Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeus1907

kurstan birileri bugün açıklanır dedi

Tabi tek dileğimiz bir an önce açıklanması, açıklasınlar da biz de
    hangisine ağırlık vereceğimizi bilelim.
    Ama bugün için daha erken gibi değil mi ki aof bizi o kadar fıtık etmiş bir kuruluş
    Bugün açıklarsa tarihe bile geçebilir..ama gerçi geçen sene mi yoksa ondan önceki
    mi tam hatırlamıyorum ama finalleri erken açıklamışlardı..
  • bugün büroyu aradım ama onlarda bilmiorlarmış ne zaman açıklanacağını
  • arkadaşlar iktisat4 ders özetleri olan var mı
  • arkadaşlar siz yine herzamanki gibi çalışmaya devam edin, eninde sonunda açıklanacak zaten ya bugün yada yarın
  • arkadaşlar aldığım bilgiye göre sınav sonuçları: 25.04.2008 tarihinde saat 10.00 dan sonra açıklanacakmış
  • kaynak kim ya da hangi kurum
    quote:

Orjinalden alıntı: Deluxe1

arkadaşlar aldığım bilgiye göre sınav sonuçları: 25.04.2008 tarihinde saat 10.00 dan sonra açıklanacakmış
  • quote:

arkadaşlar aldığım bilgiye göre sınav sonuçları: 25.04.2008 tarihinde saat 10.00 dan sonra açıklanacakmış

Hadi yaa valla bi zahmet açıklarlarsa çok iyi olur..bizde ona göre yolumuzu çizelim
    Büroyu arıyorum..siz ne biliyorsanız bizde o kadarını biliyoruz, haber bekliyoruz diyorlar..
    ne iş anlamadım..inşallah dediğin gibi belli olur ama bak şimdi birden heyecan yaptım
    ben yine hemen bakamam herhalde

• kaynak: Arkadaşımın amcası anadolu üniversitesinde görevli onu aramış sormuş
  • ben mahvoldum hepside kötü gelecek hangisini çalışıp geçsem diye düşünüyorum şimdi
    saglık problemlerimden ötürü sınavım çok kötü geçti sanırım gerçi nasıl geçti onuda hatırlamıyorum ama beni süpriz bekledigi kesin bakalım dediginiz gibi yarın saat 10 da açıklanırsa sonuçları ben hemen ders çalışmaya başlamam lazım zaten herşey kötü gidiyor yaz da geldi insanın çalışasıda gelmiyor ama çok çalışmam lazım
    herkese başarılar umarım beklediginiz sonuçlar gelir

• inşallah yarın açıklanır..bende ne zaman açıklanır diye bakıyodum netten..başka bir yerde" geçen yıl 23 nisanda açıklanmıştı bu yıl da sınavlar ondan 1 hafta geç yapıldığına göre 28 i gibi açıklanır "yazıyordu..ama umarım yarın açıklanır..bende ona göre çalışıcamdüşük not aldıklarıma daha çok bakmam lazım..şimdiden korkmaya başladım
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

quote:

Hadi yaa valla bi zahmet açıklarlarsa çok iyi olur..bizde ona göre yolumuzu çizelim
    Büroyu arıyorum..siz ne biliyorsanız bizde o kadarını biliyoruz, haber bekliyoruz diyorlar..
    ne iş anlamadım..inşallah dediğin gibi belli olur ama bak şimdi birden heyecan yaptım
    ben yine hemen bakamam herhalde

Doğru ya insan hangi derse ağırlık vereceğini bilmiyor..Sorulara da bakmadım ben heyecan kaçmasın diye..Neyse yarın 10 da burdayım

• Yine de ben yarına çok umut bağlamıyorum..ne zaman umutlansam ekrana kilitlensem fos çıkıyor..
    ben hep 28 Nisan haftası belli olur diyordum ama inşallah daha fazla süründürmeyip yarın açıklarlar..
    Şimdi dicekler ki "sınav sorularını yayınladık, size yine de yaranamıyoruz"..ama napıyım ben korkumdan bakamıyorum, hem diyelim yanlış hatırladım, yanlış baktım ve alacağım notu 80 hesapladım diyelim
    80 alıcam diye havalarda uçarken aynı dersin notunu 30 görürsem ne hallere düşerim düşünmek bile istemiyorum..web sayfamızda göreceğimiz not kesinlik taşıdığı için ne kadar baksam boş..
    Hem notlar belli olana kadar umut ederek bekliyorum
  • Aslında sınavda sorulara iyice bakmak lazım..ben sınvaı bitirip eve geldiğimde daha 1 saat'e yakın bir süre vardı sınavın bitmesine.. Biraz soruları ezbere yönelseydim bütün sorular aklımda kalırdı..Ama yinede heyecan olmuyor.Birazdan Ekşın lazım
  • Şıkları yaz

Bizim kurstaki hoca da Cuma yada Pazartesi açıklanır dedi
  • yarın sabah 10 açıklanıyormuş madem herkes burda toplansın bende kek börek çörek hazırlayım yer içer sonra evlere dagılır ders çalışmaya başlarız
  • inşallah açıklanır ya
    quote:

Orjinalden alıntı: DeLinda

yarın sabah 10 açıklanıyormuş madem herkes burda toplansın bende kek börek çörek hazırlayım yer içer sonra evlere dagılır ders çalışmaya başlarız
  • sınava girmek değilde sınav sonuçlarını beklemek beni çok kasıyor ve sonuçları öğrenmeden çalışmaya da başlayamıyorum
  • Arkadaşlar bence yarın için hiç umutlanmayın. Gün içerisinde birkaç kere kontrol edin o kadar

Hocamız Pazartesi açıklanır dedi.Olurda Pazartesi açıklanmazsa Cuma'ya sarkar dedi
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.