Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben geldim uzun zamandır uğrayamadım buraya..
    uzun zaman gelmedim diye ceza almam inşallah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GΣ©ΣĶЏ$Џ

hım şey kem küm ehü hedo

bittin sen...ceza olarak bugün ders çalışmaya başlıyorsun

Ne ceza oldu be..

• Lara sana bir şey sorucam.Ben 2 senelikten geçtim açık öğretime toplam 3 sene daha okuycam bu
    ilk sene 4 ders vardı ben birinden geçtim iki dersten geçince alttan ders alıp devam etme durumu varmış doğrumu bu?

Birde aralığın kaçında başlıyor kayıt yenileme?
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

hım şey kem küm ehü hedo

Ne ceza oldu be..

ders çalışmakmı, böyle cazomı olur lara biraz insaflı ol.
    kurban bayramından sonra çalışmaya başlayacam inşallah.

• quote:

Orjinalden alıntı: UnLiMiTeDPeRSoN

Lara sana bir şey sorucam.Ben 2 senelikten geçtim açık öğretime toplam 3 sene daha okuycam bu
    ilk sene 4 ders vardı ben birinden geçtim iki dersten geçince alttan ders alıp devam etme durumu varmış doğrumu bu?

evet öyle bir durum var 4 dersin 1 inden geçmişsin..1 tanesinden daha geç, geri kalanlarını da alttan ders alıp devam et..
    Valla bende kayıt yenilemeyi sürekli Aralık'ın kaçı diye büroya sormaktan bıktım..Büroda bıktı benden,yaşatmayacaklar beni..Henüz kesin bir tarih yokmuş..

• quote:

quote:

quote:

hım şey kem küm ehü hedo

Ne ceza oldu be..

Bakalım göreceğiz kurban bayramından sonra ne bulacaksın..

Mesela, 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü

28 Şubat Sivil Savunma Günü Sen bunlardan sonra başla daha iyi olur.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: UnLiMiTeDPeRSoN

Lara sana bir şey sorucam.Ben 2 senelikten geçtim açık öğretime toplam 3 sene daha okuycam bu

evet öyle bir durum var 4 dersin 1 inden geçmişsin..1 tanesinden daha geç, geri kalanlarını da alttan ders alıp devam et..
    Valla bende kayıt yenilemeyi sürekli Aralık'ın kaçı diye büroya sormaktan bıktım..Büroda bıktı benden,yaşatmayacaklar beni..Henüz kesin bir tarih yokmuş..

Niye bu kadar merak ediyonki.Boşver aralık a çok var.Ben hiç mrk etmiom

• quote:

quote:

quote:

quote:

hım şey kem küm ehü hedo

Ne ceza oldu be..

Bakalım göreceğiz kurban bayramından sonra ne bulacaksın..

Mesela, 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü

28 Şubat Sivil Savunma Günü Sen bunlardan sonra başla daha iyi olur.

aslında ben 23 nisandan sonra çalışmaya başlamayı planlıyodum ama sınavlar nisan başındaymış
    yok canım ders çalışmaya kurban bayamından sonra kesin başlayacam heralde umarım.

• göreceğiz bakalım Mr.GΣ©ΣĶЏ$Џ
  • quote:

göreceğiz bakalım Mr.GΣ©ΣĶЏ$Џ

niye kıs kıs gülüyosun bakim sen eğer nickimle dalga geçiyosan bozuşuruz bi kaç kişi daha var nickimle alay eden, herkes nickime taktı yaw ben memnunum nickimden

• arkadaşlar bi şey sorcam ben 2 yıllık radyo tv prog. okuyorum. sınavsız dikey geçişi kabul edilen veya hazırlık okuyup dikey geçişi kabul edilen bölümler arasında benim bölüm yok ne yapmam gerekiyo benim yeniden össye girip 1den mi başlıycam yoksa
  • quote:

Orjinalden alıntı: rubins31

arkadaşlar bi şey sorcam ben 2 yıllık radyo tv prog. okuyorum. sınavsız dikey geçişi kabul edilen veya hazırlık okuyup dikey geçişi kabul edilen bölümler arasında benim bölüm yok ne yapmam gerekiyo benim yeniden össye girip 1den mi başlıycam yoksa

inan bende bu v.b. soruların cevaplarını merak ediyorum benim bu konuda bilgim yok yani eğer okuduğun bölüm açıköğretimde yoksa napıcaksın falan...acaba senin dediğin gibi 1 den mi başlamak gerekiyor?
    Onu sormak gerekiyor ama ben bugün büroyu arama hakkımı doldurdum ararsam vuracaklar beni...
    Olmazsa başka büroyu ararım,öğrenebilirsem buraya yazarım..

Mr.GΣ©ΣĶЏ$Џ senin nickine bişey mi söledik..ne alınganmışsın sende.. demek ki bişey var senin nickinde yoksa herkes nie alay etsin ki, haddimize mi düşmüşsen memnunsan sorun yok zaten

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: rubins31

arkadaşlar bi şey sorcam ben 2 yıllık radyo tv prog. okuyorum. sınavsız dikey geçişi kabul edilen veya hazırlık okuyup dikey geçişi kabul edilen bölümler arasında benim bölüm yok ne yapmam gerekiyo benim yeniden össye girip 1den mi başlıycam yoksa

inan bende bu v.b. soruların cevaplarını merak ediyorum benim bu konuda bilgim yok yani eğer okuduğun bölüm açıköğretimde yoksa napıcaksın falan...acaba senin dediğin gibi 1 den mi başlamak gerekiyor?
    Onu sormak gerekiyor ama ben bugün büroyu arama hakkımı doldurdum ararsam vuracaklar beni...
    Olmazsa başka büroyu ararım,öğrenebilirsem buraya yazarım..

