Şimdi Ara

---ANA KONU--- MARVEL CONTEST OF CHAMPİONS (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
4
Favori
23.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • musabakalara onem veren ittifak ariyorum .
  • cakalll kullanıcısına yanıt
    Evet hile var şu anda bende4 tane 4 yıldızlı oyuncu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • catik kullanıcısına yanıt
    Bende 3tane 4 yıldızlı oyuncu var intihamkar rona rhino cylys

• quote:

Orijinalden alıntı: aliilaali

Evet hile var şu anda bende4 tane 4 yıldızlı oyuncu var

hile yaptıysan geçmiş olsun hesabın banlanacak er ya da geç. mutlaka farkediyorlar ve kalıcı ban atıyorlar.
  • Yahu koca forumda yokmu şu oyunu oynayan??
  • Arkadaslar marvel hesabım satılıktır. Oyundaki nickim ilkiniz. Oyunda iddialı bir hesabım var. 1000 tl istiyorum ilgilenen arkadaşlar oyundan ulaşabilir

• İttifak savaşlarını önemseyen bir oyuncumusunuz? Online saatiniz yüksek ve ratinginizde 40k nın altında değilse
    ZIBAM ittifağınâ başvuru yapabilirsiniz. Şuan kategori 1.seviyedeyiz. ittifak savaşlarında.
    Oyuncu alımı ile ilgilenen arkadaşımızın oyundaki niki : labidinchest
    Whatsap zorunludur. İletişim açısından.

Herkese iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parsbey -- 25 Nisan 2016; 16:08:50 >
  • Bu forumda boyle mukemmel bir oyunun cok az konusulmasi ilginc

• quote:

Orijinalden alıntı: black37

Bu forumda boyle mukemmel bir oyunun cok az konusulmasi ilginc

sadece bu oyuna özel forum var (türk) orası bile pek aktif değil. oyun çok oynanıyor ama çok konuşulmuyor türkiye'de. yabancı forumlarda özellikle reddit te acayip konuşuluyor ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvothe6

quote:

Orijinalden alıntı: black37

Bu forumda boyle mukemmel bir oyunun cok az konusulmasi ilginc

sadece bu oyuna özel forum var (türk) orası bile pek aktif değil. oyun çok oynanıyor ama çok konuşulmuyor türkiye'de. yabancı forumlarda özellikle reddit te acayip konuşuluyor ama.

O forumu biliyorum ve takip ediyorum ama dedigin gibi pek aktif degil bu forumun aktif olmasini beklerdim oyun cidden mukemmel ve uzerinse kafa yorulmasi gereken pek cok konu var canlandirabilsek guzel olur konuyu

• face de gruplar var ordan takip edin arkadaslar

1.5 yıldır oyundayım bende donanım habe rnıck ıle oyun nıck aynı...
  • Beyler ittifak'a 3 kahramanımı yolladım. Sonra onlar ittifak macerasındayken ittifak'tan ayrıldım. Ama onlar hala ittifak macerasında olarak gözüküyor. Süreleri doldu ama hala kullanamıyorum. Var mıdır bunun çözümü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Beyler ittifak'a 3 kahramanımı yolladım. Sonra onlar ittifak macerasındayken ittifak'tan ayrıldım. Ama onlar hala ittifak macerasında olarak gözüküyor. Süreleri doldu ama hala kullanamıyorum. Var mıdır bunun çözümü ?

kabam'a yaz. bende iki kere oldu ilkinde bikaç gün sonra kendiliğinden düzeldi, ikincisinde kabama yazdım onlar halletti.
  • Beyler 23 levelim yüksek rütbeli biri bana yardımcı olursa çok güzel olur çünkü çok bilmediğim şeyler var.

-> BerkAkbulbul
  • İmzali star lordu olup da efsaneler diyarini bitiremeyen varsa yardimci olabilirim

• 100 k üstü 2 arkadaş arıyoruz. Venom 5 kasıyoruz. Aktif oyuncu olup ilgilenen varsa PM atsın.
  • en iyi globalden cikar adam... burda oyun cok aktif degil hatta oldukca stabil :)

• 3 ve 4 yıldızlı ve dereceli marvel hesabına 76 level clash of clans hesabı verilir.
  • Hayret konu aktif değil :)

İttifak olmadan nasıl gelişim sağlayabiliriz onu merak ediyordum ama olmayacak herhalde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kckfrk

Hayret konu aktif değil :)

İttifak olmadan nasıl gelişim sağlayabiliriz onu merak ediyordum ama olmayacak herhalde :)

ittifak olmadan yeterince gelişemezsin.

iyi bi ittifakta haftada 2 tane 4 yıldız kristali açabilirsin. yine 2 haftada en az 10 alfa katalizör kasabilirsin. ittifak maceralarından gelen kristallerle biraz da şans yardımıyla t4 bulabilirsin. en geç 1 ay içinde 5 yıldız kristali açabilirsin. eğer ittifak baya sağlamsa ayda 2 tane 5 yıldız açabilirsin de. bak premium parça kristallerini saymadım bile. iyi bi ittifakta ayda sayısız premium kristal açarsın.

ha ittifakta olmadan en çok nasıl gelişirim dersen: gelişmek için alfa ve t4 katalizörleri şart. şu 25-30 günlük maceralar var ya orayı tamamlayıp %100 keşfettiğinde 1 tane alfa, 12000 civarı t4 parçası, toplamda 4 tane falan premium kristal geliyor en iyi ödüller. yani 3 macerada yani 3 ayda 1 tane t4, üç tane alfa katalizör ordan gelir. 3 ay çok uzun süre. sürüne sürüne gelişirsin yani ittifaksız.

ayrıca t4 ve alfayı arenalar da veriyo ama almak çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvothe6 -- 30 Ağustos 2016; 15:26:04 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.