Şimdi Ara

💛💙 Fenerbahçe 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] #TeşekkürlerFenerbahçe⭐⭐⭐⭐⭐ (6916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
144.214
Cevap
350
Favori
3.853.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 69146915691669176918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse Ali Koç’un karşısına çıkmak istemiyor. Çünkü hepsinin kendi çıkarları Fenerbahçe’nin önünde geliyor. Yarın bir gün Koç grubu ile bir iş ilişkisi olabilir diye herkes geriye çekiyor kendini. Yoksa bu adamı yenemeyecek mi var? Rekor kırdı diyorum rekor. Dünyada üst üste 4 senede 4 farklı takımın şampiyonluğunu gören başka bir başkan yok. Ve olmayacakta. İmkansızı başardı. Anadolu’da bir laf vardır “Ya sayı saymayı bilmiyorsun ya da dayak yememişsin” diye. 6 koca sene sıfır başarı. SIFIR. Hepsinde mi dış mihraklardı. E tamam Avrupa’da başarı? Üzerimize geliyorlar diyen sensin bu takımın yine üzerine gelirlerken hem de en çetrefilli zamanda nasıl UEFA’da yarı final oynadı? Nasıl nisanda şampiyon oldu? Kendisi 2 ay eveli demedi mi “Ben olduğum sürece şampiyon yapmayacaklar.” Bunu bile bile diyorsa mahsus şampiyon olmamızı istemiyor demektir. Hainlik işte bu. 6 yıldır yaptığın hainlikleri saymakla bitmez. Hırsız içerden olunca kapı kilit tutmaz derler. O hesap.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Yeni dönem Ali Koç'un başkanlığında yaşanalklar

6-0 skorun tarih olması

Gs nin 5 yıldızı takması şimdiden gsliler tebrik ederim

• Ben yazmıştım buraya 2021 de ki seçimde, şampiyonluğu bırakın, Ali koctan nasıl kurtulacağınızi düşünün, değil 6.yil, 9.yil da bile gitmez diye

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ben mourinho yaşlandı falan dedim ama, eğer gelirse, yani getirilebilecekse, çok heyecan verici bi durum olur. çok isterim gelmesini. mourinho king'dir king

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu adamlar nasıl şirket yönetenibiliyo lan

tüpçü için diyoduk: "babası bilerek kulübün başına koydu kulübü batırsın diye, yoksa şirketin başına geçip şirketi batırır" şimdi bakıyosun Ali Koç falan da farklı değil ki.

demek ki şirket yönetmek o kadar abartıldığı gibi zor değil. zaten türkiye'de öyle serbest piyasa dinamikleri işlemiyo, biraz mafyavari bi ülkeyiz biz. bu adamlar da ona göre gerekeni yapıyolardı. zeka eseri bişey ortaya koyduklarını sanmam. dedeleri kurmuş bunlar da sefasını sürüyolar.

• Ne Mourinho’su ya siz bu adamı tanımıyor musunuz? Onu getirir saçma sapan kadro kurar. Onu kovar başkasını getirir. Birkaç yıldız alır onlara da kötü hoca verir. FM oynar gibi oynuyor bizimle. Sıkılmadı da. Anası babası da mı bir şey demiyor anlamıyorum. Oğlum 6 senede rezil oldun bırak şu işi demiyorlar mı? Ben kendi utanır bırakır diyordum. Habire çıkıp çıkıp “Bırakacağım” “Sene sonu yokum.” “Ben oldukça şampiyon yapmayacaklar.” gibi sünepe beta açıklamalardan anlamak lazımdı gerçi. Adam gibi olsa çıkıp “Başkanım, seneye de bütün herkese rağmen şampiyon yapacağız. 3 sene içinde de Avrupa’da başarı sağlayacağız.” derdi de nerde? 6 senenin kopyası 3 sene olur. Birde kendini geliştirdi yazanlar var. Aynen baya geliştirdi farklı takımların şampiyonluğunu görüyordu şimdi hep GSnin kini görüyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 01001101 kullanıcısına yanıt

Tüpçü nün kazandığı kupalar var en azından  

Ali koç un 1 tane süt kupası var  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt

Serbest kalma maddesi 15’ di, 20’ de değil. Peki böyle bir oyuncunun serbest kalma bedelini 15 olarak belirleyen yönetime söyleyecek bir çift lafın var mıdır acaba ? ☺️

• Neyse ki erenfb1907 hariç taraftarda bir uyanış var. Bu aliyle geçen yılların ne kadar büyük bir kayıp olduğunu sonunda camianın büyük bir kısmının anlamış olması ümit verici. Ama önemli olan kongre. Kongre üyelerinin nasıl bir irade göstereceği de çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratYakinFanboi -- 11 Mayıs 2024; 21:54:36 >
  • brsaltnc kullanıcısına yanıt
    vini sol açıkta. hiç santraforda görmedim kendisini. rodrigo zaten garip bir tip, ne oynuyor, kendisi de bilmiyordur. takımın tanıma uygun tek santraforu şaban joselu..

• Infernix kullanıcısına yanıt

Arda’ nın fizik sorunu Real antremanlarından sonra çok kalmadı. Seneye bu konuda çok daha hazır olacaktır. Arda Turan’ dan daha iyi bir topçu olabilir bence. Turan’ dan futbol zekası ve teknik olarak daha iyi. Ayrıca solak olması da bir artı.

• abi oynattığı futboldan tamamen bağımsız umarım mourinho gelir ya. zaten ali koçla şampiyon olamıyoruz, mourinho'nun makarasını izleriz 1-2 sene. 

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    gelen gitmek bilmiyor.

en baba kanun bu. hiç şaşmaz..

• Utanmaz yalı gevseği "olağanüstü bir durum olmazsa aday olmayacağımı söylemiştim" o yüzden tekrar adayım
    Şampiyon olsaydık olağanüstü durum olurdu herşey 6 senedeki vasatlığın gibiydi!
    Yazıklar olsun!

• citms kullanıcısına yanıt

15 değil, 5 milyondu.

Arda, Real teklif edince Fenerbahçe yi çok seviyorum daha yüksek bonservis verin deyince reale zaten çerez parası.Oyle kabul ettiler.Bu muhabbet Medyaya da yansımıştı transfer olduğu dönemde

• Ali Koç'un karşısına Aziz Yıldırım hariç kim çıkarsa onu desteklerim. Karşısına aday çıkmıyorsa biz ne yapalım? Çıkmayanlar düşünsün.

• Her şeyi Branco'ya bırakıp hiçbir halta ellemeseydi bu sezon şampiyonduk, bari ders almıştır diyeceğiz de bu şimdi gidip Branco'yu kovar. Adam ne güzel Montella'yı getirecekken bu gidip köylüyü aldı.
    Bu sene de muhtemelen yüksek profilli bir td getirip istediği transferi yapmayıp her işine karışarak seneyi çöp edecek.

• Gs'den 5 yesek vazgeçer mi acaba adaylıktan

• Ali koç varken morınho gelmez uyanın artık ya gelsede istediiği transferlerı yapamazsın bütce yok çünki

• 
Sayfa: önceki 69146915691669176918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.