Şimdi Ara

Ananas yediniz mi? tadı nasıl? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
27.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hazır falan alma.Git kendin al.Kesip ye.TAdi gayet güzel.Hafif ekşimsi bir tadı var.Tavsiye ederim.
  • ben sana söliyim hafif yumuşak ve sarımsı olacak sakın olaki yeşil alıyim deme bidaha deil ananas meyve bile yemk istemezsin :=) ben denedim ...ı sarımsı olunca güzel oluyor hafif ekşi ortasını kesip atıyorlar ama düşün ağrıyorsa kullanırsın müthiş uyuşturuyor ağazı aslında az sonra bende yiyecem ananas ben sevdim ve çoğu zmn alıom
  • babam yurtdışından getirmişti ilginç güzel bir tadı var fakat zor dilimleniyor
  • soğuk soğuk ananas ye başka da bişi yemezsin ztn o kadar gzl bi tadı war
  • Portakal Ananas karışımı cappy meyve suyu süper oluyo tavsiye ederim.... ayrıca ananas güzle meyvedir... çok iyiynce sıkar biraz.. yakıyo genzimi benim nedense
  • mükemmel bi tadı var.hem tatlı hemde hafif ekşi.ancak konserve al hem daha ucuz hem daha lezzetli hemde zahmetsiz
  • konserve bal gibi tatlı sulu.Ondan alırım hep.Ve konserve ananas en sevdiğim meyvedirSuyunu içmekde ayrı bir zevk
  • Çok güzel tadı var tagvsiye ederim
  • valla ben bayılırım. dil yakıcı veya ekşi de değil. olmamış felan mı yediniz ne ettiniz ki
  • Tadı güzel. En azından bir kere denemeye değecek bir tadı var.
  • tadı süper ötesi ama kesmesi çok zor geçen aldığımda sinirden kafa attımda kırdım
  • Müthiş bir tadı var bir ye bir daha isteyeceksin..
  • Bence iğrenç konservediklerden aldık bi kere çöpe atmıştık çok kötü kokuo
  • ßen severek yiyorum tavsiye ederim
  • düzeltme: farkettim ki uzatmışım çok güzel tadı var ama konserve değil normal ananas he Türkiyeye 1. sınıf gelmediği için kötüsüne denk gelirsen bilemem bi daha dene şansını süper bir meyve yine mi uzun oldu ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slash7895123 -- 20 Ekim 2008; 21:08:29 >
  • Onu yiyeceğine git kelek kavun ye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre50

tadı süper ötesi ama kesmesi çok zor geçen aldığımda sinirden kafa attımda kırdım

Yumruğumla kırarım
  • Çok güzel Ankara'da olanlar Real'den alsınlar. bi makine var onunla kesip veriyo adam taze taze. Çok güzel tadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre50

tadı süper ötesi ama kesmesi çok zor geçen aldığımda sinirden kafa attımda kırdım

ahahahahahah
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.