┼×imdi Ara

­č卭čĺÖ Fenerbah├že 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] #Te┼čekk├╝rlerFenerbah├žeÔşÉÔşÉÔşÉÔşÉÔşÉ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masa├╝st├╝2 Mobil
5 sn
144.214
Cevap
346
Favori
3.853.983
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri Y├╝kleniyor
105 oy
├ľne ├ç─▒kar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giri┼č
  • 💛💙 Fenerbah├že 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] #Te┼čekk├╝rlerFenerbah├že⭐⭐⭐⭐⭐

💛💙 Fenerbah├že 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] #Te┼čekk├╝rlerFenerbah├že⭐⭐⭐⭐⭐

Fenerbah├žemizin 2023/24 sezonu fikst├╝r├╝

ÔşÉÔşÉÔşÉÔşÉÔşÉ

G├╝ncel transfer durumu;

GELENLER

G─░DENLER

G├ťNCEL TRANSFER B─░LAN├çOSU

­č卭čĺÖ

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi kRaL_1907 -- 27 May─▒s 2024; 1:5:45 >

• Gs, 4/4l├╝k y├Ânetiliyor. D├╝n Erden Timurun a├žiklamalarina denk geldim, gelir 6 milyari ge├žtik dedi 1 milyardan oraya gelmi┼čler. Floryayadan gelen parayla borcu da kapatacaklar. Rivada bile satilacak villalari var, gelir kalemleri ├žok fazla. Yalnizca borcun faizinden kurtulsalar senelik 2 tane yildiz transferi demek bu. Mali y├Ânden ba┼čarililar.

Sportif olarak ba┼čarililar. Ge├žen sene ┼čampiyon oldular, ┼×Lde iyi bir sezon ge├žirdiler ama kontroll├╝ oynamayi ┼×Lde ├Â─črenemediler bu sene. Okanin en b├╝y├╝k eksi─či bu. Karab├╝k ma├žinda puan birakmazlarsa bu sene de ┼čampiyonlar. Karab├╝k ma├ži belirleyici olur bence.

Transferde bu sene b├╝y├╝k hatalar yaptilar. Ndombeleden hemen hi├ž katki alamadilar. Tete ayni ┼čekilde. Zaha yine fena i┼čler yapmadi. Zanioloyu satarlarsa, Tete ve Zahayi da ayni ┼čekilde transfer i├žin de kaynak yaratirlar.

Bize bakiyorum. Ali Ba┼čkan, 6.senesinde ┼čampiyonluk i├žin kadro kurdu ama eksikler vardi. Gs ma├žini izliyorum, ma├ž alacak 4-5 oyuncu var. Bize bakiyorum, irfan ve Bats bir ┼čeyler yaparsa aliriz diyorum i├žimden.

6 senede 1 T├╝rkiye kupasi var? Ali Ba┼čkan, sportif a├židan ├žok ba┼čarisiz. Mali y├Ânden bakiyorum, borcumuz ├žok fazla artmi┼č. ├ço─ču sponsorumuz Ali Ba┼čkanin ailesinin ┼čirketleri. Yeni ba┼čkan gelirse, sponsorluklar devam edecek mi sorusu ├Ânemli bizim a├žimizdan. Mali y├Ânden de ba┼čarisiz.

Ali Ba┼čkan geldi─či zaman vizyonuyla Fenerbah├žeyi ba┼čka bir seviyeye ├žikaraca─čini d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m, b├╝y├╝k hayal kirikli─čine u─čradi─čimi s├Âylemeliyim. Gsyi ba┼čka bir seviyeye ├žikardi.

• AL─░ KOÇUN ─░ST─░FA ETMESINI BEKLEYENLER BENI ARTI MANYA─×I YAPSIN
  • Hay─▒rl─▒ u─čurlu olsun ┼čimdiden.

6'l─▒klar─▒n yine yeniden yeni bir "feneri bu sezon ┼čampiyon yapacaklar" sezonuna ge├žmi┼č buluyornuz :)

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi pskillercheto -- 11 Haziran 2023; 22:49:40 >
  • Hayirli ugurlu olsun. Bakalim ne kadar kanser olacagiz onumuzde ki sezon.

• ┼×ampiyona selam durun!

• Livakovi├ž gibi adama umar─▒m 10 milyon euro bonservis verilmez. gidip kaliteli stoper ve 8 numara ve ayr─▒ca kaliteli sol ve sa─č kanat ile bence bu sefer ligi g├Ât├╝r├╝r├╝z.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi pskillercheto -- 11 Haziran 2023; 22:45:24 >
  • AL─░ KOÇ ─░ST─░FAA
  • mhy,irfo┼č,rossi,s.aziz,s.dursun acilen ┼čutlanmasi gereken tipler.

bunlar bildigin kadro kalabal─▒─č─▒..

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi legacy of kain -- 11 Haziran 2023; 22:47:5 >
  • Kupa ile bitirdik gerisi gelir in┼čallah hay─▒rl─▒ olsun konu
  • Digitürk iptal bu sene. Bu kazma ordusuna para vermeyece─čim art─▒k.
  • Ali koçsuz sezon olur in┼čallah
  • f@ithline kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t

S├╝per kupada varm─▒┼č, unutmu┼čum, sezonu da onla a├žarsak tertemiz bir ba┼člang─▒├ž olur.

• Hadi hay─▒rl─▒s─▒...
  • Tebrikler arkada┼člar . Ali Koç Ba┼čkan─▒n göreve devam etmesini diliyorum. Sonuçta Türkiye kupas─▒n─▒ Ali Koç Ba┼čkan sayesinde kazand─▒n─▒z. Onun kurdu─ču bu kaliteli kadro sayesinde kazand─▒n─▒z. Göreve devam Ali Ba┼čkan. Türk futbolunun sana ihtiyac─▒ var
  • AL─░ KOÇ KALIYOR OLEEEYYY
  • konumuza gelecek 6l─▒klara ┼čimdiden selam olsun 💛💙 Fenerbah├že 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] #Te┼čekk├╝rlerFenerbah├že⭐⭐⭐⭐⭐ 

• legacy of kain kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t

Pedro, kingi unutma aman diyim

• ´╗┐
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.