Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkinci sınıfın harçlarını yatırırken alttan dersi kalanlar ekstradan bi para ödiceklermi
  • quote:

Orjinalden alıntı: *FuRKaN*

İkinci sınıfın harçlarını yatırırken alttan dersi kalanlar ekstradan bi para ödiceklermi

• ödenmiyor diye biliyorum ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: *FuRKaN*

İkinci sınıfın harçlarını yatırırken alttan dersi kalanlar ekstradan bi para ödiceklermi

hayır ekstra bişey ödenmiyor.
  • 3.ncü sınıfı geçenlerden taktik alabilir miyim acaba nasıl geçtiniz
    Bu arada kayıt yenilemeye de az kaldı..
  • peki ne kdr dı bu kayıt yenıleme ücreti yaa????
    bize işlemlerin tamamı kaça patlar.
    bölüm 2yıllık veterınerlık ve lab. lıgı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: j.sparrow

mezun olan ark lar dıplamalar dagıtılmaya baslandı mı bılıyo musunuz,var mı alan?

hocam ben diplomamı alalı nerdeyse 1 ay oluyo git şubeye al diplomanı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufuk_acar

peki ne kdr dı bu kayıt yenıleme ücreti yaa ????
    bize işlemlerin tamamı kaça patlar.
    bölüm 2yıllık veterınerlık ve lab. lıgı.

şimdi bölümün 2 yıllıkta , geçen ve kalan öğrencilerde harç fiyatları fark ediyor..

Eğer geçtiysen : 1.taksit öğretim gideri 160,00 YTL

Cari Hizmet Maliyetlerine öğrenci katkısı eğer 1. ve 2.nci yılını okuyorsan 34,80 YTL , 3.ncü yılını okuyorsan 52,20 YTL ödüyorsun..

Eğer kaldıysan : 1. taksit öğretim gideri 125,00 YTL
    Cari hizmet yukardakiyle aynı..
  • ee tamam da kayıt yenileme harçları ne kadar olacak bilen varmı?

edit:41 yıllık işletme 3. sınıf için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEUS__ -- 17 Kasım 2006; 14:26:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

ee tamam da kayıt yenileme harçları ne kadar olacak bilen varmı?

ee yazdım ya biraz.. amahttp://www.aof.edu.tr/kilavuz/06_07/2006_2007KAYITYENILEMEKILAVUZU.pdf burdan kılavuzu tam olarak inceleyebilirsiniz..bize gönderilecek kılavuzlar herşey var..
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

ee tamam da kayıt yenileme harçları ne kadar olacak bilen varmı?

ee yazdım ya biraz.. amahttp://www.aof.edu.tr/kilavuz/06_07/2006_2007KAYITYENILEMEKILAVUZU.pdf burdan kılavuzu tam olarak inceleyebilirsiniz..bize gönderilecek kılavuzlar herşey var..

merci

• 1.sınıfta 3 dersten kaldım
    ..Ve bu yıl da harç parası olarak 125 + 34,80 ytl ..ödeyeceğim değil mi ?...
  • oo gençlik buradamısınız bende bu topic nerde diyordum. Bu işletme 3 sınıf hukuk umarım kolaydır bıktım 2 senedir bütlerle uğraşmayı. 3 sınıf hakkında yorum yapabilecek olan varmı. Lara sende 3 sınıfı bitirdinde 4 sınıf derslerinin zorluğunu anlamayamı çalışıyorsun. Bence sen takıntısız bitrirsin. Çalışyorsun ve büte bile kalmıyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

1.sınıfta 3 dersten kaldım
    ..Ve bu yıl da harç parası olarak 125 + 34,80 ytl ..ödeyeceğim değil mi ?...

evet sanıyorum bu kadar harç parası ödemen gerekiyor..pazartesiden itibaren evrakları postalamaya başlayacaklarmış..büroyu aradım...ee artık göndersinler az kaldı..

hasank24 rica ederiz ne demek..

mfguney vallahi 3.sınıf derslerine çalıştığım kadarıyla hemen bir yorum yapıyım..ilk önce bir önyargı oluyor sonuçta ilk 2 sınıf ortak okumuşsun diğer bölümlerle ama 3 e gelmişsin bölümüne özel dersleri görüceksin..şimdilik normal gidiyor, yardımcılardan bir kere okuyorum kapatıyorum..tabi sınav yaklaştıkça bende panik başlicak...Allah hepimize kolaylık versin..İnşallah hepimiz sene kaybetmeden alırız diplomalarımızı..

