Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: UnLiMiTeDPeRSoN

lara bu konuda baya bir ilgili ve bilgili olduğun için bir şey sorucam.Sanal a.ö şubesi oldun :p

Benim aldığım 4 dersten 1'ini geçtim bu sene kayıt yeniletcem 3 dersten mi gircem yoksa yine 4 dersmi

geçtiğin dersleri almayacaksın, diğer 3 dersten gireceksin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GΣ©ΣĶЏ$Џ

quote:

lara bu konuda baya bir ilgili ve bilgili olduğun için bir şey sorucam.Sanal a.ö şubesi oldun :p

Benim aldığım 4 dersten 1'ini geçtim bu sene kayıt yeniletcem 3 dersten mi gircem yoksa yine 4 dersmi

cevap verilmiş bile.
    Benim de bu konuda bilgim yoktu..Sayenizde öğrendim..Yani sınıf tekrarı olduğu için bütün derslerden tekrar sınava gireceksin diye düşünmüştüm yanlış düşünmüşüm.

• teşekkürler dostum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

Orjinalden alıntı: GΣ©ΣĶЏ$Џ

quote:

cevap verilmiş bile.
    Benim de bu konuda bilgim yoktu..Sayenizde öğrendim..Yani sınıf tekrarı olduğu için bütün derslerden tekrar sınava gireceksin diye düşünmüştüm yanlış düşünmüşüm.

hiç sınıfta kalmayan insanın hali bi başka oluyor tabi bazı şeyleri bilmiyor, yaşayıp da gördüğümüz için biliyoruz.

• arkadaşlar selam.ben dış ticaret okumuştum .burdan aof işletmeye dikey geçiş yaptım.3.sınıftan başlıcam.muhasebeden nefret ederimmaliyet muhasebesi canımı yakabilir?3.sınıf dersleri hakkında yorumlarınız neler?dikey geçişle 3.sınıftan başlıyan arkadaşlar varmı aramızda?
  • "UnLiMiTeDPeRSoN" hazırlıkta 4 dersin 3 ünden nasıl kaldı hocam hiç çalışmadın mı yoksa çok mu zor hakikatten ,
    ben murat yayınlarının yardımcı kitaplarını ve geçmiş yıllarda çıkmış soru bankasını aldım , en iyisi murat diyolardı ama daha ders içeriklerini bakamadım. tecrübesi olan arkadaşlar hangi kitaplardan faydalandıklarını paylaşırsa sevinirim.
    yardımcı kitaplar geçmek için yeterli mi yoksa aof nin verdiği ana britanica boyutlarındaki dev saman yığınlarınada çalışmak farz mı? takılmadan geçmenin formülü nedir , uzun dönem askerlik yapmaktansa ders çalışmayı tercih ederim
  • Kitapların hepsi geçen ssene ile aynı , sadece 2 ders D-Y CETVELİ.. yazıyor..
    D-Y Cetveli nedir ? Arkadaşlar , ilgili bilgiye anadolu.edu.tr adresinden bulamadım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkan_

"UnLiMiTeDPeRSoN" hazırlıkta 4 dersin 3 ünden nasıl kaldı hocam hiç çalışmadın mı yoksa çok mu zor hakikatten ,
    ben murat yayınlarının yardımcı kitaplarını ve geçmiş yıllarda çıkmış soru bankasını aldım , en iyisi murat diyolardı ama daha ders içeriklerini bakamadım. tecrübesi olan arkadaşlar hangi kitaplardan faydalandıklarını paylaşırsa sevinirim.
    yardımcı kitaplar geçmek için yeterli mi yoksa aof nin verdiği ana britanica boyutlarındaki dev saman yığınlarınada çalışmak farz mı? takılmadan geçmenin formülü nedir , uzun dönem askerlik yapmaktansa ders çalışmayı tercih ederim

ben şu an yardımcı kitaplardan çalışıyorum...ama bazen sorularda yardımcıda hiç anlatılmayan şeyler soruyorlar o yüzden kitabı okumakta faydalı olabilir diye düşünüyorum..Ben geçen sene finallere hazırlanırken kitapları okuma fırsatım olmadı..sadece yardımcılardan çalışmıştım düşen notlarımda vardı yükselen derslerimde olmuştu..

