Şimdi Ara

---ANA KONU--- MARVEL CONTEST OF CHAMPİONS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
4
Favori
23.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kristal, rütbe biriktirebilecek, müsabakalara kasan elemanları toplayıp ittifak kurma projem var ya da doğru dürüst kuralcı bir ittifak varsa oraya da girebilirim. 30k üstü arkadaşlar buraya oyun içi isim bıraksın da bakalım bir. Benimki lycantrophic
  • quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

Kristal, rütbe biriktirebilecek, müsabakalara kasan elemanları toplayıp ittifak kurma projem var ya da doğru dürüst kuralcı bir ittifak varsa oraya da girebilirim. 30k üstü arkadaşlar buraya oyun içi isim bıraksın da bakalım bir. Benimki lycantrophic

sağlam birlik arıyorsan şeytan taşlayanlar diye bi birlik var etiketi aşık yazarsan da çıkar. 900k üstüydü en son. ben oyunu bıraktım ama bırakmadan önce bu birlikteydim acayip sağlam bi birliktir. hiç uğraşma sıfırdan kurucam diye gir o birliğe.
  • up up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni basladim ittifak var mi? Premium aciyorum surekli hep 2 cikiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sör Aragorn -- 6 Eylül 2015; 17:15:08 >
  • Sonunda 3 yildiz geldi 1 tane

Dh ozel ittifak falan yok mu

• hesap satın almak isteyen varsa hesabımı satmayı düşünüyorum ilgilenenler varsa:

level 43

iki tane 4 yıldız (korkusuz ve storm) ikisi de rütbe 3/30

20 tane 3 yıldız. (8 tanesi imzalı, 4 tanesi full gelişmiş, diğerleri de çoğu 3. rütbede)

6 tane alfa katalizörü var.

onun dışında diğer katalizörlerden de bol bol var.

baya bi eşya var sağlık iksiri güçlendirmeler falan.

hikaye maceraları %100 tamamlanmış.

fiyat tam karar vermedim en yüksek teklife veririm heralde
  • Satilik hesap LvL 50
    15 adet 4*
    40 adet 3*
    ilgilenen varsa : tutkutku@yahoo.com
  • Arkadaslar rootlu s3 um var.bu oyunu oynarken 3-4 mac sonra telefon donmaya basliyor biraz daha devam edersem reset etiyor telefon. Acaba sorun ne olabilir cpu gpu ayarlarindan kaynaklanabilir mi

• Oyunda kazandığım kredileri ustalık punlarını yatırmak için gereken eşyalara mı harcasam? Yoksa kristal örneği mi alsam? Ustalık puanı için gereken taşlar oyunda düşüyo mu?
  • Kredileri kesinlikle ustalıklara harca, yeşil olan çekirdek nadir de olsa düşüyor ama karbonadyum denen zıkkıma kredi basman lazım. Sakın pre. kristaline para verip alma, sonuç hüsran olur. Ustalıklar senin karakterleri uçurur.
    Sağlam bir ittifaka girersen pre kristal derdin pek olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazerci -- 14 Aralık 2015; 13:47:26 >
  • 70-80K cıvarı 4.40 herosu olanı alabılırım bızım ıttıfaga
  • Satilik hesabim var 4 tane 4 yildizli sampiyon ve 4 tane 3 yildizli sampiyon var bi surude 2 yildizli falan var isteyenler iletisime gecsn uygun fiyata vericem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende 30 level üstüyüm..Ama sıktı artık hesabımı silmek istiyorum yeniden başlarım belki..Kabam hesabını silmenin bir yöntemi varmı..Lütfen b,lgi verirseniz sevinirim..Çift hesap çıkıyor bende..Hem KABAM..hem GAME CENTER hesabı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ares-81

Arkadaşlar bende 30 level üstüyüm..Ama sıktı artık hesabımı silmek istiyorum yeniden başlarım belki..Kabam hesabını silmenin bir yöntemi varmı..Lütfen b,lgi verirseniz sevinirim..Çift hesap çıkıyor bende..Hem KABAM..hem GAME CENTER hesabı..

telefondan oyun verilerini sil. sonra oyunu açtığında yeni oyuna başla diye seçenek çıkacak onu seçersen baştan başlar. daha sonra yeni bi eposta hesabıyla kabama tekrar kaydolursun. o yeni hesabın olur.
  • 30k üstü arkadaşları ittifaka beklerim

• kvothe6 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim..Sağol bilgi verdiğin için..
  • 110k hesabı uygun vermeyi düşünüyorum. İlgili olan varsa konuşalım.
  • Ilk premium kristalimi 7 seviyede actim icinden yellow jacket cikti ve ondan sonra hep kazandim su an 21 seviyeyim 3 yildizli digerleri gamora colossus magik var bi de play store nin hediye ettigi roket rakun var iki yildizli son seviyeye bastim simdi 513teknoloji gucu var kristalden adamakilli sampiyon cikmasi sans isi illa guzel bisey ciksin diyosan herhangi birinden 10 tane tek seferde ac 9 tane olmaz 10 tane tek seferde acman gerek GARANTİ guzel bi sampiyon cikacaktir

• Destroyer7434 D kullanıcısına yanıt
    Hocam 10 tane ac garanti iyi cikacak diye bir sey yok gecen 14 tane premium actim tek seferde hepsi 2 yildiz cikti :) 2 gun sonra 1 tane kendim actim 4 yildiz demir adam cikti. Tamamen sans isi yani

• 150k hesabimi satiyorum ilgilenen ozelden mesaj atsin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.