Şimdi Ara

Anadolu Üniversitesi 2011 Girişliler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
3.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araştırdım baya fiyatlar yıllık 3000-5000 arası değişiyor. Bazılarında kahvaltı yok bazılarında elektrik ücreti dahil değil falan. Ama imkanlar ve güzellik olarak baktığımda ata yurt dikkatimi çekti. aylık 370.

Nasıldır biraz bilgiler verseniz
  • Damla apart iyi diyorlar.
    Mutfakta var nasıldır
  • arkadaslar merhaba.. bn yeni uye oldum buraya.. sormak istediğim onemli bir soru var.. ben bu sene iktisadi idari bilimler fakültesi maliye bölümünü kazandım.. kayıt tarihleri 5-9 eylül arası diyolar ama internetten ön kayıt yapılıyo mu ? bunu sormak istemiştim.. cevaplarsanız sevinirim =)
  • yardım pls
  • 11 girişliler topluca bi eve çıkalım ya
    bin tane apart yurt vs var hangisini seçicem hala karar veremedik eskişehir garında yatmayalımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: nunez

11 girişliler topluca bi eve çıkalım ya
    bin tane apart yurt vs var hangisini seçicem hala karar veremedik eskişehir garında yatmayalımda

Seneye çıkarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Seneye çıkarız.

Ya bırak şimdi evi yurdu şu transferleri söyle sen

• quote:

aklınızda hangisi var hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: tryceraton

quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Seneye çıkarız.

Ya bırak şimdi evi yurdu şu transferleri söyle sen

Burda olmaz.

• Ata yurdunda 10 aylık kontrat yapıyolar. Pazarlık yapın biraz, Cenk yönlendirdi dersiniz gecen sene 204'te kalmıs deyin sarışın tanırlar. İki kisilik bazı odalar daha büyük oluyo ona dikkat edin. Bizim oda diğerlerine göre büyüktü, millet kıskanıyordu.

Onun dısında damla apartta kız bi arkadas kalmıstı. Karma aparttır, giriş cıkıs saati yoktur. Tek kisilik odası gayet güzeldi, mutfağı falanda var. Ama karşı cinsten biri geldiğinde gece 23:00'a kadar kalma hakkı var. Yoksa telefon ediyolar.

Atada hersey dahil doğalgaz, su, elektirik falan. Damlada sadece ısınma dahildi sanırım.
  • Damlada elektirik hariç sadece. Mutfak olması avantaj diye düşünüyorum. Bir defne var diyorlar
  • Eskişehir'de ev tutacak arkadaşlar, kötü bi haberim var. Ev nerdeyse kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenk

Ata yurdunda 10 aylık kontrat yapıyolar. Pazarlık yapın biraz, Cenk yönlendirdi dersiniz gecen sene 204'te kalmıs deyin sarışın tanırlar. İki kisilik bazı odalar daha büyük oluyo ona dikkat edin. Bizim oda diğerlerine göre büyüktü, millet kıskanıyordu.

Onun dısında damla apartta kız bi arkadas kalmıstı. Karma aparttır, giriş cıkıs saati yoktur. Tek kisilik odası gayet güzeldi, mutfağı falanda var. Ama karşı cinsten biri geldiğinde gece 23:00'a kadar kalma hakkı var. Yoksa telefon ediyolar.

Atada hersey dahil doğalgaz, su, elektirik falan. Damlada sadece ısınma dahildi sanırım.

hocam ata yurdu iyimiş cidden de kyk'ya da başvurdum bekliyoruz inşallah yer kalmıştır atada
    sence aparta,yurda vs tek kişilikmi yoksa 2 kişilikmi çıkılmalı ??

• ben 2 kişilik. yurt ve apart aynı fiyat. bence apart daha mantıklı
  • Ceylan Apart diye bir yerden aradılar biraz önce, numaramı nereden buldunuz dedim "Ben de bilmiyorum bize veriyorlar arıyoruz." gibi bir cevap aldım. Nerden buldu bunlar numaramı.
  • Bizim numaralar her yerde.

1 hafta önce Fem'den aradılar beni de. Halbuki geçen sene girdim sınava ama adam yurt düşünürsen bekleriz falan. Ben de kaydım adama yurdunuza da cemaatinize de diye.
  • bende Anadolu maliye kazandım bu sene
  • Beyler araştırdıgınız yurt apart var mı
  • yardım için pm atınız anadolu ibf'deyim
  • Önerebileceğiniz yurt ve apart varmı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.