Şimdi Ara

Anadolu Üniversitesi 2011 Girişliler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
3.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bodyguard_26

quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

kayıt için ikametgah gerekiyordu. 12 tane de vesikalık fotoğraf istiyorlardı galiba. evinize kargo gelince öğreniyorsunuz diğerlerini zaten. 3 yıl oldu, hiç hatırlamıyorum

ÖSYM'ye verdiğim adresten taşındım, hep te istemiştim kargo gelmesini üniversiteden. Üniversiteyi arasam göndermedilerse eğer adresim değişti diye, gönderirler mi acaba?

gönderirler
    gönderirler de ; sana yetişir mi smd...

Telefon aç sor bence.. Anadolu Üniversitemizin bütün telefonlarına bakılmaktadır..

Sabah arayayım bari, en azından içimde ukte kalmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ft.caner

Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (: Ankara da oturuyorum.

Hazırlık okumassan aynı sınıfta oluruz.

Valla hazırlık isteyene zor isteyene kolay. Sadece az dişini sıkmaya bakıyor. Ben devamsızlıktan kaldım o ayrı.
  • selamlar.
    yurt fiyatları 2 veya 3 kişilik ne kadar
  • Valla benim hiç yurtla alakam olmadığı için yardımcı olamam. Cenke sorarsan yardımcı olur.
    Zaten konuda da muhabbeti geçmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (: Ankara da oturuyorum.

Valla hazırlık isteyene zor isteyene kolay. Sadece az dişini sıkmaya bakıyor. Ben devamsızlıktan kaldım o ayrı.

Güzel sınıf arkadaşıyız o zman hazırlık okumuycam.Hatırlarmısın ygsnin oldugu tarihlerde sana msj atmıştım çeko nasıl bir bölüm diye (:
  • quote:

quote:

quote:

Güzel sınıf arkadaşıyız o zman hazırlık okumuycam.Hatırlarmısın ygsnin oldugu tarihlerde sana msj atmıştım çeko nasıl bir bölüm diye (:

Tamam hatırladım hocam.

Hoşgeldin tekrardan. Eskişehir'e geldiğin zaman haber verirsin tanışırız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam hatırladım hocam.

Hoşgeldin tekrardan. Eskişehir'e geldiğin zaman haber verirsin tanışırız.

Tmm olur kayıt belgeleriyle uğraşıyorum zaten.Ulaşırım ben sana burdan.

• Hiç İktisat ( İÖ ) yok mu? bitek benmiyim dh'den nerdesiniz millet
  • selamlar.
    2-3 kişilik özel yurt ne kadar?
    ayrıca içki sigarası olmayan bir ögrenci ne kadar hacar
  • Arkadaşlar bende Sinema Tv gidicem bu sene..Yalnız hazırlık olayından baya korktum ilk aşama sınavına girip ikincisine girmemeyi düşünüyorum sözlü felan varmış heycana gelemiyorumAnadolu lisesi mezunuyum ama bi sene boyunca ingilizce çalışmadıgım için konuları unuttum bana biraz tavsiye verin
  • 3 kişilik yurtlar ne KADAR !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slew

Arkadaşlar bende Sinema Tv gidicem bu sene..Yalnız hazırlık olayından baya korktum ilk aşama sınavına girip ikincisine girmemeyi düşünüyorum sözlü felan varmış heycana gelemiyorumAnadolu lisesi mezunuyum ama bi sene boyunca ingilizce çalışmadıgım için konuları unuttum bana biraz tavsiye verin

eğer lisenizde ingilizce'yi adam gibi öğrettilerse, sınava kadar günde 5-10 dakika eski notlarına göz atman yeter.
  • Sözlü sınavda heyecanlanırım ben yahu.
  • Sözlü sınav da mı varmış ?
  • quote:

Sözlü sınav da mı varmış ?

Evet , yeni koymuşlar sanırım
  • Hmm geçen sene yoktu da ondan sordum.
  • Bi o eksikti. Şaka maka tekrar 2 Eylüldeyim yahu.
  • Arkadaşlar yurt araştırıyorum.
    Özkan
    Defne
    Ata Yurdu

nasıldır lütfen yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenk

quote:

Orijinalden alıntı: Tribuns

Arkadaşlar yurt araştırıyorum.
    Özkan
    Defne
    Ata Yurdu

nasıldır lütfen yardımcı olun

Gecen sene Ata da kaldım ben. Eskisehirde en bilinen erkek yurdu odur herhalde. Cemaat vb. alakası yok. Giriş - çıkış saati var ama esnektir. Yani gecenin 4'ünde de gitsen fark etmiyor, Ertuğrul abi açar kapıyı söylene söylene. Sadece kahvaltısı vardır, personeli iyidir. Rahat edersin ama biraz tuzludur. Ev ortamında ki rahatlığı da bulamazsın. Gecen sene sorun oldu benim için bayağı.

http://www.ataogrenciyurdu.com.tr/fiyat.asp
    Yıllık di mi bu fiyatlar ?

• sözlü sınav zaten vardı. kaldırmayı denediler, 1 ya da 2 senedir yapılmıyordu sadece. eski sisteme geri dönmüşler demek.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.