Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

cera ;bildiğim kadarı ile 3 kasıma kadar yeni kayıt yaptıranlar harçları ödeyecek..Kayıt yeniletecek olanlarda aralık ayında harç parasını yatırcaklar...

şu kaydı yeniletsekte hepimiz rahat etsek..artık herkes sakin kafayla ders çalışmak istiyor di mi?
    Ne çalışkan öğrencileriz biz..

ders çalışmakmı

hiç ders çalışmak felan istemiyorum..

• ben anlamam çalışıcaksın.

sınıfı ben geçmicem..ben kalıcam bari siz geçin..ne fedakarım ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 13 Ekim 2006; 16:57:42 >
  • 2 yıllıkların lisans tamamlaması için ne zaman başvurması gerekiyor ?yardım edermisiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: savkar

2 yıllıkların lisans tamamlaması için ne zaman başvurması gerekiyor ?yardım edermisiniz?

26 ekimde internetten kayıt yapacaksın, buyur burda ayrıntılar var galatasaraylı arkadaşım

http://aofkayit.anadolu.edu.tr/menu.asp?sid=6a02ee16d3cbae1450e83aecb3392309

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ge©eKu$u -- 13 Ekim 2006; 17:34:36 >

• quote:

Orjinalden alıntı: gecekusu084

quote:

Orjinalden alıntı: savkar

2 yıllıkların lisans tamamlaması için ne zaman başvurması gerekiyor ?yardım edermisiniz?

26 ekimde internetten kayıt yapacaksın, buyur burda ayrıntılar var galatasaraylı arkadaşım

http://aofkayit.anadolu.edu.tr/menu.asp?sid=6a02ee16d3cbae1450e83aecb3392309

seni herşeyi bilen ve yardımlarını esirgemeyen bir şahsiyet gibi gördüm gecekusu084

• quote:

Orjinalden alıntı: METALLICA

AÖF DİKEY GEÇİŞ İŞLETME HAZIRLIKTA BÜTÜNLEME SINAVI SONUCUNDA 2 DERSTEN GEÇTİM 2 DERSTEN KALDIM.

İŞLETME 3. SINIFA GEÇTİĞİMİ ZANNEDİYORDUM AMA AÖF KAYIT SAYFASINDAKİ YAZIYI GÖRÜNCE ŞOK OLDUM.

Dikey Geçiş (Hazırlık Sınıfında Bütünleme Sınavında Başarılı) Programının başvuru koşulları aşağıdadır:

"2005-2006 öğretim yılı bütünleme sınavı sonunda lisans öğrenimine hazırlık programında okutulan derslerin tümünden başarılı olarak 3. sınıfa kayıt hakkı kazanan öğrenciler kayıt yaptırabilirler."

http://aofkayit.anadolu.edu.tr

LANET OLSUN YA !!!

ne biçim iş bu...napmışlar böyle...bu konuda açıkcası pek bilgi sahibi değilim..( açıköğretim - dikey geçiş )..Ama eğer tüm dersten başarılı olmasını şart koşuyorsa baya zor gibi görünüyor..
    Ama açıkcası dikey geçiş işletme hazırlık nasıl oluyor anlamadım ben...

• quote:

Arkadaşlar şurda sınava ne kaldı..artık günleri sayıyoruz...Ben hazırım diyo musunuz ben yerine göre değişiyor bazen artık yeter bitsin kurtulmak istiyorum diyorum bazen de gelmesin hiç çalışamadım diyorum...siz ne düşünüyorsunuz??bi de hangi okullarda giriceksiniz sınava??

walla ben sınava gircemi bile unutmuşummm...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yinebenn

quote:

Arkadaşlar şurda sınava ne kaldı..artık günleri sayıyoruz...Ben hazırım diyo musunuz ben yerine göre değişiyor bazen artık yeter bitsin kurtulmak istiyorum diyorum bazen de gelmesin hiç çalışamadım diyorum...siz ne düşünüyorsunuz??bi de hangi okullarda giriceksiniz sınava??

