Şimdi Ara

---ANA KONU--- MARVEL CONTEST OF CHAMPİONS (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
4
Favori
23.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyuna malum baştan başlamak cok sıkıntı,eski hesabımı da buldum ama içi çok boş,hala aktif olarak oynayan arkadaşlar varsa,ortak olarak birlikte oynamayı kabul edicek varsa arena kasmak için vs benimle paylaşabilir mi hesabını? Gün içinde cok aktif olarak giremiyorum zaten,canım istediğinde en azından bi kaç maç arenada maç atarım az da olsa hesabın sahibine katkım olur.
  • Baya İyi Abiii
  • Selam, yeni başladım ben de demek ittifak çok önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel oyun
  • ben hileyi bıraktım hileli hesabıma login olmuyorum onun yerine başka bir hesap açıp sıfırdan hilesiz başladım şu an yedi tane 4 yıldız bir tane beş yıldız ve sürü sepet üç yıldızım oldu. toplam 30k gücüm var arena kasıyorum hilesiz de oluyor ha neden hileyi bıraktın derseniz ban riski düşük sanıyordum fakat ittifaktan bir arkadaş 43 level ve 40k hesapla ban yiyince emeklerim boşa gider diye hileyi bıraktım tavsiye etmiyorum
  • A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon3 -- 26 Aralık 2017; 13:32:29 >
  • MCoC hsp alınır satmak isteyen fazla fiyat uçmayacak şekilde özel msj atsın

NOT : yeni üyelerden alım söz konusu değildir güven konusu için referanslarıma bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ireMira -- 25 Aralık 2017; 9:42:40 >
  • Bu oyunda sohbet kısmında kullanılan kısaltmalar var bunlar ne anlama geliyor bilenler yazabilir mi :)

Örneğin wp, d3, d4 ..... vs başka aklıma gelmeyen şeylerde olabilir

• hollywood29 kullanıcısına yanıt
    wp whatssapp grup katilman gerek ittifakin... d3 d5 d4 ise ittifaka katildiginda 5 gunluk acilan ittifak macerasi 5gun devam 3 gun dinlenme var.... oyunda nick de catik....

• hollywood29 kullanıcısına yanıt
    d5, d6 falan ittifak macerası ama dikkat et o "d" dormammunun kısaltması. ittifak macerasında şu aralar boss dormammu olduğu için d3, d5 deniyor. mesela bi ara boss venomdu o zaman da v5, v3 falan deniyodu. ya da daha eskiden kangdı boss o zaman da k3 k6 deniyordu. ben bidahaki değiştiğinde bossun hyperion olacağını tahmin ediyorum o zaman da h3 falan denir.
  • kvothe6 kullanıcısına yanıt
    Eyw arkadaşlar öğrenmemiz iyi oldu

@kvothe6@kvothe6

@catik@catik

• merhabalar. bulabileceğiniz en temiz hesabı satıyorum. iletişime geçebilirsiniz

satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faaty -- 24 Şubat 2018; 23:7:31 >
  • ireMira kullanıcısına yanıt
    https://mcoctr.com/konular/540k-5-65-blade-li-hesap.14807/
    ben hesabı satmak istiyorum, ilgilenenler mesaj atabilir(detaylar linkte). Linkte bilgileri vs güncelliyorum.

''Hesap kendi hesabımdır(başlayalı 3 yıldan fazla oldu 4 yıl olmak üzere). Hikaye full bitirilmiştir. Hediye gönderme açıktır. LoL vakit ayıramadığım için yapamadım, diğerlerini yapmıştım zaten. 5k dan fazla kredi ve iksir kristalleri stoklanmıştır. Ustalıklar ayarlanmış ve hemen hemen hepsi açıktır(isteyene detaylı atabilirim). 1 adet 5/65 var diğeri için de t5 hazır, 6 adet a2 var 7 olmak üzeredir, kozmik 4/55 yapmak için yükseltme kartı mevcuttur. Arenaya vakit ayıramadığım için zaten neredeyse hiç oynayamadım, bot da kullanmadım. İsim değiştirme kartını da kullanmadım... Akademik işlerin yoğunluğundan ve vakit ayıramadığım için satıyorum.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canx_1989_9 -- 26 Kasım 2018; 10:24:53 >

• Oyuna başladım ancak tam olarak çözemedim. Özelden yardımcı olabilecek var mı bana :)
  • 2015te ne oynuyordum be. Telefon elimde alev aliyordu o derece. Baslayasim var gene off.

• bende 2015 mart dan beri oyundayim... i phone da telefonda isinma olmuyor saatlerce. oynuorum

nick catik oyunda 😀

• Arkadaşlar ara vermiştim geri döndüm oyuna mastery konusunda bana yardımcı olabilecek var mı?
  • oyunu yükledim ama hata veriyor, oturum açılamadı diyor, çözümü nedir?

• Oyunu bırakıcağım için hesabımı satıyorum.
    1.6m global puanı var
    Hile yapılmadı ilk sahibi benim.
    Mail ile beraber devredilicek

• grantorino kullanıcısına yanıt
    2015 den beri kurtulamdim halen devam bende … 2.4m ulasdi hesap ama sanirm hic birakamicam :))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.