Şimdi Ara

Anakart tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    141 Mesaj
    önceLikle herkese qünaydın =)

knumuza qelelim arkadaşlar benim elimde Foxconn 661M03-G anakart war intel p4 2.80 Ghz işlemci war hd 3650 Aqp ekran kartım war ddr2 1 qb şmdi arkadaşlar ben bu sistemi satmayı dşünüyorum evet biliyorum pek para etmez ama ynede ne olsa kardır =)
    neyse şmdi belki knuyu yanlış yuere açıyorumdur yanlış yerdeyse özür dilerim =)
    şmdi dediqim qbi bn bu sistemi satıcam we ASRock N68C-S UCC Anakart almayı dşünüyorum siteside bu bi bakarsanız ve yorum yaparsanız çok sevinirim =)
    site

http://www.ucuzu.com/anakart-c3128/asrock/n68c-s-ucc-p44048315/ozellikler.html#properties

bu anakartı alıp işlemci olarak AMD Athlon II X3 425 2.7GHz AM3 İşlemci almayı dşünüyorum sizce nasıl bi işlemci ?? veya szn anakart veya işlemci tavsiyeniz warmı bütçem 300-350 lira yani
    (anakart-işlemci-ekran kartı-ram) toplam fiyatı lazım
    eğer tavsiyede bulunursanız veya bu anakart ve işlemci hakkında biraz yorumda ulunursanız çok teşekkür ederim şimdiden =)

herkese iyi forumLaR . .
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |

• Yarbay
    10482 Mesaj
    @yeni üye

Lütfen Türkçemizi düzgün kullanınız.
    |
    |

''Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. En doğru ve en gerçek tarikat, uygarlık tarikatıdır.''

♥♥♥ DH KARDEŞLİK TOPLULUĞU ♥♥♥
  • Teğmen
    141 Mesaj
    tamam özür dilerim lütfen yardım edin. .
    |
    |

şimdi önce toplam sistem butcesi belirleyip sonrada, gigatek, nova bilgisayar gibi sitelerden sistemi toplayın. Buraya yazın bizde üzerinde oynama yapalım.
    |
    |
    PHILIPS 55PFL8007K - SAMSUNG UE43MU7000 - SONY STR-DH730 - SONY PS-LX300 - SONY SS-FCR6000SONY SA-W2500 SONY BDP-S790DUNE HD-301 - PS3 FAT 250GBMSI GT70 ONE - ASUS EEEPAD 16GB - IPAD AIR 16GB - IPHONE 6 64GB - IPHONE 6s 64GBNISSAN X-TRAIL 1.6 DCI CVT PPP
  • Çavuş
    63 Mesaj
    selamlar, bu anakartı kullandım ancak pci slotu yandı. fazla o/c dayanımı yok sanırsam. yada benim şansızlığım şimdi msi 870a-g54 aldım sorun yaşamadım aklınızda bulunsun bir kullanan olarak söylüyorum ancak o/c yapmayacaksanız stabil olarak çekirdek açıyor ;)
    |
    |
    |
    |

1: Bu anakarttan kullanan var mı ?

2: Bu anakarta bazı sitelerde işlemci soketi için 940 pin bazıları 938 bazılarında da 942 diyor.

3: Bu anakartın soket tipi nedir acil cevap verirseniz sevinirim ona göre almayı düşündüğüm bir anakart.
    |
    |
    kardeş Asus M5A78L LE anakartın soketi Socket AM3+ yani aM3ve üzeri işlemci alcaksın yani ilk önce git al o anakartı sonrada istediğin am3 ve üzeri işlemci alcağın yere anakartıda yanında götür ve deki benim elimdeki anakart bu ve işlemci alıcam yardımcı olun de gösterirler zaten şimdiden kolay gelsin =)
    |
    |
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.