Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sydbarret

işletme 3 .sınıf arkadaşlarla tanışalım.2 senelikten üniden geçtim umarım buda 2 senede biter haydeee breeee..

bende öleyim.tek temennimizi 2 yılda bitirebilmek.

gecekuşu@oynayıp durma şifrenle sende.şimdi git büroya o burnundan kıl aldırmayan insanlarla uğraş bakim.
  • arkadaşlar vizeler de bi kitabın tamamındanmı yoksa yarısından falanmı sorumlu olacaz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

quote:

Orjinalden alıntı: sydbarret

işletme 3 .sınıf arkadaşlarla tanışalım.2 senelikten üniden geçtim umarım buda 2 senede biter haydeee breeee..

bende öleyim.tek temennimizi 2 yılda bitirebilmek.

gecekuşu@oynayıp durma şifrenle sende.şimdi git büroya o burnundan kıl aldırmayan insanlarla uğraş bakim.

@recep sendemi aöf li oldun o zaman ben bırakıyorum neyse hadi hayırlı olsun.

hakkaten şimdi git ordakilerle uğraş ulan nasıl unuttum ben şifremi ya

• gecekuşu@ aşkolsun.ya ben sayısal derslerden korkmuyorumda sözel derslerden tırsıyorum.
  • quote:

gecekuşu@ aşkolsun.ya ben sayısal derslerden korkmuyorumda sözel derslerden tırsıyorum.

şaka lem şaka tırsma tırsacak bişey yok gidenler 3. sınıf derslerinin kolay olduğunu söylüyor, ben muhasebe türü derslerden fazla korkmuyorum derslerede şöyle bi göz attım finansal yönetim hariç kolay gözüküyor, yani uzaktan öyle gözüküyor çalışmaya başladıktan sonra anlayacaz artık kolaymı zormu

• quote:

Orjinalden alıntı: GΣ©ΣĶЏ$Џ

quote:

gecekuşu@ aşkolsun.ya ben sayısal derslerden korkmuyorumda sözel derslerden tırsıyorum.

şaka lem şaka tırsma tırsacak bişey yok gidenler 3. sınıf derslerinin kolay olduğunu söylüyor, ben muhasebe türü derslerden fazla korkmuyorum derslerede şöyle bi göz attım finansal yönetim hariç kolay gözüküyor, yani uzaktan öyle gözüküyor çalışmaya başladıktan sonra anlayacaz artık kolaymı zormu

uzaktan mı kolay görünüyordu bak buna çok güldüm..

aof bürosuna yapılacak en güzel şey onları sürekli arayıp bişeyler sormak tıpkı benim yaptığım gibi
    Çok zevkli oluyor..Bazı sorduğum soruları da cevaplayamıyorlar...Yok şöyle yok böyle..Ben bi de birtek kendi büromla sınırlı kalmıyorum yurdumun her köşesindeki aof bürolarını aramışımdır

Ben maliyet muhasebesi ve finansal yönetimden korkmaya başladım ne olcak şimdi?

• quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

Orjinalden alıntı: GΣ©ΣĶЏ$Џ

quote:

uzaktan mı kolay görünüyordu bak buna çok güldüm..

aof bürosuna yapılacak en güzel şey onları sürekli arayıp bişeyler sormak tıpkı benim yaptığım gibi
    Çok zevkli oluyor..Bazı sorduğum soruları da cevaplayamıyorlar...Yok şöyle yok böyle..Ben bi de birtek kendi büromla sınırlı kalmıyorum yurdumun her köşesindeki aof bürolarını aramışımdır

Ben maliyet muhasebesi ve finansal yönetimden korkmaya başladım ne olcak şimdi?

şu aöf bürosunu senin kadar rahatsız eden başka kimse yoktur heralde

ya derslerden bu kadar korkulacak ne var anlamıyom korkmayın arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ge©eKu$u -- 1 Aralık 2006; 15:10:26 >