belki inanmıcaksınız ama bu "D-Y CETVELİ" bende siz yazınca merak ettim buroyu aradım sordum ordaki kız kesicek beni zaten bi de d - y cetveli die 40 saat anlatadım..En sonunda dedi ki o Ders Yılı cetveli demekmiş artık bilmiyorum ya beni başından atmak için öyle dedi ya da gerçekten doğru..

savkar bende maliyet muhasebesinde baya zorlanıcam gibi ders bana zor geldi özellikle 5.ünite resmen bitirdi beni..Lifo ya Fifo ya zor demiştim..bu 5.nci ünitenin yanında Lifo Fifo halt etmiş..yine idare eder biraz anladım ama sürekli tekrar etmem ve acil soru bankası almam lazım..Ama dediğim gibi murat yayınlarının yardımcılarını kullanıyorum ama soru bankasında hemen cevaplarını sorunun altında verdiği için onu almayı tercih etmedim..Soru bankası önerecek varsa sevinirim..

Mr.gecekuşu thanks

• lara croft sen kaçıncı sınıftasın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: savkar

lara croft sen kaçıncı sınıftasın?

3.ncü sınıftayım
  • bende dün işletme 3.sınıfa kaydımı yaptırdım.allah iki senede bitirmeyi nasip eder inşallah.liseden beri muhasebe okuyorum.2 yılda yüksek okul okudum muhasebe bölümü.muhasebe derslerinden korkmuyorum ama diğer sözel derslerden korkuyorum.bakalım hayırlısı.herkeze güzel bir yıl dileğiyle.
  • millet aof kitaplarini internetten download edip print out alabilecegim ve okuyabilecegim bir yol var mi ??? eogrenme harici bir yerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fulmonty -- 29 Kasım 2006; 0:08:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty

millet aof kitaplarini internetten download edip print out alabilecegim ve okuyabilecegim bir yol var mi ??? eogrenme harici bir yerden

e-ogrenmeden başka bilmiyorum valla...Bana acil soru bankası lazım hala soru bankası önerecek kimse yok mu?
  • Aöf birinci sınıfı tekrarlıyorum. Dün kayıt yenileme klavuzunu incelerken ikinci universite okuyanlar biraz daha fazla harç yatırıyormuş ben bu sene 2 senelik myo ya başladım ben de yüksek miktarda mı yatırmam gerekiyor yoksa normal ücretimi? ilk önce aöf ye başladı bi sene sonrada myo ya kayıt oldum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sihirb

Aöf birinci sınıfı tekrarlıyorum. Dün kayıt yenileme klavuzunu incelerken ikinci universite okuyanlar biraz daha fazla harç yatırıyormuş ben bu sene 2 senelik myo ya başladım ben de yüksek miktarda mı yatırmam gerekiyor yoksa normal ücretimi? ilk önce aöf ye başladı bi sene sonrada myo ya kayıt oldum?

Onu ben sordum 2.üniversiteye kısmına giriyormuşsun..Ama yine de en sağlıklı bilgiyi bankada yatırırken kimliğini verdiğinde orda ne kadar yatırman gerektiğini sana söyleyecekler..Böyle telefonla sormakla ne kadar sağlıklı bilemiyorum..

