Şimdi Ara

ananakart alıcam karar veremiyorum lütfen yardım edin (mini itx)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar mini itx anakart alıcam bu iki anakart arasında kaldım aralarında ki fiyat farkı malum 150tl gibi bir fark var asus daha Pahalı ama bu farka değer mi diye merak ediyorum görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kpt_kagan -- 20 Kasım 2014; 10:40:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hatta msi z97i gaming ac mi yoksa gigabyte z97n-wifi mı bir an önce karar vermeliyim arkadaşlar lütfen yardım edin
  • Farketmez dostum ikiside işini görür fakat msi yazılım konusunda bana göre daha iyi.

• emiLL kullanıcısına yanıt
    hocam kasam corsair 250D ve msi alırsam eğer anakartın 24 pin girişinin olduğu yerde sıvı soğutma radyatörlerinin fanları var o biraz kafamı kurcalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpt_kagan

hocam kasam corsair 250D ve msi alırsam eğer anakartın 24 pin girişinin olduğu yerde sıvı soğutma radyatörlerinin fanları var o biraz kafamı kurcalıyor.

O konuda bişey diyemem fakat performans vs konularda farkı yok. Gerisi firmaların sunduğu opsiyonel özellikler

• doğrudur hocam teşekkürler

• kpt_kagan kullanıcısına yanıt
    hocam bende msi z97i gaming ac var. arkadaşta gigabyte h97 mini itx vardı. performans olarak aralarında açıkcası pek fark yok. fark kullanılan ekipmanlar ve yazılım konusunda ortaya çıkıyor. meselaben msi'ı ses konusunda ve yazılımda da daha iyi gördüm,adı üstünde biraz oyun odaklı olmuş, gigabyte de hackintosh ( osx ) konusunda daha stabil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • orsimsek O kullanıcısına yanıt
    bende genelde oyun odaklı bakıyorum ama dediğim gibi net kararımı verebilmiş değilim henüz maalesef..
  • kpt_kagan kullanıcısına yanıt
    aslında ülkemizde z97 mini itx olarak seçenek az. mesela asus ve asrock 'ın z97 mini itx leri hiç gelmedi. onlarda m2 ssd portlarıda mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biliyorum hocam
  • uzun düşünenler sonunda msi z97i gaming ac yi bugün gidip vatan computerden aldım vatana millete hayırlı olsun inşallah bu da öbürleri gibi bozulmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.