Şimdi Ara

Anatolium avm Istanbul ucretsiz sinema(Temmuz ayi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kartal anatolium avmde acard sahiplerine 1 adet ucretsiz sinema bileti veriyorlar.
    Temmuz ayi boyunca firsat gecerli olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cordelio91 -- 8 Temmuz 2018; 23:43:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gaç guruş gart

• Sonra gelsin telefona mesajlar.
  • Kart ucretsiz ve hic bir ise yaramiyor.Sadece iletisim bilgilerimizi vermis ve bizimle iletisime gecmelerine izin vermis oluyoruz.Her ay farkli bir hediye veriyorlarmis

• Salon 4 e gitmiştik arkadaşla jurassic world e toplam 4 kişi izledik filmi. Oraya kimse gitmiyo galiba. Müşteri çekmeye çalışıyolar

• ben acildigi gun cici babam a gitmistim.2D izlemek icin tercih edecegim sinemalarin basinda burasi.Seyir zevki yuksek koltuklar rahat ve hoparlorler cok iyidi

• cordelio91 C kullanıcısına yanıt
    biz görevlilere sesini kıstırdık film başındaki trex sesinde yer titredi o derece. maltepe parka göre ses iki kat fazla. görüntüde daha iyi salon tertemizdi yeni zaten. bidaha maltepe park çöplüğüne gitmem orayı bildiğin bok götürüyo artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-753AA071F -- 29 Haziran 2018; 18:35:18 >
  • en iyi imax salonu da hilltownda

• cordelio91 C kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağol

• Açıldığından beri hiç gitmedim bugün o bahaneyle gidip bi hayırlı olsun diyelim, haber için teşekkürler

• hala devam ediyor mu
  • Ediyor

• Yarin arkadaslarla gidecegiz baya kalabalik

• Hocam kartı alırken tc v.s veriliyormu ayrıca onay için numaramıza mesaj felan geliyormu?

• Arkadaslar bugun gittim avmye.Benimle konusurken yuzume bile bakmayan saygisiz bir danisma gorevlisi vardi.Haziran ayinda sinema bileti aldigim icin bu ay veremeyecegini soyledi.Sinema kampanyasinin degismesi lazimmis vermesi icin.Bence yalan soyledi anatolium un sitesinde 12 aya 12 hediye yaziyor.Ben de cok ustelemedim ve almadim bileti.Aklinizda bulunsun vermezse bunu soylersiniz

• toplam 6 salon var 2 si gold salon zaten bilet geçmiyor geriye kalan 4 salonda istediğiniz film bulacaksın da saati tutacakta ölme de ölme sinema olarak bayağı sıkıntılı bence 4 salon olması bedava olmasa biraz ilerde piazza da salon daha fazla saat alternatifi 2 katı daha fazla tutmaz bence buranın sineması
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

toplam 6 salon var 2 si gold salon zaten bilet geçmiyor geriye kalan 4 salonda istediğiniz film bulacaksın da saati tutacakta ölme de ölme sinema olarak bayağı sıkıntılı bence 4 salon olması bedava olmasa biraz ilerde piazza da salon daha fazla saat alternatifi 2 katı daha fazla tutmaz bence buranın sineması
    Bende piazza avm geçen gördüm temmuz ayı boyunca 9 tl sinema yazıyordu.

Şu Anatolium avm kadar cins avm görmedim kessinlikle tavsiye etmeyecegim biryer.Adamlar İKEA açmışlar avmyide İKEAnın konseptiyle yapmışlar illede bütün heryeri dolaştırıyor sana tek 1 çıkış var mecbur dolaşcan bütün avmyi sonra ikeaya giricen dışarı çıkıcan 1 kez girdim dahada girmem tövbe ettim.Her girip çıkan sövüyor kapıda durun gelen geçnin bu duruma sövdügünü göreceksiniz.O yüzdendirki bir giden bir daha gitmediği için avm hep boş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.