Şimdi Ara

Anakart HDD Bağlantısı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle hepinize iyi günler diliyorum;

Yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum fakat bu güncel anakartları falan bu aralar pek takip edemiyorum. Kafamda bir anakart var (anakart linkini aşağıya ekleyeceğim) fakat bu anakartta ne SATA ne de İDE soketi var. Elimde ise bir adet 2TB Seagate SATA HDD ve bir adet de 128GB Kingston SATA SSD var. Bu elimdeki diskleri linkte belirttiğim anakart ile birlikte kullanabilir miyim? Yoksa yeni disk yolu mu gözüküyor?

Anakart Linki:https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-b450-e-gaming-amd-b450-am4-ddr4-4400-mhz-atx-anakart-p-HBV00000KO4PY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finanmaz -- 3 Mayıs 2020; 17:59:35 >

• Sağdaki 3 tane görünen şey sata bağlantısı.
  • Turuncu Sakal kullanıcısına yanıt
    Sağ olasın hocam. Ben de öyle düşündüm de ürün özelliklerinde SATA yok demesi beni şüphelendirmişti. Teşekkür ederim.
  • Uyumludur ancak 1600 TL'ye B450 bir anakart tavsiye etmem. O fiyata X470 anakart ya da giriş seviyesi bir X570 anakart alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilqinturks

Uyumludur ancak 1600 TL'ye B450 bir anakart tavsiye etmem. O fiyata X470 anakart ya da giriş seviyesi bir X570 anakart alınabilir.
    Hocam vazgeçtim zaten. ASUS TUF X570 düşünüyorum. 1800₺~2200₺ arası değişiyor.
  • finanmaz F kullanıcısına yanıt
    İyi bir anakart yazdığınız model, pişman olmazsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.