Şimdi Ara

Anakart üreticisi J&W de netbook pazarına adım atıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Vuze (1 mesaj) samuel_winchester (1 mesaj) fx57 (1 mesaj) magicool (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Diğer Marka ve Konular >> Anakart üreticisi J&W de netbook pazarına adım atıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29221 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Özellikle AMD işlemciler için hazırladığı anakartlarla tanınan Hong Kong merkezli donanım üreticisi J&W, netbook dünyasına adım atıyor. Geçtiğimiz sene yüksek satış rakamlarına ulaşarak dikkatleri üzerine çeken, devam eden ekonomik krize rağmen bu sene de yüksek satış rakamlarına ulaşması öngörülen netbook pazarının çekiciliği yeni isimlerin de pazara dahil olmasına aracılık ediyor.

J&W firmasının hazırladığı Minix serisi yeni netbook modelinin kendi üretimleri olduğu dolayısıyla pazardaki pek çok modelden daha ucuza satışa sunulabileceği ifade ediliyor. Beyaz renkli kasaya sahip olan sistem, Intel'in Atom platformunu temel alıyor ve 1.6GHz'de çalışan Atom N270 işlemcisini kullanıyor.

Genel özellikleri itibariyle piyasadaki rakiplerine benzer bir çizgide olan ve 945 yonga setini kullanan netbook, 1GB sistem belleğine sahip. İşletim sistemi olarak Windows XP'nin eşlik ettiği netbook bilgisayarın Linux tabanlı Ubuntu ile gelmesi de firmanın düşündüğü seçenekler arasında yer alıyor.

Seri dahilinde HSDPA destekli versiyonlar d hazırlaayı planlayan J&W'nin yeni modellerinde WiFi bağlantısına ek olarak Bluetooth desteği de sunulacak. 1.3MP entegre kamera gibi detaylara da sahip olan netbook serisine ait ilk modelin yakın zamanda belirlenen pazarlarda satışa sunulması beklenirken rekabetçi bir fiyat seviyesinden kullanıma sunulacağı belirtiliyor.

|
    |

• Yarbay
    8831 Mesaj
    bu işte para olduğunu mu? gördüler..
    |
    |
  • Yarbay
    4714 Mesaj
    bu pazara adım atmayan uretici kalmadı bu kadar yuksek rekabet sayesişnede sanırım fiyatlar hızla geriliyip netbooklarda hızla gelişmeye başlıyacak bunların hepside dogal olarak son kullanıcıya yarıyacak
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bu işte rekabet oldukça biz kullanıcılara yarayacaktır
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
triple negative breast cancer
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.