Şimdi Ara

💛💙 Fenerbahçe 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] ⭐⭐⭐⭐⭐ (2894. sayfa)

5 sn
135.534
Cevap
425
Favori
3.597.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
104 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 28922893289428952896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lincoln'ü Tadic rolünde kullanıp kornerleri bıraksak sadece ligde minimum 6 asisti vardı. Modern futbolda pek yeri yok ama 20 asist yapınca 15'e satardık birilerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ggreyhame kullanıcısına yanıt

kmj yede çok ağır diyordu bazıları. bu tip ezberci boş beleş söylemleri sallamamak en iyisi. adam şu anda takımdaki en gözde oyuncu. yılın kalecisine aday gösterilen bir isim. tadını çıkartmak varken linçlemek için pusuda bekleyenleri ve fbli oldugunu soyleyenleri anlayamiyorum.

• Bu sene için 10 numara oyuncusu almamıza gerek yok hocam ama oyun planında bir şeyler gelişmeli yada değişmeli gerektiğini düşünüyorum.

Defans hattı iyice oturduktan sonra zaten asıl bu alanlara kafa patlatacaktır hocada.

Bahsettiğim konuların kaynağının sadece 10 numara eksikliği ile çözüleceğini zannetmiyorum.

37 yaşında Dzeko

35 yaşında Tadic

Yaşlı olmasa bile hızlı olmayan İrfancan

Bu üç oyuncu ile hızlı bir şekilde atağa çıkamıyoruz. Dün Fred tekte Tadic'e çok güzel bir pas attı ama Tadic hızlı olmadığı için topa yetişemeden defans uzaklaştırdı örneğin. İleri üçlünün üçü birden yavaş iken sorunu sadece 10 numara ile çözeceksek o kişi Kaka falan olmalı, Alex gelse de çok bir şey değişmez. Kaliteli 4 tane hantal oyuncumuz olur.

Yukarıdaki üç oyuncudan en az birisinin yerine daha seri bir oyuncu olması lazım.

Belki de Dzeko & Tadic ikilisini birlikte oynatmak yerine bazı kombinasyonları deneyerek daha faydalı ikili bulabiliriz?

Dzeko - King yada Kent

Tadic - Bats

Takım içinden transfer yapmadan belki bu şekilde bir çözüm üretilebilir.

Nords maçında oynayan takımın içine örneğin Tadic'i ekleyip oraya akıl katmak katılabilir, oradan Kent'i alıp as kadroya hız katılabilir gibi...

• Ayrıca King'i hoca dinlendirdi demiştiler çarşamba günü. Bugünkü antrenman fotoğraflarında King takımla birlikte çalışmış.

Başakşehir'e karşı öldürücü presle oynayalım, içlerine bir tane tecrübeli Tadic'i atalım bakalım Tadic'in performansı nasıl olacak?

Livakovic

Ferdi - Serdar - Djiku - Jayden

Crespo - Fred

Kent - MHY- Tadic

Bats

💛💙 Fenerbahçe 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] ⭐⭐⭐⭐⭐
    💛💙 Fenerbahçe 2023/2024 Sezonu [ANA KONU] ⭐⭐⭐⭐⭐Arda Birben on Xtwitter
    Fenerbahçe’de Emre Mor, takımdan ayrı çalışmalarını sürdürdü.
    https://twitter.com/BirbenArda/status/1706264130020073696
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Bence Tadic yerine İrfan, MHY yerine Szymanski daha iyi olur. Kent sol kanat olarak kullanılmalı sağda oynadığı maçlarda soluna doğru dribbling yapıp saçma sapan pas-orta deniyor. Çift ayaklı demişlerdi ama sol ayağı o kadar iyi gözükmedi bizde oynadığı kadarıyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İrfan Son 2 maç

Antalya:3-2 1 gol 1 asist > 3puan

Alanya :1-0 1 gol > 3 puan

Senenin en iyi transferlerinden biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsaltnc -- 25 Eylül 2023; 15:37:22 >
  • brsaltnc kullanıcısına yanıt

Skordan bağımsız geçen senelerde 45-50 dakikayı bile çıkaramıyordu dili dışarda dolanıyordu. Bu sezon 90 dakikayı çıkartıyor, yeteneği hep vardı ama temposuz oyuncu olduğu için sevillaya transferi bile iptal olmuştu zamanında.