Mr.GΣ©ΣĶЏ$Џ senin nickine bişey mi söledik..ne alınganmışsın sende.. demek ki bişey var senin nickinde yoksa herkes nie alay etsin ki, haddimize mi düşmüşsen memnunsan sorun yok zaten

nickime bişey söylemedin ama ben öyle düşündüm(6. hissim söyledi)

• Arkadaşlar dün itibariyle ders çalışmaya başladım ve çalıştığım ilk ders maliyet muhasebesi oldu..daha ilk konudan işlemlere başlamışlar anladım ama daha çok örnek çözmem gerekecek başka ders çalımaya başlayan var mı? yok mu?
  • arkadaşlar konu açmıştım sorularım için ama buraya da yazayım.. yardımlarınızı bekliyorum..

açık öğretim kurslarına kayıt yaptıranınız var mı?? kursların faydasını görüyor musunuz?? hangi kurs daha kaliteli?? fiyatlar nelerdir??

ben 2. sınıfa geçtim.. hangi derslerden kursa gitmemi tavsiye edersiniz?? bi de alttan derslerim var malesef.. muhasebe ve matematik.. :(:(:( matematiği halledicem bi arkadaşın yardımıyla da muhasebeden ders almam gerekiyor galiba.. :( gerçi muhasebe kitabını açıp çalışmadım bugüne kadar.. çalışsam halledebilir miyim?? tavsiyelerini bekliyorum.. herkese şimdiden zihin açıklığı dilerim... gazanız mübarek ola.. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thyme

arkadaşlar konu açmıştım sorularım için ama buraya da yazayım.. yardımlarınızı bekliyorum..

açık öğretim kurslarına kayıt yaptıranınız var mı?? kursların faydasını görüyor musunuz?? hangi kurs daha kaliteli?? fiyatlar nelerdir??

ben 2. sınıfa geçtim.. hangi derslerden kursa gitmemi tavsiye edersiniz?? bi de alttan derslerim var malesef.. muhasebe ve matematik.. :(:(:( matematiği halledicem bi arkadaşın yardımıyla da muhasebeden ders almam gerekiyor galiba.. :( gerçi muhasebe kitabını açıp çalışmadım bugüne kadar.. çalışsam halledebilir miyim?? tavsiyelerini bekliyorum.. herkese şimdiden zihin açıklığı dilerim... gazanız mübarek ola.. :)

kursların kesinlikle faydası vardır diye düşünüyorum ama hangi kurs daha kaliteli diye sorarsan benim o konuda hiçbir fikrim yok ama Murat iyi olabilir o da yardımcı kitaplarını kullanıyorum diye söylüyorum sana gidenler daha sağlıklı bilgi verebilirler..Eğer matematikten kaldıysan mesela bu sene istatistikten ders alabilirsin..muhasebeden de ders alabilirsin ama hiç kitap açmadım diyorsun önce bi bak, çalış baktın olmuyor, gidersin..kurslar başladı galiba geçen gün yardımcı kitapları almaya gittim murat dershanesine ara mı verilmişti artık bilmiyorum baya kalabalıktı..ama istatistiğe gitmeni tavsiye ederim..

• Ders çalışmaya başladım..maliyet muhasebesi - türk vergi sistemi ve finansal yönetime çalıştım düşüncem ben 3ünden de kalırım..ne bunlar böyle..
  • merak etme hepsinden geçersin. fin. yön. de formulleri ezberlemen yeterli. türk vergi desen sözel ve kolay. ammaa maliyet bayagı zor ve karmaşık. özellikle dikkat etmeni öneririm. ben 55ile gecebildim

sen kitapları aldınmı? değişiklik olacağı ve erken olduğu söyleniyordu. ben almayı düşünüyorum da. (büronun verdikleri değil,yardımcı kaynaklar)

quote:

Ders çalışmaya başladım..maliyet muhasebesi - türk vergi sistemi ve finansal yönetime çalıştım düşüncem ben 3ünden de kalırım..ne bunlar böyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namaste. -- 2 Kasım 2006; 11:56:32 >

• quote:

Orjinalden alıntı: _goLdEnSkuLL___

merak etme hepsinden geçersin. fin. yön. de formulleri ezberlemen yeterli. türk vergi desen sözel ve kolay. ammaa maliyet bayagı zor ve karmaşık. özellikle dikkat etmeni öneririm. ben 55ile gecebildim

sen kitapları aldınmı? değişiklik olacağı ve erken olduğu söyleniyordu. ben almayı düşünüyorum da. (büronun verdikleri değil,yardımcı kaynaklar)

quote:

Ders çalışmaya başladım..maliyet muhasebesi - türk vergi sistemi ve finansal yönetime çalıştım düşüncem ben 3ünden de kalırım..ne bunlar böyle..

evet aldım yardımcı kitaplardan çalışıyorum şu an...alırkende sordum değişiklik olacak diyorlar diye...değişiklik olursa en fazla 1-2 sayfasında olur dediler..bunu Türk vergi sistemi dersi için söylediler normalde değişen bişey zaten, her bir madde değiştiğinde değiştirecek halleri yok..artık neyse ne, o kitaba göre soracaklar..gerçektende maliyet muhasebesi uğraştıracağa benziyor..daha ilk üniteden kendimi acayip hissettim ilk izlenim kötüydü.....bakalım hayırlısı...

_goLdEnSkuLL___ al sen yardımcıları kitaplarını da başla...4 oldun öle mi ne güzel vallahi..Bende yardımcı kitaplarımı alırken yanımdaki kız iktisat 4 ün kitaplarını alıyordu özendim vallahi..

• arkadaşlar içinizde ders çalışmaya başlayan varmı acaba, gerçi daha sınava çok var ama çalışmaya başlayan vardır heralde..
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.