walla ben sınava gircemi bile unutmuşummm...

naptın sen...bak şimdi çok duygulandım bu konuyu açtığımda ilk yazdığım yazı bu benim..
    Bir kaç ay sonra yine bu soruyu sormaya başlarız

• Arkadaşlar artık yardımcıları alalım mı ya da alan var mı nasıl?
    Biraz bilgi verin yaaa..
    Ben Kasım'da ders çalışmaya başlicam artık yeter bu kadar tembellik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 20 Ekim 2006; 21:18:56 >
  • Arkadaşlarrrr sesimi duyan var mı????
    Ne oldu yine size nerelerdesiniz....
    Bu kayıt yenilmeyi kaçırmıyoruz di mi biz..arıyorum Aralık falan diyorlar ama ne biliyim ben...
    Haftasonu alıcam artık yardımcı kitapları ve ders çalışma sezonunu açacağım..
    Bu arada herkesin bayramını kutlarım..geçmiş bayram diyelim artık.
  • seninde bayramın kutlu olsun
    ben sınava 2 hafta kalmadan adapte olamıyorum öyle aylar
    öncesinden çalışmaya başlamak mı
    kafam karışır inanki
  • MERHABALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR.GEÇMİŞ KURBAN BAYRAMIZIN KUTLU OLSUN.
    YAA ARKADAŞLAR NOLUR KUSURA BAKMAYIN.KAFANIZI KARIŞTIRIP ORTADAN KAYBOLMUŞ GİBİ OLDUM O KADAR YOĞUNUM Kİ ANLATAMAM.BİZİM BANKANIN BİRLEŞMESİNDEN DOLAYI ÇOK YOĞUN.
    FIRSAT BULDUKÇA YAZARIM.BEN YARDIMCI KİTABIN BİRİNİ ALDIM.FAKAT TÜRK VERGİ SİSTEMİ NİN OLDUĞU KİTABI ALMADIM.DERS ÇALIŞMAYA DA BAŞLAMADIM HENÜZBAŞLAYAN VARMII.

• Ben yarın büroya gidip bişeyler soracam ordan da belki yardımcı kitap filan alırım ama önce Bakırköye gidip kursa kayıt için bilgi almam lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: canımay

MERHABALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR.GEÇMİŞ KURBAN BAYRAMIZIN KUTLU OLSUN.
    YAA ARKADAŞLAR NOLUR KUSURA BAKMAYIN.KAFANIZI KARIŞTIRIP ORTADAN KAYBOLMUŞ GİBİ OLDUM O KADAR YOĞUNUM Kİ ANLATAMAM.BİZİM BANKANIN BİRLEŞMESİNDEN DOLAYI ÇOK YOĞUN.
    FIRSAT BULDUKÇA YAZARIM.BEN YARDIMCI KİTABIN BİRİNİ ALDIM.FAKAT TÜRK VERGİ SİSTEMİ NİN OLDUĞU KİTABI ALMADIM.DERS ÇALIŞMAYA DA BAŞLAMADIM HENÜZBAŞLAYAN VARMII.

canımay sen ramazan bayramını aşmışsın valla
    Ben yardımcıların hepsini alacağım vergi sistemi sürekli değişiyor ders kitaplarında ne varsa onu soracaklar isterse eski kanun olsun içinde..kitapları en son vergi sistemine göre yeniden basacak değiller herhalde..ben seni stres yapınca görücem..hadi bakalım..

• quote:

quote:

Ben yardımcıların hepsini alacağım vergi sistemi sürekli değişiyor ders kitaplarında ne varsa onu soracaklar isterse eski kanun olsun içinde..kitapları en son vergi sistemine göre yeniden basacak değiller herhalde..ben seni stres yapınca görücem..hadi bakalım..

