Şimdi Ara

[ANA KONU] BLACK DESERT (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
6.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • VPN ile hideman veya zpn deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat.gel

quote:

Orijinalden alıntı: gizmo_x

oyunu satin aldim oynayan var mi? cross server oynaniyor mu? turkler nerdeler?

Oyun türkyi de oynanabiliyormu ? Girmeye çalışınca sitelerinde "Your country is restricted from accessing our service." uyarısı cıkıyor. TR de yasaklı iken nasıl oynuyorsunuz ?

Ben Makedonyadan yim burdan oynamak yasak degil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Dayanamadım satın aldım ben de, bilgisayarım sorun çıkarmayacak sanırım.Önerebileceğiniz bir şeyler var mıdır, server konusunda en azından?

Alustinde Türk clanı var tercih edebilirsin.

butun servlerler ayni cati altinda degil mi?

ornegin EU tarafinda herhangi birisinde online isen baska serverdan pm atamiyormusun? veya clan a giremiyormusun?
  • bir sorum olacak ip block u statik ip ile aşmak mümkün mü
  • bana oyundan bahsedecek biraz kullanıcı var mı mesela optimizasyon nasıl dungeon battleground var mı oyunla ilgileniyorlar mı patch çıkınca yeni itemler geliyor mu yeni dungeon geliyor mu bu ek patch lara elder scroll online gibi o patch ı almak zorunda mısın içerik olarak item kasmak kolay mı her türlü iteme erişebilirlilik nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingof98

bir sorum olacak ip block u statik ip ile aşmak mümkün mü

tunnelbear ile rahatca girebilirsin.
  • bende biliyorum vpn ile aşılıyor.ama ben statik ip yi sordum.
  • quote:

bende biliyorum vpn ile aşılıyor.ama ben statik ip yi sordum.

lokasyon olarak statik ile dinamik ip ikisi de türkiye, o yüzden aşamazsınız galiba.
  • quote:

bana oyundan bahsedecek biraz kullanıcı var mı mesela optimizasyon nasıl dungeon battleground var mı oyunla ilgileniyorlar mı patch çıkınca yeni itemler geliyor mu yeni dungeon geliyor mu bu ek patch lara elder scroll online gibi o patch ı almak zorunda mısın içerik olarak item kasmak kolay mı her türlü iteme erişebilirlilik nasıl

optimizasyon o grafiklere göre gayet iyi oyunda dungeon yok battleground tarzı redbattlefield var içerde 10 kişi olunca start alıyor max 30v30 oluyor sanırım 20 dk sürüyordu yanlış hatırlamıyosam yakında 3v3 arena da gelicek bunlar dışında node savaşı ve oyunun en büyük savaşı olan kale savaşı vardır her patch te item biraz sallamasyon olur öyle bişey yok tabiki ama içerik olarak sürekli güncel tutmaya çalışıyolar oyunda para kasmak item yapmak zordur kısaca oyun sana ona ayırdıgın zamanın karşılıgını veriyor o da o zamanı dogru kullandıysan dövüş sistemi çok çok iyi bana göre ms lik hatalar pvp de sonucu etkileyebiliyor elder scrolls u pek oynamadım ne kastettigini anlamadım ama oyuna sadece ilk alırken para veriyorsun bidaha para vermiyosun pet agırlık kostüm felan bunlara para harcıyosun istersen

• quote:

bana oyundan bahsedecek biraz kullanıcı var mı mesela optimizasyon nasıl dungeon battleground var mı oyunla ilgileniyorlar mı patch çıkınca yeni itemler geliyor mu yeni dungeon geliyor mu bu ek patch lara elder scroll online gibi o patch ı almak zorunda mısın içerik olarak item kasmak kolay mı her türlü iteme erişebilirlilik nasıl

Günde bir kaç saat oyun oynuyorsan item yapman ciddi zaman alacaktır. Pet alman zorunlu petsiz bu oyun oynanmaz 3 adet pet var yetmiyor bende. Fishing bot aylık alırsan oyunda olmadığın sürelerde gelir sağlayıp item falan yapman kolaylaşır. Bilgisayarının baya iyi olması gerekiyor yoksa pvp de atılan skilleri görmeden oynarsan sürekli ölmen olası. Level olayı zordur zaman ayırman gerekir bak kötü oyun demiyorum hatta bende oynuyorum zaten fakat bu saydıklarımdan herhangi bir şartı karşılamıyorsan başka oyunlara bak.Red Battlefield ne yazıkki aktif oyuncu sayısına göre çok az kullanılıyor NA nasıldır bilmiyorum ama EU çok ilgi göstermiyor bu olaya. Classlar arası aşırı dengesizlikler olduğunu düşünmüyorum. PvP için Node savaşları ve Guildlerin birbirine açtıkları savaş var Node savaşları 2 saat sürerken Guildler birbirine savaş açtımı kapatana kadar devam safe zone hariç her yerde gördüğün gibi saldırabilirsin veya sana saldırabilirler. Oyunun sana hitap etmeside önemli grind yapmaktan hoşlanıyorsan sıkıntı yok.

• D4nte kullanıcısına yanıt
    saol teşekkür ediyorum.
  • Kaneki Ken kullanıcısına yanıt
    saol oyunu aldım ama bir iki ay gider ondan sonra salla oyun bana göre berbat uzakdoğu oyunlarından uzak durmaya çalışacam.oyunda sorun dolu.
  • şu an oyun %50 indirimde, alma düşüncesi olan varsa..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.