Şimdi Ara

[ANA KONU] BLACK DESERT (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
6.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vpn le olay çok basit sadece start tuşuna kadar açık kalıyo gerisi senin netinde hiç bi sıkıntı yok bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoricoDH

vpn le olay çok basit sadece start tuşuna kadar açık kalıyo gerisi senin netinde hiç bi sıkıntı yok bana göre

HNgi vpn kullanıyorsunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • black deser hesabına karşılık Elder Scroll online imperial edition + explorer pack ve içinde v2 veya 3 templar buluınan hesap verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D Nihilus -- 21 Nisan 2016; 17:05:25 >
  • yeni oyun geliyorhttp://bless-source.com/
  • Tunnelbear

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante1000

yeni oyun geliyorhttp://bless-source.com/

black desert geliyor dedikten 4 yıl sonra çıktı. Ondan heyecan yapmaya gerek yok
  • Bless Online geliyor bu sene. Açıklama yapıldı. yayıncılığını Aeria Games yapacak. 2-3 gün önce el sıkıştılar.
  • Aeria Games tarafindan çıkış yapıcak avrupaya bu yıl içinde ama tam tarih yok oyun genel olarak çok güzel ben beğendim erken çıkarsa oynarım çıkmazsa askere.
  • oyunu denemek istiyorum guest key atabilecek olan varsa çok iyi olur
  • Dün İtibari ile oyunu almış bulunuyorum ilk izlenimlerim böyle bir grafik ve oyun içi detay görmedim paranın hakkını fazlasıyla veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante1000

Dün İtibari ile oyunu almış bulunuyorum ilk izlenimlerim böyle bir grafik ve oyun içi detay görmedim paranın hakkını fazlasıyla veriyor.

Hocam oyun ici ticaret ve pvp sistemi nasıldır dungeon item felan nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GrandTurco kullanıcısına yanıt
    şuan oyuna yeni başladım görevler felan daha bir pvp dungeon görmedim ve şöyle bir gözlemlemem var oyundaki neredeyse tüm npclerle etkileşim içindesin ve tüm npcler fallotta olduğun gibi dostluk puanın var uyku enerji sanırsam göstergesi var gece gündüz döngüsü var ev gibi kervan gibi eşyalar var ve gemi dahai gördüm oyunda okadar güzel ve süper detay içinde yapılmış bir oyun classlara gelince onlarda bir birinden güzeller combolar olsun skiller olsun tamamen kendi combo skill tarzınıza göre hareket ediyorlar.
  • Arkadaşlar oyunu oynarken kaç gb ram kullanıyor gösteriyor benim için biri bakarsa çok memnun olurum :)
  • oyun tr acılacak mı yenı bır bılgı varmı bu konuda
  • dante1000 sağolsun guest pass verdi deneme şansım oldu makinam çok iyi olmadığı için düşük ayarlarda oynamak zorunda kaldım low setting modunda 30 fps ile anca oynayabiliyorum. Combat olarak çok iyi değişik combolar var karakterler falan iyi ancak herşey end game içeriklerine bakıyor o konuda da bi bilgim şimdilik yok. Eğer end game olarak iyi bir oyunsa oyunu alabilirim bu konuda biraz araştırma yaptıktan sonra karar vereceğim.
  • Arkadaşlar ben de oynamak istiyorum yardımcı olabilecek var mı ?
  • satılık Black Desert Online Explorer's Package

Explorer's Package + olarak verdiği itemlar kullanılmamaıştır aynı şekilde duruyor.

27 level SORCERESS vardır Alustin Serverında (silinebilir)

Arkadaş çevrem steamko ya başladığından dolayı oyuna bakamıyorum onlarla ko oynuyorum satış sebebi bu yüzdendir.

Fiyat 100 lira. (Sitedeki fiyat 50 Euro)

http://forum.donanimhaber.com/m_116335063/tm.htm
  • BDO ya başlayacakların dikkatine;

İngilizceniz varsa Jordine yoksa Alustin'de başlamanızı öneririm.Türk Guildlerinin çoğu Alustinde bulumakta evet ama Alustin serveri 3 serverın arasındaki en BOŞ serverdır.Jordine en kalabalık ve RolePlay'in en fazla olduğu serverdır.(En azından şuan ki durumu öyle :) )
  • ben croxus da başladım malesef oraya geçemem :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.