Şimdi Ara

Analiz : İlk izlenimler Galaxy S4'ün kar beklentilerini artırıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
1.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benchmark sonuçlarında,batarya kullanım sürelerinde piyasaya kendinden önce çıkanların gerisinde kaldığı gsmarena haberlerinde görülüyorken millet sözde 4+4=8 çekirdeğe kanmış durumda,hem tasarruflu çip set olacak hem pil artırılacak ama hala iphone 5 kadar kullanım deneyimi sunamayacak,kamerası nokia lumia 920 ve sony xperia z kadar güzel çekim yapmıyorken bu kadar kâr beklentisi milletin kandırılmışlığıdır.

• Kim ne derse dersin Huwaei

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burda konu açılınca konu ile alakasız ve konudan çok birbirinin yorumuna yorum yapan arkadaşlar siz olmasanız bu konular bu kadar mümkün değil renkli olamazdı ,

konu ile ilgili olarakta samsung bu sene rekor çok zor xperia z ve htc one işi çok zorlaştırır ben dahi samsung yeni telefonunu beklerken S3s görünce hayal kırıklığına uğradım bu telefonun en büyük başarısızlığı bir öncekinin benzeri olmasıdır kanaatindeyim....

• abi tasarım çok kötü be

• Bu telefonu beğenmeyip burda post kasanlar 2 ay sonra ellrinde yine s4 ile gezecekler. Çünkü kusur olarak sayılabilecek teş şey "plastik arka kapak". Plastik gövde değil. s3 ile aynı değil yani. Bu yorumumu unutmayın. s3 varken piyasada ip 4s vardı. Herkes bi kusur buldu s3 e ama gittiler aldılar. bakalım s4 için plastik arka kapak haricinde ne kusur bulabilceksiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 6 Nisan 2013; 15:37:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

S3 950 TL ye düştü ise ve maliyeti hala kurtarıyorsa buna 2000 TL vermek acı olur benim için.
    Gerçi paralel olduğunu söyliyeceksiniz ama aynı Samsung fabrikasından çıkıyor sonuçta.
    Bana birkaç telefonda ders oldu, hırs yapıp çıkınca alırım mantığı beni fena zorladı.
    Daha geçen gün bir aylık TR telefonu piyasanın yarı fiyatına aldım hanıma ve hem o mutlu hem ben mutluyum cepten fazla para çıkmadığı için... Şimdi tekrar maceraya girip kastırmaya gerek yok. Bekleriz!

Ne aldınız?
  • s3 ile s4 maliyet konusunda hemen hemen birbirine yakınken,satış konusunda aradaki fark çok fazla değilmi !!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo84

s3 ile s4 maliyet konusunda hemen hemen birbirine yakınken,satış konusunda aradaki fark çok fazla değilmi !!!!

Bir yıl sonra S4'ü de 1250'ler civarına çekerler. Yeni çıkan ürün her zaman fahiş fiyattan piyasaya girer:(

• Analizde ayrıca Galaxy S4 modelinin aylık 10 milyon üretim hedefini yakaladığı ve beklentileri geride bıraktığı da dile getiriliyor.

Bu cumleden cikan sey s4 satisa sunuldu ? Ben mi yanlis bilmiyorum s4 dunyanin hicbir yerinde satisa sunulmadi ?
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightmare70 -- 6 Nisan 2013; 21:26:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

S3 950 TL ye düştü ise ve maliyeti hala kurtarıyorsa buna 2000 TL vermek acı olur benim için.Gerçi paralel olduğunu söyliyeceksiniz ama aynı Samsung fabrikasından çıkıyor sonuçta.Bana birkaç telefonda ders oldu, hırs yapıp çıkınca alırım mantığı beni fena zorladı.Daha geçen gün bir aylık TR telefonu piyasanın yarı fiyatına aldım hanıma ve hem o mutlu hem ben mutluyum cepten fazla para çıkmadığı için... Şimdi tekrar maceraya girip kastırmaya gerek yok. Bekleriz!

950 nereden alıyorsun birader,yurt dışı çakma imei olan modeline dahi 1100 lira çekiyorlar...

• s4 tasarımı s3'ten daha güzel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

quote:

Orijinalden alıntı: Konyahmet

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__] İphone 5 bile daha iyiyken kim s4 alir
    s3 iphone 5 ten daha iyi zaten sen neyin kafasındasın :D

S3 iphone 5'den iyi mi :) Kanıtla sana iphone 5'imi hediye etcem.Böyle bir saçmalığa +10 da oy vermişler.Herkes iphone kullanırken ben samsung kullanıyordum şuan piyasada telefondan anlamayan sürüyle samsung fanboyları çıktı iyi oldu iphone'a geçtiğim

Daha büyük(4.8) ekran , amoled ekran , ideal çözünürlük(hd) multiwindow , popup browser , popup play , smart stay , smart scroll , smart pause , flash player , daha büyük batarya , çıkartılabilir batarya , sd kart , radyo , bluetooth , özgürlük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: orientem

quote:

quote:

quote:

S3 iphone 5'den iyi mi :) Kanıtla sana iphone 5'imi hediye etcem.Böyle bir saçmalığa +10 da oy vermişler.Herkes iphone kullanırken ben samsung kullanıyordum şuan piyasada telefondan anlamayan sürüyle samsung fanboyları çıktı iyi oldu iphone'a geçtiğim

