Şimdi Ara

💛💙 Fenerbahçe 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] #TeşekkürlerFenerbahçe⭐⭐⭐⭐⭐ (6917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
144.214
Cevap
321
Favori
3.865.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 69156916691769186919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elini cebine atsın artık, versin 100M sponsorluk desteği falan. İsteyen bir yolunu bulup akıtıyor her türlü, arap takımlarının hali ortada.
  • Ali Koç geçen sürede ettiği zararı çıkarmadan hiç bir yere gitmez.
  • Yarın Karagümrük kazanınca kedicikler bizim maça panik yaparak çıkar
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt

oynadıkları mevkilere bak anlarsın dediğimi evet tek asıl mevkii santrofor olan joselu var ama onun oynamadığı çoğu maçta skor yükünü ift santrafor gibiJunior ile rodrigo oynuyordu

• Kimse kusura bakmasın Fenerbahçe camiası koskocaman balonmuş bunu anladık. Bu kadar rezil bir yönetim utanmadan tekrar aday olabiliyorsa elini kolunu sallayıp, karşısına kimse çıkmıyorsa çıkmaya cesaret edemiyorsa, taraftar o statı bu başkan ve yönetimin başına yıkmıyorsa biz bitmişiz bomboş bir camiayız. Şu yaşananların 50'de 1'i GS'de olsa bu yönetim stada giremezdi, koskoca camia tamamen fısmış bunu anladık.

• brsaltnc kullanıcısına yanıt
    vini gol atar ama santrafor değildir. rodrigo uç forvettir ama klasik santrafor değildir.

atanın da tutanın da .... kısmındaki atan hanesine girmezler. her gol atan santrafor değil yani. zaten real de gol atarım diye sahaya çıkmayan adan yok ki... Allah'ın nacho 'su bile gol kovalıyor ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 11 Mayıs 2024; 22:33:47 >
  • En Büyük Fenerbahçe

💛💙 Fenerbahçe 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] #TeşekkürlerFenerbahçe⭐⭐⭐⭐⭐

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endyk34 -- 11 Mayıs 2024; 22:42:59 >

Kastettiğim şey Joselu 1.santrofor olarak düşünmedi, Mbappe gelmeyince sırf bu yüzden sistemi değiştirmek zorunda kaldılar

Zaten brezilyadan aldıkları genç golcü ve Mbappe gelince asıl oyununu seneye oynamaya başlar Real

• Endyk34 kullanıcısına yanıt

rüyada, ki riya görsem de pek hatırlamam Gs son dakika golü ile 2-1 mağlup oluyordu

aynen bide bu var
  • Tüpcu mevzusu gibi acaba ali koç kulübe cebinden para verdi de giderse bu parayı isteyecek o yüzden mi gitmiyor veya başkası bu parayı geri odeyemeyecegi için mi karşısına çıkamıyor? Adam 5 yılın birinde doğru düzgün transfer yaptı onda da başarılı olamadı. Gitmesi için daha ne olması gerekiyor anlamıyorum.
  • hitmachine16 kullanıcısına yanıt
    Hepsini alsın amatör kümeden başlayalım. Yeter ki gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endyk34

En Büyük Fenerbahçe

💛💙 Fenerbahçe 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] #TeşekkürlerFenerbahçe⭐⭐⭐⭐⭐

Sazım Sangare, Barış Alper'i görene kadar Barış Alper aradan sıyrılır. Sol taraf iyi ama sağ tarafı hiç beğenmedim. Sağa Sazım Sangare yerine koyacak adam yok mu acaba? Sazım Sangare yerine bağlaması oynayacak herhalde. Biz de bir tane Sazım Sangare isteruk. Bizim neyimiz eksuk.

Olur da Barış Alper sağ tarafta oynarsa Levent Mercan iyi savunur diye düşünüyorum. Milli takıma girebilecek seviyede. Ferdi ve Rıdvan Yılmaz'dan sonra net en iyi yerli. Seneye Ferdi giderse yerine iyi bir alternatif ama bu yönetimle ancak biz havamızı alırız ki gidip bunlar maksimum Alioski ayarında birini alır. Ha Alioski yine iyiydi ama bizim yönetim yanlış planlama ile PL görmüş adamı heba etti. 💛💙 Fenerbahçe 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] #TeşekkürlerFenerbahçe⭐⭐⭐⭐⭐ 

• DarkWeb Haber (@Darkwebhaber) on Xtwitter
    İsmail Kartal: Puan ve gol rekoru kırdım, yine de hep eleştirildim. Ben daha ne yapayım...
    https://twitter.com/Darkwebhaber/status/1789164001877713282
  • Başkanın kıvırmaların izlemekten usandık

• Rarels kullanıcısına yanıt
    Yapman gereken tek şey kaldı o da defolup gitmek. Tarih seni vasıfsız ve pısırık biri olarak hatırlayacak.
  • ali koç'u yedirmeyiz.

• 
Sayfa: önceki 69156916691769186919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.