Yüzbaşı
09 Aralık 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 1)
Gönderileri
TELEFONDAN PHOTO LIBRARY KLASORUNU ALAMIYORUM, BANA BIR YARDIM EDERSENIZ COOOK SEVINIRIM.
ARKADASLAR, AILEYE SUV TARZI EKTEKI ARACLARDAN BIRINI ALMAYI DUSUNUYORUM, 2.EL ALMAYI DUSUNUYORUM MUHTEMELEN 2012 MODEL AZ KM YAPMIS TAVSIYELERINIZ NELERDIR? GONLUM X 3 TEN YANA AMA IC HACMI EN BUYUK ARAC HANGISIDIR? BURDA KARARSIZ KALDIM.. YARDIM
ARKADASLAR ROMADA KALINICAK (2GUN) OTEL TAVSIYESI VEREBILIR MISINIZ. $150-$200 GECELIK SEHREDE YAKIN OLSUN AKSAMLARI CIKIP DOLASABILECEGIMIZ YEMEK VS. YIYEBILECEGIMIZ. 1 GUNU VATIKAN'A AYIRDIK BIR SEKILDE BIR TASITLA GIDERIZ VATIKAN'A YAKIN OLMASADA OLUR..
Acaba excel dosyalarini acip calisabilecegim hangi programi onerebilirsiniz?
ARKADAS LAR SANIRIM KLAVYEYE BISEYLER DOKULDU YADA KACTI AMA TUSLARIN BIR KISMI BASMIYOR. ACABA KOLAYCA KLAVYE KISMINI KENDIM CIKARABILIR MIYIM EVET ISE NASIL YAPARIM COK TESEKKURLER.
IYI AKSAMLAR , ACABA ISYERIMDEKI OUTLOOK UMU AYNEN VPN VEYAHUT BASKA BIR BAGLANTI ILE IPADIMDEN DE CALISTIRABLIR MIYIM? ACABA GEREKLI AYARLARI NERDEN YAPABILIRIM ?
Evet arkadaslar taktiran tavsiyesi olan fiyatlarla birlikte yazabilirse cok sevinirim. Tek dis iki ic unite almayi dusunuyorum aldigim en iyi fiyat arcelikten f serisi 3950 arti 600 tl iscilik 24bin btu dis 12 ve 18 btu ic unitelerle birlikte alicam ikisini ayni anda calistirma ihtimalim yok.

Tesekkurler.
iyi aksamlar,

cihaza navitools programi ile guncel tr haritalarini yukledim fakat nasil update edilip edilmedigini anlayabilirim bunu bulamadim ? birde kisa sureligine abd ye gidecegimden acaba direk yine ilgili siteden abd haritasini satin alip yuklersem cihazi abd de sorunsuz kullanabilir miyim ? yardimci olacaklara simdiden tesekkurler.

Saygilar.
ARKADAŞLAR BENİM SORUM ABD DEN ALICAGIM GPS/NAVIGASYON CIHAZI'NI TURKIYEDE HARITA YUKLEMEK KAYDIYLA SORUNSUZ KULLANABILIR MIYIM?? KAFAMDAKI MODEL ISE GARMIN MODELLERI ŞİMDİDEN YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..
evet arkadaşlar 2008 bmw 3.16i için ses sistemleri takan biryer önerir misiniz istanbulda ve kaliteli biryer olması lütfen..
Hakkında
Forum İmzası:
Just a Little..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.396
İkinci El Bölümü Mesajları: 122
Konularının görüntülenme sayısı: 94.008 (Bu ay: 336)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.