Şimdi Ara

ANAKART TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar almış olduğum Intel QuadCore 9300 işlemcim için bir anakart tavsiyesine ihtiyacım var.Kendim seçemediğmden dolayı bu işlemci için en uygun anakart hangisi olur sizce bana bir tavsiyede buluna bilrmisiniz...Saygılarımla.

• bütce nedir acaba? klasik olarak da cevabım P35C DS3R olabilir veya P5K-Se olabilir diye dusunuyorum Sli veya crosfire yapmıyacaksan
  • quote:

Orjinalden alıntı: StReeTLiFe

Merhaba arkadaşlar almış olduğum Intel QuadCore 9300 işlemcim için bir anakart tavsiyesine ihtiyacım var.Kendim seçemediğmden dolayı bu işlemci için en uygun anakart hangisi olur sizce bana bir tavsiyede buluna bilrmisiniz...Saygılarımla.

TuVNeRa nın yazdığı anakart süper ama biraz pahalı be kardeş..... Ben sana Gigabyte ın başka bir ürününü tavsiye edecem...

GIGABYTE EX38DS4 X38 DDR2 GLAN+SATA2 ANAKART
    GIGABYTE P35S3L P35 DDR2 GLAN+SATA2 16X - Ben şahsen bunu tavsiye ederim....

• tavsiyeleriniz için teşekürler arkadaşlar bu arada hovardaa arkadaşım söz konusu PC benim PC olunca bütçenin anlamı yok elimden geldince en iyisini yapmaya çalışıyorum ve parasını kısmak adetim dil geç alırım belki ama yine de alırım onun için bütçenin önemi yok önemli olan sizlerin tavsiyeleri tekrar teşekürler
  • quote:

tavsiyeleriniz için teşekürler arkadaşlar bu arada hovardaa arkadaşım söz konusu PC benim PC olunca bütçenin anlamı yok elimden geldince en iyisini yapmaya çalışıyorum ve parasını kısmak adetim dil geç alırım belki ama yine de alırım onun için bütçenin önemi yok önemli olan sizlerin tavsiyeleri tekrar teşekürler

öyle diyosan; o zmaan max extremebir anakart al...
  • DDR2 mi DDR3 mü?

SLI mı CrossFire mı?
  • gigabyte GA-X48T-DQ6
     ANAKART TAVSİYE

1600/1333/1066/800 MHz FSB
    DDR3: bellekleri desteklemektedir
    veya msi'nin
    X48C Platinum modelide gayet güzel
     ANAKART TAVSİYE

hem ddr2 hem ddr3 belleklere destek vermek tedir

ANAKART TAVSİYE

ANAKART TAVSİYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BBC886F5C -- 22 Mayıs 2008; 21:28:22 >

• quote:

tavsiyeleriniz için teşekürler arkadaşlar bu arada hovardaa arkadaşım söz konusu PC benim PC olunca bütçenin anlamı yok elimden geldince en iyisini yapmaya çalışıyorum ve parasını kısmak adetim dil geç alırım belki ama yine de alırım onun için bütçenin önemi yok önemli olan sizlerin tavsiyeleri tekrar teşekürler

Bak bu da Gigabyte ın yenilerinden....

GIGABYTE X48DS5 X48 DDR2 GLAN+SATA2 16X -http://www.incehesap.com/gigabyte/intel_anakartlar/gigabyte_x48ds5-537-5534.html

ANAKART TAVSİYE

ANAKART TAVSİYE

•  ANAKART TAVSİYE
  • Arkadaş overclock falanda yapıcam dememiş.Neden uçuk uçuk kartlar gösteriyorsunuz ki ? 1 Sene sonra bu kartların hepsi düşücek.Her zaman olduğu gibi.Orta seviye bir kart yeterli.
  • Asus p5k-se weya gigabyte P35 DS3R gibi bir anakart yeterli olucaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.