C

Yüzbaşı
26 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İyi günler, gayet de memnun olduğum kulaklık oyun esnasında garip sesler çıkartıp bir daha ses çıkarmaz oldu. İlk zamanlarda başka bilgisayarlarda çalışıyordu, benim bilgisayarda bir sıkıntı vardır dedim. Bilgisayarı sıfırladım, Windows 10 yükledim, tüm sürücüleri güncelledim, Razer Synapse yükledim. Biraz daha çalıştı arada bir sesi kesilerek, sonra sadece kablosu belirli bir pozisyondayken çalışmaya başladı. (Şu anda hiçbir şekilde çalışmıyor.) İade işlemleri için ne yapmalıyım? QP Bilişim'den aldım, garantisi kutusu vs duruyor.
İyi günler. R6'de seviye yüzüm ancak Copper 5'im. Casual maçlarında her maç en az 3-4 öldürme alıyorum, dereceli maçlarda da genellikle birinci ya da ikinciyim. Ama ne yaparsam yapayım Copper'dan çıkamıyorum, yardımcı olabilir misiniz?
Yakın zamanda 300-400 TL arası bir kulaklık almayı düşünüyorum. Sesimin karşıya net gelmesi ve kulaklığın konforlu olması benim için önemli. Ses yalıtımını çok önemsemiyorum. En çok oynadığım oyun R6, ses kasma performansı iyi olursa sevinirim.
Not: Gözlük takıyorum, kafa boyutum ortalama.
Sorun başlıkta, İncehesap'ta indirimlerde bulunan bu kulaklık alınır mı? Kullanan var mı? Hızlı cevap verirseniz sevinirim.
PUBG'de fare imlecinin bulunduğu yere değil sol alt köşesine basıyor, böyle olunca da oyunu oynayamıyorum. Bunun çözümü nedir?
Kendi ses kartına sahip olan, 7.1 kulaklık önerilerinizi alabilir miyim? Bütçem 150TL, İncehesap indirimlerinden yararlanmayı düşünüyorum.
Bilgisayarımda işlemci soğutucusunu değiştirmeyi düşünüyorum,statik elektriğin bilgisayar parçalarına zarar vermesinden korkuyorum.Statik elektrikten bilgisayarımı nasıl koruyabilirim?
i7 4790
DDR3 1600MHz Cl9 12gb 3x4gb
GTX 750 2gb
Lenovo 5B20G00892 Anakart (B85-M Chipset)
Bilmediğim Gerçek 450W PSU
1TB 7200rpm HDD

Zamanında hazır bilgisayar almıştım,modeli Lenovo Erazer X310.Merak ettiğim bir şey var,ben bu bilgisayarı satmak istesem kaç liraya satabilirim?
Not:Bilgisayar temizdir,bir virüs bile yoktur.
Bu model,okuduğuma göre,fiyatının hakkını en iyi veren modellerden birisi.Bu modeli kullanan,bilen var mı?Varsa bu model hakkında bilgi verebilir misiniz?
Hakkında
İlgi Alanları: Bilgisayar donanımı ve kediler!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Lenovo Erazer X310
Mobil cihaz
Xiaomi Pocophone F1
Oyun Platformu
PC/XBOX One
Tablet
iPad Pro 9.7 İnç
İşlemci
i7 4790
Sabit Disk
1TB 7200rpm HDD
Ekran Kartı
GTX750 2gb
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 748
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 200)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 185 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.