Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.326
Cevap
187
Favori
1.698.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: METALLICA

Bütünleme kağıdı gelmeden nasıl başvuru yapılcak ki.

of yaa hazırlıtkan 3. sınıf işletmeye geçtik ama kayıt yenilenmicek ondan sonra kalacaz dışarda.

Ne biçim sistem bu yaaaaaa.....

ya bırakın bütünleme kağıdını isteyeceklerini hiç sanmıyorum bunların kayıtlarında yok mu senin geçip geçmediğin..o zaman benden de final sınav kağıdının sonucunu istesinler ama kimbilir nerde belki de attım..istemezler öyle saçma şey mi var...zaten o kağıtlar baya geç geliyor..
  • ArkadaşlarSize bir haberim var.YENİ DÖNEMDE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2. VE 3. SINIF DERSLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMİŞ.2. VE 3. SINIF ÖĞRENCİLERİNE DUYURULUR.YAPILAN DEĞİŞİKLİK BİR HAFTAYA KADAR BELLİ OLUCAKMIŞ.YAAAAÇOK GÜZEL BİR HABER VERDİM DEĞİLMİ..DEĞİŞİKLİKLERE GÖRE YENİ BASIMLAR ÇIKANA KADAR YARDIMCI KİTAP ALMAYIN.(BU ARADA ŞAKA ZANNETMEYİN.ŞAKA YAPMIYORUM.ÇOK CİDDİYİM. )
  • quote:

Orjinalden alıntı: canımay

ArkadaşlarSize bir haberim var.YENİ DÖNEMDE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2. VE 3. SINIF DERSLERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMİŞ.2. VE 3. SINIF ÖĞRENCİLERİNE DUYURULUR.YAPILAN DEĞİŞİKLİK BİR HAFTAYA KADAR BELLİ OLUCAKMIŞ.YAAAAÇOK GÜZEL BİR HABER VERDİM DEĞİLMİ..DEĞİŞİKLİKLERE GÖRE YENİ BASIMLAR ÇIKANA KADAR YARDIMCI KİTAP ALMAYIN.(BU ARADA ŞAKA ZANNETMEYİN.ŞAKA YAPMIYORUM.ÇOK CİDDİYİM. )

o zaman iyi ki yardımcı kitapları almamışım...inşallah hukuk dersi koymazlar..
    canımay doğru sölüyosun di mi?ama sen doğru sölüyosundur..
  • ya canımay var ya panik yaptın şimdi beni..doğru sölüyosun di mi..ee diyelim konulardan biri değişti..kitapları değiştirecekler yardımcılar değişecek var mı böyle birşey bu saatten sonra müfredat değişir mi bee..tam bir karmaşa yaratıyorlar..nasıl kitap vereceklerse ona göre soracaklar...hani biz diyorduk ya vergi sistemi falan değişiyor sürekli onun yardımcı kitabı daha sonra alınsın..aslında saçma bir düşünce kitaptaki isterse eski türk vergi sistemi olsun neyse onu sorcaklar..
  • Sınav Tarihleri
    Arasınav 31 Mart - 01 Nisan 2007
    Yılsonu Sınavı 02-03 Haziran 2007
    Bütünleme Sınavı 08-09 Eylül 2007

vatana millete hayırlı ve uğurlu olsun
    ağlanacak halime niye gülüyorsam

aaa arkadaşlar şimdi baktım siteye bana 3.cü sınıf diye yazmışlar daha kayıtta yenilemedik halbuki..
    bak şimdi çok sevindim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 10 Ekim 2006; 17:59:42 >
  • benim bilgilere de girilmiyor...TC. no yu doğru yazdığım halde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

Sınav Tarihleri

aaa arkadaşlar şimdi baktım siteye bana 3.cü sınıf diye yazmışlar daha kayıtta yenilemedik halbuki..
    bak şimdi çok sevindim

lara bu ne ya millet sınavlardan bıkmış durumda sen gelip burda sınav tarihlerini veriyosun, moralimi bozdun akşam akşam, hatırlatma şu sınavı yaw...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecekusu084

quote:

Sınav Tarihleri

bak şimdi çok sevindim

lara bu ne ya millet sınavlardan bıkmış durumda sen gelip burda sınav tarihlerini veriyosun, moralimi bozdun akşam akşam, hatırlatma şu sınavı yaw...

