Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teºekkür ederim lara sagol
  • SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK ARKADAŞLAR?
  • Sanırım Mayıs başı gibi açıklanır hatta 5 - 6 Mayıs gibi olabilir..hani yaklaşık 1 ay diyorlar yaa..inşallah fazla bekletmezler.
  • @jettack

kör değiliz görüyoruz arkadaşım.

yayınlanan sorular işime yaramıyor, çünkü hiçbir cevabı hatırlamıyorum.
  • cevaplar nerde????
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kutlukbey

cevaplar nerde????

okulun e-öğrenme sitesine koymuşlar..T.C. kimlik numarandan girerek cevaplarını kontrol edebilirsin..
  • Sınavdan çıkar çıkmaz kafa resetleniyor , hatırlamıyorum hiç cevapları ... Umarım yakın zamanda açıklarla . Hatta benim yüksek notlar aldığımı açıklarlarsa daha güzel olur . Şöyle en az 80 seviyesi güzel olur 4 dersim için :D

Bu arada arkadaşlar , uzun süre yurt dışına çıkmayı planlıyorum , okulu dondurma imkanımız var mı acaba , bu konuda bilgisi olan var mı ?
  • arkadaşlar geçme notu kaç acaba?ben birinci sınıfım yani vizelerden 50 aldım diyelim finallerden kaç almam gerekli.saygılar.
  • vize 50
    final 50
    kurtarıyor.

edit: finalden 50 almak daha zor.

quote:

Orjinalden alıntı: tekken5

arkadaşlar geçme notu kaç acaba?ben birinci sınıfım yani vizelerden 50 aldım diyelim finallerden kaç almam gerekli.saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namaste. -- 13 Nisan 2008; 20:01:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Namaste.

vize 50
    final 50
    kurtarıyor.

edit: finalden 50 almak daha zor.

quote:

Orjinalden alıntı: tekken5

arkadaşlar geçme notu kaç acaba?ben birinci sınıfım yani vizelerden 50 aldım diyelim finallerden kaç almam gerekli.saygılar.

vizeleri yüksek tuttuktan sonra mesele yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: lara_croft

Sanırım Mayıs başı gibi açıklanır hatta 5 - 6 Mayıs gibi olabilir..hani yaklaşık 1 ay diyorlar yaa..inşallah fazla bekletmezler.

5-6 mayıs bulmaz sanmam, ortalama 23-25 nisan
  • Sınav sonuçları 28-29 nisan gibi açıklanır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deluxe1

quote:

Sanırım Mayıs başı gibi açıklanır hatta 5 - 6 Mayıs gibi olabilir..hani yaklaşık 1 ay diyorlar yaa..inşallah fazla bekletmezler.

5-6 mayıs bulmaz sanmam, ortalama 23-25 nisan

Bir yandan sınav sonuçlarını merak ederken diğer yandan da düşük alırsam diye korkuyorum...
    çünkü finallerde daha çok üniteden sorumluyuz ve final konularına çalışmaya başladıkça içim kararmaya başlıyor..en az vizeler kadar uzun ve zor göründü gözüme..belki de bunun sebebi benim ders çalışmak istemeyişimdir..iyice koptum bakalım hayırlısı..ama daha şimdiden 1 Haziran akşamını iple çekiyorum.. o an nedense "ne olursa olsun kaç alırsam alıyım bitti yaa" diyorsun..acaba geçer miyim, kaç alırım stresi bende daha sonra başlıyor..muhakkak bu sene ayrı bir stres olur çünkü artık geçersen bitiyor, mezunsun..

• finale daha az zaman bırakmışlar :( hemen çalışmaya başlamak lazım
  • Arkadaşlar şimdiye kadar yanlış bildiğim bişeyin doğrusunu öğrendim..bana şimdi bunu böyle mi biliyordun diyebilirsiniz ama valla öyle biliyordum..Yüksek Onur Belgesi (87,50 üstü) ve Onur Belgesi (75 üstü) puanları var ya ben onu "her dersin ayrı ayrı 75 ve üstü olacağını" sanıyordum ama bütün derslerin ortalamalarını toplayıp ders sayısına böldüğünde çıkan sonucun 75 ve üstü olması gerekiyormuş..