• Kara Mithat kullanıcısına yanıt

Vallaha o oynadığı oyunu taraftar olarak hep eleştirdik burada kimse irfana yeteneksiz demedi ama tembel dedi yeteneklerinin farkında değil dedi çabalamıyor dedi ve yerden göğe kadar haklı eleştirlerdi

Burada Hocanın büyük katkısı var Ona güven vermesi, motive etmesi neticesinde iyi oynamaya başladı.aynı şekilde İrfan da Hocanın güvenini boşa çıkarmıyor.

• Normalde Fred geldiğinden beri oynadığı için dinlendirlmesi gerektiğini düşünüyorum Ama o olmayınca orta alanda sıkıntı yaşanabilir. O yüzden hem Nordsjaelland maçında yaptığı 2 asist ve ceza alanına diribling ile girip pozisyon kazanması vs 3.bölgede de etkili olduğunu o maç nezdinde bize göstermesi,hemde gerisinde oynayacak 2 sert orta alan ile ilerde daha fazla kalıp yaratıcı oyunculuğunu daha rahat gösterebilir(daha az yorulur).Hücumdan dönen topları iyi topluyor ve Kent (king) Bats veya irfanı pozisyona sokacak arapası atmasını da iyi biliyor .

Şu kadroda Bats-Kent-Fred hatta Crespo ön alan presinde Mükemmel baskı yaparlar maça hızlı başlayıp Başağın direncini kırıp 2-3 fark yakalasak,skor avantajından sonra da sık oynayan oyuncuları değiştirirdik

• Gs ye Bitigen atanmış

17 maçını yönetmiş gs nin gsye 32 sarı 2 kırmızı 8 penaltı verirken, rakiplere 55 sarı 4 kırmızı sadece 3 penaltı vermiş

17de 8 penaltı gayet yüksek bir oran

İcardiyi 11 başlatırım ben olsam kendi atamasa bile penaltıdan atacak şartlar oluşmuş

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Bilemiyorum Altan bilemiyorum .

• AnondraX kullanıcısına yanıt

Kaçarı yok, ilk puan kaybında...

• TEHET kullanıcısına yanıt

Adres ver yemek göndereyim sana

• brsaltnc kullanıcısına yanıt

İrfan ın jesus la da arası çok iyiydi. Hatta arası ismail Kartal dan daha iyi bile olabilir belki. Jesus bile hep yanında gezdirir, sürekli onu oynatırdı. Bana göre irfan ın potansiyelini ortaya çıkartan cengiz under oldu. Onun yerine geldiğini farketti ve ondan iyi olduğunu düşünüyordu. Bunu kanıtlamak için formlu haline döndü. Başakşehir de cengiz ile beraber oynadığı dönemlerde de onu kendisine rakip görüyordu. Cengiz in gelmesi bize iyi oldu. Kendisi oynamadı ama irfan ı oynar hale getirdi.

• Jesus kısmına katılıyorum ama cengiz kısmına katılmıyorum, cengiz geleli daha 1 ay oldu, 1 ayda kimse bu kadar geliştiremez kendisini. Benim tahminim sezon başı kampından itibaren iyi hazırlandı kendisine iyi baktı beslenmesine dinlenmesine dikkat etti diye tahmin ediyorum, kilo verdi ideal kilosuna geldi şeklinde yorumlar da görmüştüm eski futbolcu yorumları arasında.

• İrfan sadece futbola odaklandığı zaman aşırı fark yaratıyor bence, Çok yetenekli.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok fena geliyoruz

• 
Sayfa: önceki 28922893289428952896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.