Ben bişey sorucam çok merak ettim İşletme Fakütesi - İşletme bölümü 3.ncü sınıf okuyacağım..Bu 3.ncü sınıfta ilk senem...Şimdi Cari hizmet öğrenci katkı payı bölümü var ya..orda işletme/iktisat fakültesi 1. ve 4.ncü senesini okuyanlar 34.80 YTL , Açıköğretim 3. yılını okuyanlar 52.20 YTL ödeyecek diye gidiyor..Bu 1. ve 4. sene derken şu anda olduğun sınıfta kaçıncı seneni okuduğunu mu kastediyor yoksa , 1. ve 4.ncü sınıfı mı kastediyo gibi karışık bir soru sorucam..Anlayan var mı?..Yani benim burda ödeyeceğim cari hizmet öğrenci katkı payı 34.80 mi olacak?..Ben öyle düşündüm doğru mu acaba? Büroyu aradım , kız bana açıköğretim fakültesinde yazan 52,20 YTL yi ödeyeceğimi söyledi..Bende dedim ki ama ben işletme fakültesi sayılıyorum..o zaman 1 ve 4 sınıf sayılıyor ödeyeceğiniz tutar 34,80 YTL dedi..Ben bir de size soriyim dedim..İşin içinden çıkamadım kafam karıştı..Ama bence 34,80 YTL ödemem lazım..

• quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

Orjinalden alıntı: sihirb

Aöf birinci sınıfı tekrarlıyorum. Dün kayıt yenileme klavuzunu incelerken ikinci universite okuyanlar biraz daha fazla harç yatırıyormuş ben bu sene 2 senelik myo ya başladım ben de yüksek miktarda mı yatırmam gerekiyor yoksa normal ücretimi? ilk önce aöf ye başladı bi sene sonrada myo ya kayıt oldum?

Onu ben sordum 2.üniversiteye kısmına giriyormuşsun..Ama yine de en sağlıklı bilgiyi bankada yatırırken kimliğini verdiğinde orda ne kadar yatırman gerektiğini sana söyleyecekler..Böyle telefonla sormakla ne kadar sağlıklı bilemiyorum..

Ben bişey sorucam çok merak ettim İşletme Fakütesi - İşletme bölümü 3.ncü sınıf okuyacağım..Bu 3.ncü sınıfta ilk senem...Şimdi Cari hizmet öğrenci katkı payı bölümü var ya..orda işletme/iktisat fakültesi 1. ve 4.ncü senesini okuyanlar 34.80 YTL , Açıköğretim 3. yılını okuyanlar 52.20 YTL ödeyecek diye gidiyor..Bu 1. ve 4. sene derken şu anda olduğun sınıfta kaçıncı seneni okuduğunu mu kastediyor yoksa , 1. ve 4.ncü sınıfı mı kastediyo gibi karışık bir soru sorucam..Anlayan var mı?..Yani benim burda ödeyeceğim cari hizmet öğrenci katkı payı 34.80 mi olacak?..Ben öyle düşündüm doğru mu acaba? Büroyu aradım , kız bana açıköğretim fakültesinde yazan 52,20 YTL yi ödeyeceğimi söyledi..Bende dedim ki ama ben işletme fakültesi sayılıyorum..o zaman 1 ve 4 sınıf sayılıyor ödeyeceğiniz tutar 34,80 YTL dedi..Ben bir de size soriyim dedim..İşin içinden çıkamadım kafam karıştı..Ama bence 34,80 YTL ödemem lazım..

hocam resmen havuz problemi seninki ya.

• HERKESE MERHABALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARBEN GELDİM,UZUN ZAMAN UĞRAYAMADIM ARKADAŞALAR.AMELİYAT OLDUMDA,RAPORLUYDUM.ŞİMDİ BİRAZ İYİYİM.AMA ÖZLEMİŞİM SİZLERİ.
  • işletme 3 .sınıf arkadaşlarla tanışalım.2 senelikten üniden geçtim umarım buda 2 senede biter haydeee breeee..
  • quote:

Orjinalden alıntı: canımay

HERKESE MERHABALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARBEN GELDİM,UZUN ZAMAN UĞRAYAMADIM ARKADAŞALAR.AMELİYAT OLDUMDA,RAPORLUYDUM.ŞİMDİ BİRAZ İYİYİM.AMA ÖZLEMİŞİM SİZLERİ.

canımay hoşgeldin çok geçmiş olsun
  • pazartesi günü aöf internet şifremi değiştirdim hay değiştirmez olaydım. yeni şifremi unuttum o kadar çok şifrem varki hiç hatırlamıyom, işin yoksa şimdi git büroya
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.