Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15311532153315341535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Girbilsin diye biliyorum bende.Önemli olan gno 2 ve mezuniyet için 3 dersin kalması lazım onlarıda bu yıl almış olman gerekli..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    "Lisans eğitimi almakta olan öğrenciler önlisans programından mezun olmak isterlerse üç ders sınavına katılamazlar." Bu maddeye ilişkin sordum da öyle bir paradoksal durum var.
    Sizi çok yordum hakkınızı helal edin İnşallah hepiniz mezun olursunuz

• xasasasx X kullanıcısına yanıt
    Aöf gireblirsin dediğine göre girersin,19-20 haziranda 3derse girecek olanlar için sınav yeri seçimi açılcak sistemden o zaman belli olur.
    İnş mezun oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 7 Haziran 2019; 17:32:21 >
    tıraş

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

İzinli işte ya anlamamakta diretiyorsun yarın git bakalım vergi dairesine,sgk ya açık mı
    İdari izinle izin arasındaki farktan haberiniz yoksa insanları yanlış yönlendirmeyin. Milli Eğitim de bile personel bırakıyoruz.
  • Pazartesi en geç Salı günü açıklanacak bence
  • Merhaba arkadaşlar, internette baktım ama en son 1999 da sınava girdiğim için emin olamadım, Eşim bu sene TYT den Açıköğretim Ön lisans Programlarına girmek istiyor, sorum şu, en az kaç net yapması gerekli, ve meslek lisesi mezunu ek puan gelir mi eğer alakalı bölüm yazar ise.

ben internette 10 net yapsa kafi diye buldum ama emin olamadım.
  • Pazartesi açıklancak yazanlar online mı 😂

• online burda

Ne zaman aciklanir?

• akşam 5 den sonra

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Çarşba veya Perşembe açıklanacak.

• kalınan dersler olursa kac ders alınabılıyor bıde guz donemındenmı bahar donemındenmı ders secılıyor
  • bi zamanlar bizde ne zaman açıklanır diye bu konuları takip ediyorduk , zaman nasılda geçmiş mezun olalı yıllar olmuş :) umarım herkes istediği notu alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Çarşba veya Perşembe açıklanacak.
    Cuma Cumartesi garanti
  • Xlarge kullanıcısına yanıt
    Noldu onlinemısın hala??

• wozniak kullanıcısına yanıt
    Ben yıllardır giriyorum. Hepsinden dediğiniz gibi 10 net yaparsa sorunsuz geçer. Zaten çıkmış sorulardan 4-5-6 tane geliyor duruma göre, özetini de sağlam ezberlerse ondan da 7-8 tane çıkıyor gerisi de konu ile alakalı mantıklı sorular. Son 2 hafta hergün 4-5 saat çalışsa rahatlıkla geçer.
  • Drxl kullanıcısına yanıt
    onu sormuyor hocam tyt yi soruyor.
    arkadaşa tavsiyem açıköğretim bölmleri puanlarına baksın. sonra da tyt puan hesaplamaya girip ortalama netleri yazsın. ona göre kararlaştırıp anlayabilir netlerin istediği bölüme yetip yetmeyeceğini.
    ek puan konusunu bilmiyorum.
  • Merhaba @Drxl, ön lisans için soruyorum ikinci sınava girmeyecek, @Dodofran dediğini yaptım ama ek puanı da hesaplamak istiyorum eğer var ise.

Cevaplarınız için teşekkür ederim ayrıca.
  • Merhaba, aöf ön başvuru kayıtlarından ybs ye ön kayıt yaptım. Daha sonra kesin kayıt yaptırmayı düşünüyorum nasip olursa. Bölüm dersleri ağır mı oluyor acaba? Bölümde okuyan/okumuş olanlar bilgilendirirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15311532153315341535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.