• kayıt yenileme kılavuzu gelen hiç kimse yok mu?..Bana hala gelmedi
  • Arkadaşlar kayıt yenileme ücreti ne kadar 2.ci Sınıf İktisat.? Bide Vakıfbanka yatırıyoruz değilmi?
  • bu topice ilk mesajımdır...bende 4. sınıfı okuyacağım bu sene inşallah... alttan 1 ders var... şimdi sormak istediğim
    1. Ayın 22 sine kadar 230..ytl yi nerden bulacağımadama bu harçlar çok koyuyor...valla...
    2. Ben eskişehirde olmama rağmen bir kere bile olsun üniversitedeki deslere gitmişliğim yoktur. sadece senede 3 kere sınavlara girer çıkarım... o da zaten 1. sınıfta üniversite kokusu alsın diye sınavlar üniversite içinde olurdu ondan sonra 2. sınıf ve 3. sınıfta evime en ters gelen yerlerde sınavlara girdim bunun nedenininde belediye otübüsleriyle anlaşmalı olduklarını hep düşünmüşümdür evimin yanındaki okulda sınavlar olur ben taaa eskişehirin bir ucuna sınava giderim...gelde art niyet arama....
    3. Anlamadığım herkez yaşadığı ilde açık öğretim okuyabirken taaa eskişehire gelipte burda okumakta nedemek...adam gelmiş buraya ev tutmuş dünyanın masrafını yapmış yazık değilmi ailelerinize...( mutlaka son maddeye çok kızcaksınız ama gerçek yani...)

• valla gittim ödedim 212 YTL
  • ya bu harçlar bu sene çok pahalı yahu insafsızlar 200 küsür ytl yi nasıl ödücez..yazık değil mi?
  • En sonunda ne kadar ödeyeceğimi öğrendim o da aof burosundan değil , e-posta adresime göndermişler 194,80 Ytl...pahalı ya da değil devam etmek istiyorsak el mahkum ödeyeceğiz..ben daha kayıt yeniletmedim son 2 gün gider yeniletirim artık yok ya ben panik olurum son 2 gün de kalabalık olur herhalde
  • of evlat acısı gibi 200 ytl.peki bu vizede kitabın tamamındanmı sorumlu olacaz?
  • quote:

En sonunda ne kadar ödeyeceğimi öğrendim o da aof burosundan değil , e-posta adresime göndermişler 194,80 Ytl...pahalı ya da değil devam etmek istiyorsak el mahkum ödeyeceğiz..ben daha kayıt yeniletmedim son 2 gün gider yeniletirim artık yok ya ben panik olurum son 2 gün de kalabalık olur herhalde

ya sen bence aof adına burda ajanlık yapan birisin ve esasında amacın aof'un propagandasını yapmak fln gibi...

masum ve bilnçli öğrenci edsıyla burda gezniyosun ve aof hakkında burdakilerin neler düşündünü araştırıyo ve rapor ediyosun gibi..

eğer amacın buyssa çok iyi başarıyorsun derim seni tebrik ederim yok deilse bence bu topicin url sini yetkili birilerine referans göster ve seni hemen işe alsınlar derim...

not: benden de iyi komplo teoristyeni olur hee

• quote:

Orjinalden alıntı: Deitel

quote:

En sonunda ne kadar ödeyeceğimi öğrendim o da aof burosundan değil , e-posta adresime göndermişler 194,80 Ytl...pahalı ya da değil devam etmek istiyorsak el mahkum ödeyeceğiz..ben daha kayıt yeniletmedim son 2 gün gider yeniletirim artık yok ya ben panik olurum son 2 gün de kalabalık olur herhalde

ya sen bence aof adına burda ajanlık yapan birisin ve esasında amacın aof'un propagandasını yapmak fln gibi...

masum ve bilnçli öğrenci edsıyla burda gezniyosun ve aof hakkında burdakilerin neler düşündünü araştırıyo ve rapor ediyosun gibi..

eğer amacın buyssa çok iyi başarıyorsun derim seni tebrik ederim yok deilse bence bu topicin url sini yetkili birilerine referans göster ve seni hemen işe alsınlar derim...

not: benden de iyi komplo teoristyeni olur hee

naptın sen abi ya..bunları söylediğine göre bence de senden çok iyi komplo teoristyeni olur..nasıl yazdın 2 dakikada.

• İlk önce bankaya gidiliyor , öğrenci kartı ve kimlik kartını veriyorsun , onlar sana bilg .dan bakıp söylüüyor nekadar ödeyeceğini , ödeyip makbuzu alıp , şubeye gidiliyor , yeni öğrenci kartı alınıyor , değişen kitaplar var ise onlar alınıyor..

Ve kayıt yenileme işlemi bitiyor öyle değilmi ?
  • Ben iki taksiti birlikte yatırdım yatırmayanlarda 2 taksit boçlumuu gözüküyor yoksa borcunuz yokturmu diyor.
  • ben 2. üniversite dalgasına yazıldım işletme bolumu hemen kitapları verdiler hukuk kitabı falan war bunların sınawları nezaman olcak ?
  • Nisan - Haziran - Eylül...

Bu arada Kayıt yenileme işlemleri benim yukarıda sıraladığım gibi değilmi ?
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.