• bende dün dikey geçiş olarak kayıt yaptırdım . ilk sene hazırlık sınıfı diye 4 tane ders alıyorum.

(genel muhasebe , genel işletme , iktisada giriş , hukuka giriş)

bu 4 ders hakkında görüşü olan var mı zorlukları nelerdir ? hangi firmanın yardımcı kitaplarını alayım ? ne kadarlık bir çalışmayla bu sonofo sorunsuz atlatıp 3 e geçerim, şimdiden başlamak lazım mı çalışmaya sağlıklı bir sonuç alabilmek için, tecrübeleri paylaşırsanız sevinirim.

bu arada hedef 3 yılda bitirmek yaş 23 olunca çok fazla uzatmamak gerekiyor , zaten bu sene tecil hakkım yok 2009 a kadar kendi tecil hakkımdan faydalanıyorum o nedenle bu sınıfı takılmadan geçmem lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkan_

bende dün dikey geçiş olarak kayıt yaptırdım . ilk sene hazırlık sınıfı diye 4 tane ders alıyorum.

(genel muhasebe , genel işletme , iktisada giriş , hukuka giriş)

bu 4 ders hakkında görüşü olan var mı zorlukları nelerdir ? hangi firmanın yardımcı kitaplarını alayım ? ne kadarlık bir çalışmayla bu sonofo sorunsuz atlatıp 3 e geçerim, şimdiden başlamak lazım mı çalışmaya sağlıklı bir sonuç alabilmek için, tecrübeleri paylaşırsanız sevinirim.

bu arada hedef 3 yılda bitirmek yaş 23 olunca çok fazla uzatmamak gerekiyor , zaten bu sene tecil hakkım yok 2009 a kadar kendi tecil hakkımdan faydalanıyorum o nedenle bu sınıfı takılmadan geçmem lazım.

bu dersler içinde en zorluk çektiğim hukuka giriş oldu ama tabi sen benim dediğime bakmayacaksın çünkü herkese göre değişir bence murat yayınlarının kitaplarını al sınavlara yakın sorular hazırlamışlar bazen aynı sorular geldiği bile oluyo ama diğer yardımcı kitapları da araştırabilirsin onlar hakkında fazla bilgim yok ben ilk murat yayınlarıyla başladım öle devam ediyor..bence bu yine benim fikrim "tamam hazırım bu sınavda kalmayacak kadar not alırım" dediğin ana kadar çalış tabi eğer kalmak istemiyorsan..ben herkese her zaman sölemişimdir kendinize program yapın ona göre çalışın..programlı biri sayılırım..benim arasınava kadar yapıcaklarım hazır..ve yaptığım programdan şaşmamaya çalışıyorum...Bazen tabi çok sıkılıp bunalıyorum ama geçmek zorundayım onun için programa da uymam gerekir..artık önümüzdeki sınavlara bakıcaz..Inşallah bu seneyi de hep beraber sorunsuz atlatırız...

• kayıt yenileme için kılavuzu gelen var mı?
    Arkadaşıma gelmişte merak ettim beni mi uyutuyor yoksa cidden geldi mi
  • Bana gelmedi.
  • Haftaya kayıt yenileme başlıyor hala kılavuz gelecek...ne biçim iştir bu..gel de şimdi aof burosunu arama..sonra da arayınca niye aradın yine diyorlar..
  • lara bu konuda baya bir ilgili ve bilgili olduğun için bir şey sorucam.Sanal a.ö şubesi oldun :p

Benim aldığım 4 dersten 1'ini geçtim bu sene kayıt yeniletcem 3 dersten mi gircem yoksa yine 4 dersmi
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.