Şimdi Ara

##Anahtarlı Power Switch## (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
3
Favori
15.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • valla bilgisayarı açmak isteye düzkontak yapar gene açar güzel çalışma ama
  • hocam tutdum konuyu :D
  • hep yapmak istediğimi yapmışsın helal olsun
  • Yaklaşık 1 senedir düşünüyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum. Yaparım çok güzel sorun değil ama yanar diye korkuyorum

Ellerine sağlık çok güzel olmuş
  • @TheDeSPoT
    neden yansın yahu. Bildiğimiz aynı start düğmesi sadece anahtarla çalışıyor ben bulabilsem kontak güzel olacakta bulamıyorum ev telefonundakinin de anahtarı yok Şu bazı arkadaşlarımız özellikle gelipte basar ya hani düğmeye bu sistem onun için çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTimesOfTR38

@TheDeSPoT
    neden yansın yahu. Bildiğimiz aynı start düğmesi sadece anahtarla çalışıyor ben bulabilsem kontak güzel olacakta bulamıyorum ev telefonundakinin de anahtarı yok Şu bazı arkadaşlarımız özellikle gelipte basar ya hani düğmeye bu sistem onun için çok iyi.

Bu yaz bu anahtar işini yapıcam ama telefondan değilde sanayiden kontak veya çevirdikten sonra geri gelen anahtar şeklinde yapıp düğmeyi iptal edicem.
    Aslında araba kontağı takıp 3 kademe olduğundan 1. kademe elektrik 2. kademe fanlar çalışması 3. kademede bilgisayar çalışması tam istediğim gibi olur ama yapamam

• olur olur da 3 aşama için o kadar kablo fazla olur. Uğraş ister. Yanlış bağlarsan ne olacağını biliyorsun değil mi?
  • hocam aynı fikir 2 gün önce aklıma geldi nette araştırırken senin yazını gördüm bende aynı senin yaptığın gibi yapıcamda elimde eski telefon yok öle o yüzden elektirikçide felan satılıyormudur bu anahtar yarın arıcam bi eğer bulamazsam bi telefon bulup ondan sökmeye çalışıcam
  • oha süper
  • Benim aklıma yattı bu iş elime böyle anahtarlı telefon geçsin hemen yapıcam...
  • arkadaşlar kabloları neye göre bağlıycaz???
    ben yeniyimde bu işlerde bi yardım ederseniz...
  • arkadaşlar ben daha yeni cooler master elite 335u kasa ladım benim eski kasa kötüydü şimdi orjinalliği bozmadan nasıl yapabilirim anahtarlığı
  • hocam hangi kabloyu anahtarlığa bağlıcaz orayı anlamadım resim varsa atabilirmisiniz
  • Arkadaşlar Yorumlarda Bilgi Kirliliği Çok Fazla. Kimisi Diyorki Power Düğmesi Olmazsa Anahtar Bir İşe Yaramaz Diye. O Zaman Biz Anahtarı Ne Diye Bağlıyoz.

Power Düğmesini Söküp Yerine Anahatar Girişi Takıp Anakarta Bağlayıp Çalıştırcağız Olay Bu Değilmi ? Kesin Çalışıyorumu

Eğer Çalışıyorsa Kontak Anahatarı Almayı Düşünüyorum =)
  • Kasama kontak anahtarla yapmayı düşünüyorum power tuşunu iptal edicem ama bu 3 aşama mevzusu kafamı karıştırdı arabalardan da hiç anlamam 3. Aşamaya gelince 1. Duruma mi atiyo? Ya da 2. Asamada ledleri yakacak bir sistem yapan var mi? Kasanin on panellerinden tekini delip yapicam bekliyorum :D bir de kontak sistemleri 50 tl civarinda nette ucuzu yok mu sunun :P

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.