Şimdi Ara

Anadolu AÖF Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünden Mezun Oldum, Yüksek Lisans Tavsiyeniz Nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anadolu üniversitesinin uzak öğretimle tezsiz yüksek lisans bölümü var. Bu bölüme açıköğretimde olduğu gibi herkesi alıyorlar mı yoksa kontenjan sınırı var mıdır?

Anadolu Üniversitesi yüksek lisans başvurusu için Eylül'ün 20'si son gün diye biliyorum. Tavsiye eder misiniz? Yoksa ücretli başka bir üniversiteye mi başvurmalıyım? Hem çalışıp hem okumak doğrusu zor geliyor ama arar verirsemde hepten uzaklaşmak (soğumak) istemiyorum. Ayrıca dönem sonların sınavlar online mı yapılıyor?

Aşağıdaki linkte 3 dönem var. Her dönem kaç dersten sorumlu olacağım, geçmesi kolay mıdır?

https://www.anadolu.edu.tr/akademik/enstituler/2015/olcme-ve-veri-analitigi-uzaktan-ogretim-tezsiz-yuksek-lisans-programi/dersler

• Başvuru durumu hakkında onaylandı yazıyor. Kayıt yaptırabilirim anlamına mı gelmektedir?

https://store.donanimhaber.com/c6/b8/e7/c6b8e7a4bb924c27d49f20c4017f3773.png
    Anadolu AÖF Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünden Mezun Oldum, Yüksek Lisans Tavsiyeniz Nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coderMX -- 22 Eylül 2020; 0:29:3 >

• Öncelikle not ortalaması çok önemli, 2. olarak orada eğitim veren hocaların iş kontakları çok önemli hocalar ile iyi geçinme çok çok önemli.

• merhaba sonuç ne oldu acaba ? yüksek lisans yapmak için 3.0/4.0 ün üstü mü olması gerekiyor. ben pek anlamadım. bende bu yıl mezun olacağım.

derlemedeneme1@gmail.com mail adresine yazabilir misiniz ? bu konu için pek ilgiliyim. düşüncelerimin arasında. agno kısıtlaması var mı ? hangi yüksek lisans bölümleri var avantaj ve dezavantajları nedir? teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.