Şimdi Ara

Anakart+İşlemci+RAM tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, AM3+ soketli anakartım bozuldu sıfırları zaten bulunmuyor bayağıdır da ikinci el bakıyorum bir türlü denk getiremedim. AM4 sisteme geçsem anakart ın yanına ram ve işlemcide almam gerek anladığım kadarıyla. Fiyat/performansı düşünerek minimum maliyetle (1.500-2.000 TL) amd veya intel farketmez anakart, ram ve işlemci ne toplayabiliriz. Bu arada diğer bileşenler RX570 ekran kartı, 650 Watt Corsair PSU ve Zalman Z3 plus kasa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantom7 -- 9 Kasım 2020; 7:51:58 >

• Kimin ekonomik durumuna göre fiyat / performans asgari ücretli birine göre mi , kalbur üstü bir yönetici gelirine sahip birine mi ?
    Rakam belirtsen ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexsis83

Kimin ekonomik durumuna göre fiyat / performans asgari ücretli birine göre mi , kalbur üstü bir yönetici gelirine sahip birine mi ?
    Rakam belirtsen ?

Piyasadan bir hayli uzak kaldığım için komik duruma düşmemek için yazmadım. 1.500 - 2.000 arası yeterli midir? Ne kadar düşük olursa benim için o kadar iyi ancak geleceği olmayan çöp bir sisteme de sırf bilgisayarı çalıştırsın yeter diye yatırım yapmam istemem tabiki.

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada 'dan ;
    İşlemci Ryzen 3100 999 TL
    Anakart MSI B450M-A Pro Max 569 TL
    Ram Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz DDR4 386 TL

1954 TL
    Daha sonra 8 ram daha ilave edersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 10100f 940 tl (amazon)

h410m a pro 569 tl (hb)

2*8 ram 550 tl

azıcık bütçeyi aşar. ha dersen ki bütçeyi aşmayayım. ramı tek alırsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.