Yaa öylemi yazmışım.Acele acele yazmıştım.Ondan olsa gerek.aöf dershanesinden bir tanesi bana mail atmıştı.Konuyu biliyosun.(Derslerin değişmesiyle ilgili)Kafamı bulandırdılar.Aradım,net bilgi alamadım.EE kimseden konuyla ilgili ses çıkmadığı için sanırım ben yanlış anladım.Lara_croft Demek sen kasımda başlıyosun,ders çalışmaya.Şurda kasıma ne kaldıki bir hafta10 gün sonra başlarsın.BENDE Mİ BAŞLASAM. YA BİLİYOMUSUN İŞLER BU ARALAR ÇOK YOĞUN.VE BENİM EVDE YAPTĞIM TEK ŞEY TEMBELLİK YAPMAK,TELEVİZYON İZLEMK VE BOŞ BOŞ OTURMAK.(BU DURUMDAN NEFRET EDİYORUM)şimdi ben böyle alışmışken nasıl ders çalışcam.

• quote:

quote:

quote:

YAA ARKADAŞLAR **** KUSURA BAKMAYIN.KAFANIZI KARIŞTIRIP ORTADAN KAYBOLMUŞ GİBİ OLDUM O KADAR YOĞUNUM Kİ ANLATAMAM.BİZİM BANKANIN BİRLEŞMESİNDEN DOLAYI ÇOK YOĞUN.

Yaa öylemi yazmışım.Acele acele yazmıştım.Ondan olsa gerek.aöf dershanesinden bir tanesi bana mail atmıştı.Konuyu biliyosun.(Derslerin değişmesiyle ilgili)Kafamı bulandırdılar.Aradım,net bilgi alamadım.EE kimseden konuyla ilgili ses çıkmadığı için sanırım ben yanlış anladım.Lara_croft Demek sen kasımda başlıyosun,ders çalışmaya.Şurda kasıma ne kaldıki bir hafta10 gün sonra başlarsın.BENDE Mİ BAŞLASAM. YA BİLİYOMUSUN İŞLER BU ARALAR ÇOK YOĞUN.VE BENİM EVDE YAPTĞIM TEK ŞEY TEMBELLİK YAPMAK,TELEVİZYON İZLEMK VE BOŞ BOŞ OTURMAK.(BU DURUMDAN NEFRET EDİYORUM)şimdi ben böyle alışmışken nasıl ders çalışcam.

işte başlamak önemli başlayınca gerisi gelir diye düşünüyorum ( inşallah )..
    Aklınıza başlayamadığınızda hemen şunu getirin sınav gelmiş ama sen daha konuları tamamlamamışsın falan bak o zaman nasıl başlıyorsun çalışmaya..en azından ben böyle yapıyorum..tembellik yapmada son günlerimi yaşıyorum offf yine sıkıntı başlıyor valla...hiç boş vakit kalmayacak ve ben yine ders çalışmaları araya sıkıştıracağım bakalım bu sene kaç kere çalışma masasında uyuya kalıp sabahlicam
    Şu aralar kötü deprem senaryoları yazılmakta Allah herşeyin hayırlısını versin herkes için.
    Herkesin bir takım düşünceleri var şunu yapsam böyle olsa ama bir dakika sonra ne olacaksın tahmin bile edemiyorsun..Neyse ben yine çok karamsar konuştum..

• kayıt yenilemenin paraları ne zaman yatıyo .bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: deneme_1_2

kayıt yenilemenin paraları ne zaman yatıyo .bilgisi olan var mı?

sanırım o da Aralık ayının hemen başında... yatırıp dekontu aof şubene götüreceksin.. formlar eve gelmeye başlasa anlicaz olayı..büroyu arıyorum kız kem küm yapıyor hep aynı şeyleri anlatıp duruyor oraya beni koysalar daha fazla bilgi veririm arayanlara o da ayrı bir mevzu...
  • teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: deneme_1_2

teşekkürler.

Rica ederiz ne demek..arkadaşlar ben aofforum.com a üye oldum..nickim belli zaten..sizde gelin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 27 Ekim 2006; 11:18:27 >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.