Şimdi Ara

Anakart Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bana İ7-7700k ve GTX1060 a uygun max 600 ü geçmeyecek (ne kadar uygun olursa daha iyi :) ) bir anakart tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

• Merhaba,

Aslında çıkabilirseniz Asus PRIME Z270-A modelini alın derim daha verimli olacaktır. Bütçemin dışına çıkmayacam derseniz PRIME H270M-PLUS modelini öneririm.
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    http://www.sinerji.gen.tr/msi-b250i-gaming-pro-d4-2400mhz-itx-1151-wi-fi-pmu402116

Hocam bunun uyumu nedir itx model diye geçmekte.
  • cho35 C kullanıcısına yanıt
    Bütçeyi çok zorladım hocam bir şeylerden kısabilirsem bakacağım :)
  • twonumber kullanıcısına yanıt
     Anakart Tavsiyesi  Anakart Tavsiyesi

• Arranger. kullanıcısına yanıt
    çok güzel bir şekilde açıklamışsınız hocam teşekkür ederim :)
    @Arranger. önerdiği anakart daha iyi sizin linkini koyduğunuz anakarttan. 7700K ile Z270 daha mantıklı olur, overclock yapabilirsiniz. B250'de overclock yapamazsınız.
  • Firienholt kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan msi z270 gaming m5 bunda kampanya varmış ssd hediyeli.Bunu almayı düşünüyorum.Siz ne düşünüyorsunuz?
    Bütçeniz müsaitse ve overclock yapacaksanız Z270 Gaming M5 daha iyi bir seçim olur.
  • Firienholt kullanıcısına yanıt
    Hocam anaakartta yine işler sarpa sardı ya parayı denkleştiremedim M5 hayal oldu :( hocam @Arranger hocamın tavsiye ettiği anakart sizcede en uygun anakartmıdır bana göre fiyat ve performans açısından. İşlemciyi de i5 7600K alacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.