalışmalar arkadaşlar.
  • Kolay gelsin.
  • BerotelliJR B kullanıcısına yanıt
    Apex Çeviri kullanıcı hesabında telefon numarasını doğrulayamadığımız için özel mesajlara yanıt veremiyoruz maalesef. Tek hesaba tek telefon eklenebiliyormuş. Bana özelden ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrmesports -- 6 Eylül 2019; 21:37:28 >
  • Ne durumdayız arkadaşlar ? % kaç acaba ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.