Yani bu durumda ben geçen sene 2 puanla Onur Belgesini kaçırmışım, bürodaki kadın da söyledi..geçen sene az puanla kaçırmışsınız diye..yaa bilseydim 2 satır daha fazla çalışırdım..valla çok üzüldüm
    Ne biliyim ben her dersin ayrı ayrı 75 ve üstü olacağını sanıyordum

Bu sene de bitirecek miyim derdindeyim zaten..Bir de Türk Dili saolsun kaç alacağım belli değil

İnşallah dediğiniz gibi haftaya belli olur..en kötü 28 - 29 unda falan belli olsa bari..

• Arkadaşlar diplomada dogum yerim yanlış yazılmış bunu düzelttirme ımkanım varmıdır acaba ?? Askerlikde sevk sırasında prblem yaratıyomuş....:S

Bu arada kendi açık ögretım buromla gorustum onlar eskışehirden duzelttırırsınız dedıler... şimdide orda okuyan bı arkadasım aradı kendı burondan duzelttırebılırsın demış ama basılmış diploma duzeltılmezkı demiş... anlamadım gıttı :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [EmraH] -- 17 Nisan 2008; 19:19:36 >
  • quote:

Arkadaşlar şimdiye kadar yanlış bildiğim bişeyin doğrusunu öğrendim..bana şimdi bunu böyle mi biliyordun diyebilirsiniz ama valla öyle biliyordum..Yüksek Onur Belgesi (87,50 üstü) ve Onur Belgesi (75 üstü) puanları var ya ben onu "her dersin ayrı ayrı 75 ve üstü olacağını" sanıyordum ama bütün derslerin ortalamalarını toplayıp ders sayısına böldüğünde çıkan sonucun 75 ve üstü olması gerekiyormuş..

Yani bu durumda ben geçen sene 2 puanla Onur Belgesini kaçırmışım, bürodaki kadın da söyledi..geçen sene az puanla kaçırmışsınız diye..yaa bilseydim 2 satır daha fazla çalışırdım..valla çok üzüldüm
    Ne biliyim ben her dersin ayrı ayrı 75 ve üstü olacağını sanıyordum

Bu sene de bitirecek miyim derdindeyim zaten..Bir de Türk Dili saolsun kaç alacağım belli değil

İnşallah dediğiniz gibi haftaya belli olur..en kötü 28 - 29 unda falan belli olsa bari..

onur belgesini alınca ne oluyor ki

• quote:

Orjinalden alıntı: [EmraH]

Arkadaşlar diplomada dogum yerim yanlış yazılmış bunu düzelttirme ımkanım varmıdır acaba ?? Askerlikde sevk sırasında prblem yaratıyomuş....:S

Bu arada kendi açık ögretım buromla gorustum onlar eskışehirden duzelttırırsınız dedıler... şimdide orda okuyan bı arkadasım aradı kendı burondan duzelttırebılırsın demış ama basılmış diploma duzeltılmezkı demiş... anlamadım gıttı :S

Büyük ihtimal bunu iptal edip yenisini verirler..Sen önce kendi büronla görüş..büyük ihtimal onlara götürürsün onlar Eskişehir'e gönderirler, ordan düzeltilmiş diplomanı tekrar bürona gönderirler sende ordan alırsın..Ama ilk önce büronla görüşmen lazım..

Coder85 Onur Belgesini teşekkür, takdir gibi düşün..öyle yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lara_croft -- 18 Nisan 2008; 14:19:24 >

• Sizce sonuçlar bu hafta belli olur mu?
    Bence haftaya belli olması daha olası birşey
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.