Şimdi Ara

Anakart değişiminde kaçak ortadan kalkarmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen hafta elimi lavaboda yıkayıp kuruladıktan sonra avermedia capture card'ın usb sini pc ye taktım fakat elimde azda olsa nem kalmış ve anakart kısa devre yapıp kapandı, casper ana servise gönderdim anakart değişecek dediler 1450 tl anakart değişim ücreti ödedim şimdi kargoyu bekliyorum, sormak istediğim soru,; anakart değişiminde kısa devre sorunu tamamen ortadan kalkarmı, ön usb 2 jackında kısa devreden dolayı siyahlık oluştu, anakart değişiminde jackta değişiyormu, tekrar kısa devre olurmu, biraz efhamlıyım, mouse klavye capture card hepsi yandı kısa devreden

• Merhaba hocam;

Garantisi yoksa anakart tamirine gidebilirsiniz. Anakart değişsede tamirde olsa kısa devre ortadan kesinlikle kalkar.

• Cevap için teşekkürler, geçen ocak ayında almıştım 2 yıl garantisi var fakat sıvı teması olduğu için garanti kapsamı dışında, bana casper yetkilisi 1500 tl anakart değişim ücreti istedi, internetten baktım 800 tl civarı aynı model anakart, sizce bu normal mi? Hafiften kazıklandım hissi yarattı bende

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.