Şimdi Ara

##Anahtarlı Power Switch## (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
3
Favori
15.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çokk güzeLL caps lock dan anahtarlığa bittim
  • ya valla 1 sene önceye kadar düşünüodum bi süre araştırdım ama
    üsütne pek düşemedm
    bunu gördüüm çok ii oldu valla
    araba kontağı gibi olanda bulunursa bekliyorum...
  • güzel çalışma
  • sistem anahtarsız da çalışıyorsa iyidir
  • karakoyden 1 liraya aynı anahtardan aldım ve yaptım, çok güzel oldu, matkapla deldim, düzeltip civatasıyla sıkıştırdım. Paylaştığın için teşekkür ederim. Benim gibi yurtta kalanların içini rahatlatacak bir mod.

##Anahtarlı Power Switch##
     ##Anahtarlı Power Switch##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rmnkim -- 7 Şubat 2009; 2:47:19 >

• Karaköyde nereden aldınız acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: davutsad

Karaköyde nereden aldınız acaba?

tophaneden eminönüne doğru giderken, karaköy meydanda, bankalar sokağına çıkan yokuşu hemen geçince sağda elektrikçilerle dolu bir pasaj var. Pasaja giriyorsunuz, koridor gibi bir girişi var sağlı sollu dükkanlar, ince koridor gibi girişi geçince sağdaki ilk dükkan. "anahtarlı on/off switch" diye sordum oraya yönlendirdiler.
  • tamam çok sağolun..
  • direkt olarak açılmaz power butonuna basılması anahtarında açılması gerekir. İki işilem olması ii. Zaten tek olarak anahtarı bağlayamazsın.

Güzel olmuş. tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAGOPA-KAJMER

direkt olarak açılmaz power butonuna basılması anahtarında açılması gerekir. İki işilem olması ii. Zaten tek olarak anahtarı bağlayamazsın.

Güzel olmuş. tebrikler

Şİmdi kafam karıştı o zaman bunun devresi nasıl olacak direk bu anahtarı power sw kablosuna lehimlemeyecez mi?
  • bakınız normal kasa butonları basma şeklindedir. basıp çekersin. Ama anaktar tek konumludur ya ya açık yada kapalı.

msn : sagopa_@hackermail.com ekle yardım ederim ben sana
  •  ##Anahtarlı Power Switch##
  • Bu şemayı koyduğunuz iyi olmuş teşekkürler...
  • süper bişey yahu ama evde bilgisayarı herkes kullanıyo yaparsam kızarlar
  • Harika yaa
  • Güzel çalışma. Birde marş sesi veriyorsa tamamdır. Kendi makineme de buna benzer bir uygulama yapmıştım zamanında. USB diski takınca çalışıyor. Yoksa windows açılmıyor.
  • Baya zaman geçmiş uzun süredir bakmadığım için konuya cevaplar olmuş. Geç de olsa cevaplayayım hem üstlerde durması güzel olur sanırım konunun, hem arkadaşlara fikir olur mod konusunda Geç cevaplar ama:

ExECaLiBuR marş sesi yok

WahshE eline sağlık seninde çok güzel olmuş

kürsad laptopta yapmak biraz sıkıntılı olur sanırım. Özellikle konum bulma bakımından. Fakat necoinside'ın da dediği gibi power tuşunda 2 bacak vardır o bacağı kesip araya bu anahtarı bağlayabilirsen aynı şey olur. Fakat çok küçük bir parça olduğundan çok ince işçilik ister sanırım.

• Anahtar işini çok sevdim
  • Bende Yapıcam Ama Telefonun Anahtarını Bulamadım
  • Güzel çalışma eline saglık
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.