Sınav Tarihleri

gecekusu084 sana bütünleme sınav tarihlerini hatırlatmaya gerek yok di mi..girmeyeceksin nasıl olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 10 Ekim 2006; 21:46:09 >
  • quote:

Sınav Tarihleri

bak şimdi çok sevindim

nerde yazıyor 3.sınıfa geçtiğin. ben nerden bakabilirim.
  • millet ben 3. sınıfa geçtim kayıtlar ne zaman yenilenmeye başlıyo.ortada kalmayalım sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

millet ben 3. sınıfa geçtim kayıtlar ne zaman yenilenmeye başlıyo.ortada kalmayalım sonra

başlığa dikkatini çekerim.

lord987 aof sitesinde aof büro web hizmetlerinden kendi hesabına gir..tc kimlik no ve şifrenle birlikte..daha sonra öğrenim durumu kısmından normal mi geçtin kaça geçtin..kaç dersten sorumlu geçtin hepsi yazar.
  • quote:

quote:

millet ben 3. sınıfa geçtim kayıtlar ne zaman yenilenmeye başlıyo.ortada kalmayalım sonra

lord987 aof sitesinde aof büro web hizmetlerinden kendi hesabına gir..tc kimlik no ve şifrenle birlikte..daha sonra öğrenim durumu kısmından normal mi geçtin kaça geçtin..kaç dersten sorumlu geçtin hepsi yazar.

ben şifreyi unuttum ordan giremiyorum o yüzden ama 4 dersin 3 ünü verdim bütte.yani 3. sınıfa geçtim.bu arada baktım başka bi siteden 6-22 aralık arsıymış kayıt yenileme doğru mudur?
  • quote:

quote:

quote:

ben şifreyi unuttum ordan giremiyorum o yüzden ama 4 dersin 3 ünü verdim bütte.yani 3. sınıfa geçtim.bu arada baktım başka bi siteden 6-22 aralık arsıymış kayıt yenileme doğru mudur?

vallahi ben büroyu aradım sordum aralık dediler ama kesin tarih söleyemiyorlarmış..
  • ben aof nin sayfasında bi yerde harcları yatırma kasım 3 son diye gordum ama şuan bulamıyorum yanlışmı hatırlıyorum ? yoksa harcları kasım 3 e kadar yatırıp yenilemeyi mi aralıkda yapacaz.

birde bilen arkadaşlar için 1. sınıfta kaldım ben 2. sene kayıt yenilemedim dondurmadım da bu 3. yıl kayıt yeniliyeceğim ama askerlik tecil işi ne oluyor askere alacaksalar boşuna kayıt yenilemeyelim ? bu konuda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. bide geçen senenin harçlarınıda alacaklar galiba bide sınıfta kaldık 1 milyarı geçiyo bilseydim bu kadar masraflı oldugunu özel universiteye giderdim yenileme ve harçları yatırma tarihini detaylı bilen arkadaşlar yazabilirmi lütfen.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gecekusu084

quote:

Sınav Tarihleri

bak şimdi çok sevindim

Sınav Tarihleri

gecekusu084 sana bütünleme sınav tarihlerini hatırlatmaya gerek yok di mi..girmeyeceksin nasıl olsa

tabi canım ne işim var benim bütünlemede, hatta ben ara sınava bile girmem hepsini tek seferde finalde veririm..
  • cera ;bildiğim kadarı ile 3 kasıma kadar yeni kayıt yaptıranlar harçları ödeyecek..Kayıt yeniletecek olanlarda aralık ayında harç parasını yatırcaklar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

cera ;bildiğim kadarı ile 3 kasıma kadar yeni kayıt yaptıranlar harçları ödeyecek..Kayıt yeniletecek olanlarda aralık ayında harç parasını yatırcaklar...

çok doğru ve önemli bir konuya parmak bastın.

gecekuşu084 sen bu sene hiç girme sınavlara ismini duyduklarından zaten seni sınıf atlatırlar..ne gerek var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 11 Ekim 2006; 20:50:21 >
  • şimdi ben 2.sınıfa geçtim. şimdi sınavlara öğleden sonramı girecem. saat kaçta girecem. böyleyse çok kötü
  • quote:

Orjinalden alıntı: lord987

şimdi ben 2.sınıfa geçtim. şimdi sınavlara öğleden sonramı girecem. saat kaçta girecem. böyleyse çok kötü

öğleden sonra.

saat 2 de sınav başlar cumartesi günü sınavdan erken çıkar pazar günü cumartesiye göre biraz daha geç çıkarsın. tabi alttan dersin varsa sabahta sınava girersin.

aaaa ben şimdi sabah mı gireceğim sınavlara olamaz..öğleden sonra daha iyiydi benim için..
    Bir sabah bir öğlen napalım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

cera ;bildiğim kadarı ile 3 kasıma kadar yeni kayıt yaptıranlar harçları ödeyecek..Kayıt yeniletecek olanlarda aralık ayında harç parasını yatırcaklar...

şu kaydı yeniletsekte hepimiz rahat etsek..artık herkes sakin kafayla ders çalışmak istiyor di mi?
    Ne çalışkan öğrencileriz biz..
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.