Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15321533153415351536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet online haldeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wozniak kullanıcısına yanıt
    hocam açıköğretim programlarına girmek falan o kadar zor değil. yani ek puana falan ihtiyacınız olmayacak muhtemelen. hatta daha önce 2 yıllık veya 4 yıllık bitirdiyseniz sınavsız ikinci üni olarak kaydolabiliyorsunuz. ama ek puan var mı bilmiyorum.
  • Xlarge kullanıcısına yanıt
    Çarşambaya kadar kal öyle 😂

• Herkese merhaba iyi forumlar. Uludağ üniversitesi otomotiv önlisans teknik bilimler mezunu birisi aöften 4 yıllığa geçiş yapabilir mi ?
    Birkaç kişiye sorduğum da aöfte makine,otomotiv,mekatronik vs. teknik bilimler için geçilebilecek bir bölüm olmadığını,4 yıllığa geçmenin tek yolu dgs ile 4 yıllık örgün eğitim ile mümkün olduğunu söylediler.Bu doğru mudur yoksa bölüm fark etmeksizin her önlisans mezunu aöfe geçebilir mi ?
  • radko kullanıcısına yanıt
    online beklemedeyim :)

• konuya Her girdigimde aciklandi saniyorum :(

• Xlarge kullanıcısına yanıt
    Bugun aciklanir mi hocam?

• Arkadaşlar bayram seyran resmi ve idari izin günlerini çıkardığımızda, sınav sonrasındaki ilk hafta olan 27-31 mayıs arası 5 gün - 10-11 haziran yani dün ve bugünü de dahil edersek toplamda 7 iş günü oldu

Yarını bile bulabilir diyorum. ama bende hobi/keyfi olarak okumama rağmen yine devamlı olarak bakmadan edemiyorum
  • Çarşamba veya perşembe açıklanacak yazdığımda kaynak ne diye dalga geçenler online mı ki?

arkadaş ben dalga falan geçmedim de nasıl içine oturduysa nasıl hınç dolduysan salmadın bi başlığı
    tamam sensin en çok sensin tamam.
    umursama bu kadar sanal alemdeki muhabbetleri, çık gez dolaş dışarda başka bi hayat var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 11 Haziran 2019; 17:7:22 >
  • Burasi kiziscak bekleyin evde misir kalmamis alip geleyim bimden bi cin misir 😂

• dodofran D kullanıcısına yanıt
    Ben bodrumda havuzdayım valla seni adana sıcağı çarptı sanırım 4 duvar arasında sanıyorsun beni

Aof bitiremeyen arkadas da gelse keske konuya 😂

hahaahah sosyal medyayı bu kadar dikkate alma kendini kanıtlamaya çalışma dedikten sonra adam foto attı dh ye havuzdan çıldırıyorum hahahashahsah
    lan kim bu adamı eziklediyse çıksın ortaya adamın içine oturmuş resmen. adam havuzda tatilde olduğu halde, bunun keyfini çıkaracağı yerde günde 5 kere başlığa girip açıklanmadı kii açıklanmadı kii eheheh diyor. lan bahsettiğim şey bu işte sen foto atmasan da inanırdık niye bu kadar ciddiye aldın ki keyfini çıkar tatilinin günde 5 kere konuya gelip açıklanacak diyenler online mi demek niye. bahsettiğim şey bu zaten sosyal medyayı ordaki insanları ciddiye alma derken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 11 Haziran 2019; 18:39:41 >

• dodofran D kullanıcısına yanıt
    Tatil nedir diye gör kıskan diye attık ama sen kıskançlığın ötesi çatlamışsın.

öyle bi kıskandım ki türkiye'yi kıskanan almanya misali
  • Ne zaman aciklanir arkadaslar?

• Arkadaşlar konuyu neden bu kadar farklı yerlere saptırdınız? Yarın açıklanır gibime geliyor.

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Çarşamba-en geç perşembe diyordum fakat son aldığım bilgi cuma günü açıklanacağı.

Bilgiyi nereden aldınız hocam

• 
Sayfa: önceki 15321533153415351536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.