Şimdi Ara

Analog kol saati tarih ayarlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
79.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Yakın bir zamanda Fossil marka ayın gününü gösteren analog saat aldım . İlk aldığımda tarihi kusursuz çalışıyordu saatini ayarlamaya çalışırken tarih ayarını bozdum . Kullanım kılavuzunda gösteren şekilde ayarlıyorum tarihi ancak saat gece 12 olmadan tarih değişiyor . Böyle böyle birçok kez denedim farklı vakitte ama hiç doğru zamanda tarih değişmedi , ne yapmam lazım saat kaçta nasıl ayarlamam lazım birde ayın 30 çekmediği zamanlar kendisi ayarlamıyor değil mi ben kendim mi ayarlıyacağım . Şimdiden teşekkürler

• Sadece tarihi gösterdiğine göre her ay 31 olacaktır, 30 çektiği aydan sonra manuel olarak 1 yapmak gerekir.

Tarih öğlen 12'de değişiyosa tarihi 1 gün önceye çektikten sonra saati ileri alarak doğru güne gelinir ve gece/gündüz 12'ye dikkat ederek ayar yapılır.

Ama 12 değil de yanlış bi saatte değişiyosa, saat garantili değilse bile saatçi kolayca halleder bu sorunu.
  • Çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: UML

Sadece tarihi gösterdiğine göre her ay 31 olacaktır, 30 çektiği aydan sonra manuel olarak 1 yapmak gerekir.

Tarih öğlen 12'de değişiyosa tarihi 1 gün önceye çektikten sonra saati ileri alarak doğru güne gelinir ve gece/gündüz 12'ye dikkat ederek ayar yapılır.

Ama 12 değil de yanlış bi saatte değişiyosa, saat garantili değilse bile saatçi kolayca halleder bu sorunu.

Hocam bende saat aldım da tarih nasıl değişecek sadece 1 düğme var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum1th kullanıcısına yanıt
    Düğmeyi ilk kademeye çekince tarih, ikinci kademede saat ayarı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: UML

Düğmeyi ilk kademeye çekince tarih, ikinci kademede saat ayarı olur

Lanet olsun o sadece süsmüs bende gerçek sandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.