Şimdi Ara

Anadolu Üniversitesi 2011 Girişliler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
3.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • He valla zordur kendileri Bu sene sistem değişicekmiş ama sanırım.
  • Bu apartlarda 1 yıllık kontrat yapıyorz ya 12 ay para mı oduyoruz yoksa sadece okudugumuz süre 8ay boyunca mı? Birde defne apartı önerirmisin ya da herhangi birini varsa.Salı günü eskişehire gidiyorum 3 arkadaş 3ümüz kalıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenk

He valla zordur kendileri Bu sene sistem değişicekmiş ama sanırım.

Nasıl bir değişiklik acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xJorfan

Bu apartlarda 1 yıllık kontrat yapıyorz ya 12 ay para mı oduyoruz yoksa sadece okudugumuz süre 8ay boyunca mı? Birde defne apartı önerirmisin ya da herhangi birini varsa.Salı günü eskişehire gidiyorum 3 arkadaş 3ümüz kalıcaz

Kontrat süresince maalesef arkadaşım. Onun dışında Defne apart hakkında bilgim yok. Fakat madem 3 arkadaş geliyorsunuz, eve cıksanıza? Evin rahatlığını hiçbir yurt/apart sağlayamaz. İlla apart diyorsanız;

http://www.eskisehirapartlar.com/ sitesinden dikkatlice eleye, eleye karar verin. Fazla vaktiniz kalmadı, belirteyim.

@smd;

Sistem değişikliği hakkında kesin bir bilgim yok. Sadece birkaç arkadaş bilgilendirdi. Sanırım kur isimleri ve kur değiştirme sistemi değişmiş. Mesela önceden 2 dönem şeklinde kur atlıyordun. İlk dönem beginnersan, ilk dönem full öyle gidiyordu. Ama artık 8 haftada bir kur atlama sınavı olucakmıs sanırım. Bu hazırlık cok lanet birsey ya, sinirim bozuldu gene. Facebook adresinden ekleyenler olmus, mesaj atın ''şuyum falan'' diye yardım etmeye calıscam ben size. Sonucta yenisiniz, bilgi almanız gerekiyor.

• yapma yahu hazırlık nesi zor
    sadece ingilizce vardır, biraz kelime kasıp biraz grammer çalıştın mı biter
  • Altyapısı sıfır olan adama zor
  • Hazırlık 2 eylül kampüsünde mi ya yapmayın bunu :D zaten 4 sene okuycaz orda
  • İngilizcem iyi ama öyle yorumlar yapılmış ki korktum muafiyet sınavından. En iyisi 1-2 test falan çözeyim de kendime geleyim.
  • altyapısı olmayan adam için de zor olmaz ki, 0'dan çok iyi hazırlarlar. orta seviyede bilgisi olan adam zaten hazırlığı hiç okumaz. yani kimse kendini korkutmasın.

hazırlıkların 2 eylül'e gelmesi konusunda gerçekten rahatsızım, bizi bizimle bıraksalar daha iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

altyapısı olmayan adam için de zor olmaz ki, 0'dan çok iyi hazırlarlar. orta seviyede bilgisi olan adam zaten hazırlığı hiç okumaz. yani kimse kendini korkutmasın.

hazırlıkların 2 eylül'e gelmesi konusunda gerçekten rahatsızım, bizi bizimle bıraksalar daha iyiydi

Muafiyet sınavına girmişsindir diye soruyorum. İngilizcem 4-5 seviyeleri arasında. Büyük ihtimalle 5 olmuştur. Rahatlıkla geçer miyim , yoksa zorlanır mıyım?
  • 4-5 nasıl bir seviye göstergesi

ben hazırlık muhafiyet sınavını geçmiştim, o sistem 2 kere değişti galiba. şimdiki nasıl bilmiyorum, tamam kolay değil ama abartılacak kadar zor da değil hazırlık seviyesi.
  • quote:

4-5 nasıl bir seviye göstergesi

ben hazırlık muhafiyet sınavını geçmiştim, o sistem 2 kere değişti galiba. şimdiki nasıl bilmiyorum, tamam kolay değil ama abartılacak kadar zor da değil hazırlık seviyesi.

4 veya 5. Yani bir yerde ölçmüştüm de 5 çıkmıştı ama pek güvenemedim. Neyse ya abartmaya gerek yok , alt tarafı bir sınav.

• 5 üzerinden 5 mi
    öyle bir seviye sistemi duymadığımdan dedim
  • quote:

5 üzerinden 5 mi
    öyle bir seviye sistemi duymadığımdan dedim

7 üzerinden 5.
  • eğitim fakültesi yok şaşırdım
  • kayıt için neler gerekli
  • Selam.İng işletme(suny/cortland) çıktı tercihlerimin arasında.Suny oldugu için malum paralı suny programında okuyan arkadaşınız yada okuyan varsa beni bilgilendirebilirmi ?
    teşekkürler
  • kayıt için ikametgah gerekiyordu. 12 tane de vesikalık fotoğraf istiyorlardı galiba. evinize kargo gelince öğreniyorsunuz diğerlerini zaten. 3 yıl oldu, hiç hatırlamıyorum
  • quote:

kayıt için ikametgah gerekiyordu. 12 tane de vesikalık fotoğraf istiyorlardı galiba. evinize kargo gelince öğreniyorsunuz diğerlerini zaten. 3 yıl oldu, hiç hatırlamıyorum

ÖSYM'ye verdiğim adresten taşındım, hep te istemiştim kargo gelmesini üniversiteden. Üniversiteyi arasam göndermedilerse eğer adresim değişti diye, gönderirler mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

kayıt için ikametgah gerekiyordu. 12 tane de vesikalık fotoğraf istiyorlardı galiba. evinize kargo gelince öğreniyorsunuz diğerlerini zaten. 3 yıl oldu, hiç hatırlamıyorum

ÖSYM'ye verdiğim adresten taşındım, hep te istemiştim kargo gelmesini üniversiteden. Üniversiteyi arasam göndermedilerse eğer adresim değişti diye, gönderirler mi acaba?

gönderirler
    gönderirler de ; sana yetişir mi smd...

Telefon aç sor bence.. Anadolu Üniversitemizin bütün telefonlarına bakılmaktadır..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.