Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1737. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.334
Cevap
185
Favori
1.699.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17351736173717381739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski usul olacak sınav 30 değil 20 soru var her dersten.Yani eşit şık kuralı devam ediyor.20 sorudan yanlışsız temiz 7 net dersi geçirir.20 soru ile uğraşmaya hiç gerek yok.Vakit bu sınavda daha önemli 2 saat o ortamda durmam.Her dersten 7 soru işaretler 10 dakikada kalkar giderim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 3 Eylül 2021; 13:3:23 >
  • Şaka maka yüz yüze oldu :) covid için ilk feda edilen aöf öğrencileri olduk bakalım yarın görücez ortamı Kısacası e biz şimdi naneyi yimedik mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüzyüze olması pandemi koşullarından dolayı kötü oldu hayırlısı bakalım,herkese başarılar şimdiden.

• sınava gırmıcem cunku ıyıce sacmaladılar tıpkı aşı olanların vırus bulastırmayacagını soyledıklerı gıbı sacmaladılar

coronalılar ayrı sınıfa alınacak ama adam 3 gunluk tasıyıcıysa hapsırsa herkes corona olacak

bu sınıflardan tam bir facia cıkarsa sasırmam

• Geçmiş olsun herkese :)

• Anadolu'da üçüncü bölümüm. Şimdiye kadar bu kadar zorlandığım hiçbir sınav olmadı. Böyle olacağını tahmin edip fazladan çalışmıştım bi' de.

• Sınava girdim. Benim arkamda ve önümde baya şakır şakır peçeteye sümkürenler vardı. Baya virüslülerin içinde girdik sınava.

Öyle bir yere de denk geldim ki sınıfta 2 tane sümük çekenin arasında girdim resmen sınava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 4 Eylül 2021; 17:17:33 >
  • Yaz okulu sınav soruları yüklenmiş sabah 9 da

• Yaz okulunda aldığım 5 dersten sadece 1 tanesinden geçeceğime eminim. Diğer 4 dersten FF gelecek kesin.

Hayatımda ilk defa, hemde bir kaç dersten birden FF alacağım çünki hiç anlamadığım sorularla karşılaştım formüllü felan. Tamda son dönemimdi yaaa

Bu sorular bence online sınav için hazırlanmıştı zor olsun diye.Yüz yüze olunca karşımıza bu soruları çıkardılar yeni soruları hazırlamaya uğraşmadılar bence :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 8 Eylül 2021; 2:5:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Yaz okulunda aldığım 5 dersten sadece 1 tanesinden geçeceğime eminim. Diğer 4 dersten FF gelecek kesin.

Hayatımda ilk defa, hemde bir kaç dersten birden FF alacağım çünki hiç anlamadığım sorularla karşılaştım formüllü felan. Tamda son dönemimdi yaaa

Bu sorular bence online sınav için hazırlanmıştı zor olsun diye.Yüz yüze olunca karşımıza bu soruları çıkardılar yeni soruları hazırlamaya uğraşmadılar bence :/

Geçmiş olsun hangi 5 dersten sınava girdin

• Haxhunter kullanıcısına yanıt

İnternet Ve Web Programlama en basit olanıydı diğerleri...

Yöneylem Araştırması

Karar Modelleri

Müşteri İlişkileri

Sosyal Ağ Analizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 7 Eylül 2021; 0:45:48 >
  • Sınav sonuçları perşembe cuma açıklanır mı?

• Benim de ilk üç dersim aynı diğer ikisi;

Girişimcilik ve İş Kurma

Yenilik Yönetimi

İki dersten (int. web prog. ve girişimcilik) kesin geçtim gibi ama çıkan sorulara bakılırsa diğer üçü sıkıntılı görünüyor. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. Hele Yöneylem araştırması neydi öyle beynim yandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C_K -- 8 Eylül 2021; 2:36:47 >
  • Arkadaşlar kayıt yenileme açılmadı mı yoksa ben mi yapamıyorum? Yardımcı olabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

ben risk alıp kayıt yaptırmayı planlıyorum

online olacak bence

risk aldım kayıt yaptırdım ama online olmayınca sınava gitmedim

• C_K kullanıcısına yanıt

Yöneylem Araştırması,Karar Modelleri,Müşteri İlişkileri bu 3 dersi verebilen bi insan nerde okursa okusun hiçbir dersten kalmaz :) ODTÜ'yü bile bitirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 9 Eylül 2021; 1:40:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Yöneylem Araştırması,Karar Modelleri,Müşteri İlişkileri bu 3 dersi verebilen bi insan nerde okursa okusun hiçbir dersten kalmaz :) ODTÜ'yü bile bitirir

Yoneylem haric digerlerini verdim, mezun olmak icin de yoneylem kaldi sadece :)

• Yaz okulu sınav Sonuçları ne zaman açıklanacak bilgi var mı?

• Arkadaşlar kayıtlar ne zaman başlayacak? Sitesinde de yazmıyor. (işletme)

• Ben 4-5 sene önce sadece çıkmış sorulara bakarak 3 ortalamayla mezun olmustum.

Şimdi bir bölüm daha okumayı düşünüyorum ama ata ve Anadolu arasında kararsız kaldim.

Çıkmış sorular fenomeni bitti mı şimdi Anadolu'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vamos Bien -- 15 Eylül 2021; 8:40:19 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17351736173717381739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.