Daha büyük(4.8) ekran , amoled ekran , ideal çözünürlük(hd) multiwindow , popup browser , popup play , smart stay , smart scroll , smart pause , flash player , daha büyük batarya , çıkartılabilir batarya , sd kart , radyo , bluetooth , özgürlük

Ayfon 5 ini ver arkadasa

• quote:

quote:

quote:

quote:

içlerinde artı olanlar sadece
    Daha büyük(4.8) ekran
    daha büyük batarya
    sd kart
    gerisi ya gereksiz ya da eksi yanları

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

quote:

quote:

quote:

içlerinde artı olanlar sadece
    Daha büyük(4.8) ekran
    daha büyük batarya
    sd kart
    gerisi ya gereksiz ya da eksi yanları

Eğer fanboy değilseniz tüm S4 konularında ne işiniz var. İnsan meraklıdır okur onda sorun yok ama sizin yazdığınız gibi hiç ilişkisi olmayan konularda akıl dışı yazılar yazıyor ise bunun adı fanboy luktur.

Eğer siz ve sizin gibilerin yazdıkları ile telefonun satışları düşse idi. DH ve Mesut Çeviğin anormal pompalamalarına rağmen HTC One X 5 milyon, tüm olumsuz yorumlara rağmen S3 50 milyon satması. O yüzden kendinizi fazla kasmayın satacak telefon satar istediğiniz kadar çaba sarfedin değişmez.

Kolay Gelsin

• s3 maliyeti max. 200$'dır. ne fiyattan alırsan al zarara geçmiş olman gerekir bu zihniyete göre .
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshan

Benchmark sonuçlarında,batarya kullanım sürelerinde piyasaya kendinden önce çıkanların gerisinde kaldığı gsmarena haberlerinde görülüyorken millet sözde 4+4=8 çekirdeğe kanmış durumda,hem tasarruflu çip set olacak hem pil artırılacak ama hala iphone 5 kadar kullanım deneyimi sunamayacak,kamerası nokia lumia 920 ve sony xperia z kadar güzel çekim yapmıyorken bu kadar kâr beklentisi milletin kandırılmışlığıdır.

Hicbir incelemede ne snapdragon s600 lu modelin nede octa li modelin herhangi bir cihazin gerisinde kaldigini gormedim son yapilan testlerde octa li versiyon en yakin rakibi olan s600 lu versiyona 4000 puan kadar fark atmisti yani performans konusunda s4 un tek rakibi yine kendisi.

Phonearena da yapilan testlerde fotograf konusunda s4 un birtek lumia920 nin gerisinde kaldigi onun haricinde en iyi kameraya sahip android telefon oldugu ortaya cikti video cekimi konusunda ise okadar basarili olmadigi goruldu.

Bu testler sonucunda aslinda s4 yeni telefon alacak olanlar icin samsungdaki yazilim destegi aksesuar cesitliligi ve yazilimsal ozellikler en ideal secim olacaktir aslinda burda kimsenin kimseyi kandirdigi yok exynos 5 octa islemcisinin en performansli islemci oldugunu gormek icin testlere bakmaya gerek yok 1.6 ghz hizinda calisan 4 adet a15 cekirdek su an piyasadaki tek saf a15 tabanli mobil islemci octa oldugu icin suphesiz en yuksek performansi sunacaktir.

Tasarimi begenmeyebilirsiniz gorecelidir, malzeme kalitesi hosunuza gitmeyebilir buda zevk isidir ama donanimsal acidan s4 un rakiplerinin onunde oldugunu kabul etmeniz gerekir.

Henuz piyasaya sunulmamis marketlerde raflara konulmamis cihazlar icin uretilen test cihazlari uzerinde yapilan incelemeleri cok dikkate almamak gerekir bu butun markalar icin aynidir iphone5 ciktiginda ios6 ile beraber birsuru eksigi ortaya cikti guncellemeler ile bunlar giderildi s3 de boyleydi htc de boyle olacak s4 de o yuzden simdiden bir telefonu kotulemenin yada cok on plana cikarmanin bir anlami yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seFaßjk -- 6 Nisan 2013; 18:51:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: haymatloshan

Benchmark sonuçlarında,batarya kullanım sürelerinde piyasaya kendinden önce çıkanların gerisinde kaldığı gsmarena haberlerinde görülüyorken millet sözde 4+4=8 çekirdeğe kanmış durumda,hem tasarruflu çip set olacak hem pil artırılacak ama hala iphone 5 kadar kullanım deneyimi sunamayacak,kamerası nokia lumia 920 ve sony xperia z kadar güzel çekim yapmıyorken bu kadar kâr beklentisi milletin kandırılmışlığıdır.

gsmarena' ya tekrar bakmanızı öneririm :) bunlar s4 one xperia z batarya testleri,
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_vs_htc_one-review-913p3.php
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_vs_sony_xperia_z-review-915p3.php
    gsmarena sonuca ne diyor : "Winner: Samsung Galaxy S4"

Bu da s4 ile xperia z kamera karşılaştırması
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_vs_sony_xperia_z-review-915p9.php
    sonuç Winner: Samsung Galaxy s4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• çok hızlı telefon çıkartıyorlar :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.